25 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları


16 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları
16 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

25 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

25 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

25 Ocak 2019 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Koçlar için bugün işler biraz değişiyor. Cuma günündeyiz ve her şeyi çok daha iyi bir şekilde planlamak, ortaya çıkarmak ve kendi içinde yenilemek için yapılması gereken noktalar var. Biliyoruz ve sizin için de işleri daha da iyi hale getirmek istiyoruz. Ama şunu unutmayın Koçlar bu sıralarda güçlü burçlar ve kesinlikle dünün etkisinde kalmamalılar. Çünkü hafta henüz bitmedi ve bu hafta size pek çok şey katabilir.

25 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğalar için durum biraz karışık. Kendinize dair her türlü seçimi ve beklentiyi buradan yürütebilirsin ama unutmaman gereken bir şey var ki, burada yer alan güzellikler sana da renk katacak. Bugün sana da güzel bir enerji geliyor. Şu sıralar bir retro enerjisinden bahsediliyor. Bakalım sendeki dönüşümü nasıl olacak.

25 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İkizler burcunda çekim etkisi biraz yüksek. Şu günlerde gerçekten seninle ilgili ve beklentilerinle ilgili akıllarda yer alan bir sürü seçim ve çözüm var. Bunlara ek olarak şunu söylemeliyim ki, çevrenden fena şekilde güzel şeyler duyabilirsin. Yaptığın bir şey ile ilgili akıllara gelen her şeyi kendine has bir dilde yorumlayabilir ve ön plana çıkarabilirsin. Bence hiç zaman kaybetme ve benimle ilgilenmeye başla.

25 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Yengeçler kendilerine dair birbirinden farklı oldukça yoğun seçimler sunuyor. Yengeç burcu isen ve kendine güveniyor isen burada yer alan bütün bu dürtüleri ve noktaları ön plana çıkarman gerekecek. Sevgimizin ve umudumuzun düşüncesi bile yengeçleri mutlu eder. Senin günün biraz daha sevgi ile yoğunlaşacak bugün. Bakalım neler bekliyor seni.

25 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Merhaba aslan nasılsın? Cuma gününde senin için sessizlik hakim. Sağdan soldan bazı yorumları duyabilir ve kendin ile ilgili bütün bu sonuçları ve çözümleri ön plana çıkarabilirsin. Her türlü beklentiyi ve güzelliği sana sunmak ve seninle ilgili ne var ise ön plana çıkarmak için güçlü bir düşünce sunuluyor. Etkilenmemeye çalış can aslan. 🙂

25 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Selam Başak nasılsın? Burçların içerisinde bugünü renkli geçen birkaç burçtan birisin kıymetini bil. Çevrene pozitif enerjiler dağıt ve senden güç alan insanlar çok daha iyi şekilde kendini ön plana çıkarmaya başlasın. Durumları doğru kontrol etmek ve gündemi takip etmek eminim seni de mutlu edecek. Bakalım neler göreceğiz.

25 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcunda olan ve bizlere sunulan bir sürü seçim ve beklenti var. Hem seninle ilgili hem de kendinle ilgili oldukça yoğun bir dil ve süre sunuluyor sana. Ailevi bir beklentin var mı? Ya da iş hayatında bir beklenti? Bir beklenti var ise bunun sonuçları gelecek bugün. Bunu unutma.

  İngilizce Eğitimi Denildiğinde Akla Malta'nın Gelmesini Sağlayan 4 Önemli Kriter

25 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Para konusu senin yakandan düşmüyor. Bu sorunu çözersen emin ol sen de güzellikleri kendi içinde değerlendirecek ve ön plana çıkarmış olacaksın. Daha farklı ve daha ayrıntılı bir süreci ortaya çıkarmak için Akrep burcunun en önemli özelliği güçlü kamufle olması. Ama bunu sinsilik için kullananlar da var. Sen bunu yapma olur mu bugün 🙂 Bakalım neler göreceğiz.

25 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-25 Ocak)

Sevgili yay senin süren biraz daha negatif. Bugün nedense yaylarda bir enerji daralması var. Burçlarla ilgili her şey değişimde ve zamana dair enerjini kullanman ve kendini ön plana çıkarman için bu enerjiyi ve beklentiyi büyütmen ve yükseltmen gerekiyor. Kesinlikle zaman kaybetme ve bu yapıları ön plana çıkarmaya bak sevgili yay.

25 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 25 Ocak)

Oğlaklar için bazı şeyler değişkendir. Oğlaklar bugün partnerleri ile farklı şeyler yaşayabilir. Hayat sürprizlerle dolu. Siz de hazırlıklı olun. 🙂

25 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları ( 225 Ocak- 18 Şubat)

Bir şeyleri çözeceksin ama seni dürüstlük kurtarır. Bunu unutma sayın kova. Belki de bir şeylerin çözümünü yine kendinde bulacaksın. Bakalım bu gizem nasıl çıkacak karşımıza. 

2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Günün esnek burcu balık sendeyiz. 🙂 Bugün senin için biraz karamsal olabilir. İçe kapanık olabilirsin. Ama Cuma gününün keyfini iyi çıkarmaya çalış. Çünkü sen bugünü gerçekten kendi sevginle ve beklentilerinle ön plana çıkaracak türden bir gün yaşayacaksın.

Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR