25 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları


25 şubat 2018 günlük burç yorumları

25 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

25 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

25 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

25 Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

İçsel çatışmaların size hiçbir yere götürmeyeceği bir gerçek. Çelişkilerden yola çıktığınız zaman, duygularınızla mantık arasında istediğiniz dengeyi kurmanız zorlaşabilir. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız için, çevreniz sizi zor kişi olarak tanımlayabiliyor.

25 Şubat 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Karşıt evinizdeki enerji yoğunluğu size gerilimli yapıyor. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün enerjisinden istediğiniz gibi yararlanabileceksiniz. Karışık işler size göre değil. Bugün ortak ilişklerinizi aşırıya kaçmadan yönlendirmeye çalışmalısınız.

25 Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal problemleriyle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Yaşamınızı düzenlerken, bazı hatalı ve sakıncalı ortamlardan da uzak kalmaya çalışıyorsunuz. Ne denli başarılı olacağınızı gelecek zaman içinde göreceksiniz.Sakin olmalısınız.

25 Şubat 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Enerjinizi doğru kişilerle birleştirdiğiniz zaman performans yükselmesi yaşıyorsunuz. Aşkı sorguluyor ve beklentilerinizi bu yönde yoğunlaştırıyorsunuz. Oysa, bugünlerden sizi yanıltabilecek duygular içindesiniz. Üstelik her an karşınıza çıkacak yeni kişiler, fikrinizi değiştirecektir.

25 Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün takıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız, biraz çaba göstermeniz gerekebilir. Yüksek idealleriniz var. İnatçı yönlerinizin sizi yükseklere taşıdığını biliyorsunuz. Kaliteyi ve aşkı aynı anda arzulamanız bazen sizi zorlayabiliyor.  Aklınıza taktığınız konularda ısrarcı olmamalısınız.

25 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün çevrenizden beklediğiniz yardımı alma konusunda zorlanacaksınız. Üstelik hayal kırıklığı yaşamaktan korktuğunuz için, duygularınızı belli etmemeye çalışıyor fakat bugün içsel çelişkiler yaşıyorsunuz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alacaksınız.

25 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün çok fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizi karşı tarafa anlatma konusunda son derece başarılı davranıyor ve bilmediğiniz konularda, öğrenme içgüdünüzü kullanıyorsunuz. Bugün maddi anlamda kendi koşularınızı düzeltme yolunu seçmelisiniz.

25 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Güçlü olmak adına başlattığınız her türlü çalışmaya yürekten inanıyorsunuz. İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Bugün, yapacağınız görüşmelerde karşı tarafın düşünceleri size olumlu gelmeyebilir fakat biraz daha beklerseniz, istediğiniz sonucu alacaksınız.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

25 Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Enerjinizin sizi bunaltmasına izin vermemeli ve kendinizi oyalayacak yeni konular bulmalısınız. Bugün çapkınlık iç güdüleriyle hareket etmek isteyebilir ve bulunduğunuz ortamlarda duygusallığınızı besleyecek ilişkilere yönelmek isteyebilirsiniz. Çevrenizle adeta köşe kapmaca oynuyor gibi bir tavrınız var.

25 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Üzerinize sorumluluk hissinin ağırlığı çökebilir. Bu duygunuzu bertaraf edebilmeniz de; onlara daha yakın ve ön plana onların isteklerini alacak şekilde davranmanıza bağlı. Emlak işleri ile ilgili değişimler de gündeminizde olabilir. Yeni bağlantılar peşinde koşturmanız sizi daha da motive ediyor.

25 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün iletişim konusunda ilginç olaylarla karşılaşabileceğinizi hatırlatıyor. Çevrenizde uç noktalarda düşünen kişiler var ve sizin için faydalı işler üretebilirler. Sistemli yapınızı zorlasa da, yenilikler konusunda esnek davranmalısınız. Aklınıza gelen ilginç düşünceler için fazla beklemeyin.

25 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Arkadaşlarınızı arama ihtiyacı içindesiniz. Gücü seviyor ve özel dostlarınızı ihmal etmek istemiyorsunuz. Onlarla ortak çalışmalar için, bazı planlarınız var ve çevresel koşullarında aynı paralellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Bugün, kontrolü elinizde bulundurmak adına agresif olabilirsiniz.

25 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR