26 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

26 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

26 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

26 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Kendi kendinize geçen zaman ve yıpranan düşünceler, sizi yorabilir. Özellikle yaşantınızla ilgili süreçlerde çeşitliliğe ihtiyacınız var. Değişik fikirler arasında gidip-gelmeler size pek yarar getirmese de, sonuçta ruhsal durumunuzun canlı ve enerjik olmasını sağlıyor. Fakat, ayni anda, tüm düşündüklerinizi pratik yaşamınıza geçirmeniz imkansız. Bu konuda partnerinizin sözlerine kulak verin. Bu durum sizi de mutlu edecek türden olacak.

26 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Son günlerde düşünceleriniz sizi yoruyor mu? Ya da kendi kendinize mi değişken? Farklılıklar ve güçlü yaklaşımlar adına siz de kendinize bir süreç yaratabilirsiniz. Kararlı bir şekilde yapıcılığınız, sabır ve azim duygunuzu giderek arttırıyor. Çevrenizden gelecek uyarı sinyalleri, işinizle ilgili gelişmelere karşı hazırlıklı olmanızı sağlayacak. Bu konuda zihniniz her an tetikte. Bu tür bir bekleyiş gergin bir atmosfer yarattığı için, sinirlerinize hakim olamayacağınız anlar olabilir.

26 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İş tecrübesi önemli. Bu konuda kendinizden beklentiniz de farklı olabilir. Özellikle idealleriniz doğrultusunda hareket ederken; iş tecrübenizden fazlasıyla yararlanacaksınız. Fakat, karşılıklı kazanım isteklerinin çelişmesi nedeniyle biraz zorlanabilirsiniz. Bu noktada da, güçlü bir şekilde ısrarcılığınızı sürdürecek, gerekirse ilgili kişilere tavrınızı koyacaksınız. Bu arada, değişik fikirlere açık olun.

26 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Aşk konusunda nasılsınız? Kararlı bir aşık mı yoksa kararız mı? Sizi düşünen ya da yıpratan duygular nedir? Aşkta daha cesurca davranıyor ve isteklerinizi tüm ayrıntısıyla partnerinize ifade edebiliyorsunuz. Fakat, biraz daha toleranslı konuşmalar yapmak, daha sonraki günler de zor durumlarla karşılaşmanızı engelleyecek. Çünkü, şimdi ani tepkiyle sarf edeceğiniz sözler, sonra sizi üzebilecek bir niteliğe bürünebilir.

26 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün çevresel ilişkilere çok önem vereceksiniz. Mantığınızı kullanabileceğiniz bir takım girişimciliğiniz ön plana çıkarken, fikirleriyle bağdaşabileceğiniz kişilerle birlikte olacaksınız. Ay’ın bulunduğu konum,değişim konusunda dikkatli olmanızı isterken, kararlarınızda farklılıklar göstereceğinizi vurguluyor.

26 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Günlük hayatınızda, para konusunda fazla ilgili birisi değilsiniz. Ama bazen işler değişebiliyor. Özellikle bugün, harcamalarınız konusunda farklı bir duyum içindesiniz. Çevresel ilişkilerinizle ilgili harcamalarınız masraflarınızın artmasına neden olacaktır. Eski dostlarınızdan alacağınız haberler, duygusal anlamda size motivasyon sağlayacaktır. İşinizle ilgili yeni fikirler üreteceğiniz bir gün içindesiniz. Çevrenizden destek sağlayacaksınız.

26 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Hayatınızdaki aşk, hayatınızın aşkını aramaya doğru gidiyor gibi. Sanki yeniliklerin içerisinde bir farklılık oluşturacaksınız gibi. Aşk hayatınızda yenilikler aradığınız bir gündesiniz. Partnerinizle birlikte, değişik ortamlara özlem duyarak, hobi niteliğinde çalışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Fakat, bu seçenekler arasında inatçı tavır sergilememeye çalışın. Çünkü; bu tür davranışlar, sizi hiç nedensiz tartışma ortamına götürüyor. Peki sizin düşünceniz nedir? Neden bu süreci daha farklı şekillerde büyütüyoruz?

 

26 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Her zaman için farklılıkları ön plana çıkarmak gerekiyor. Kendi pencerenizden hayatın değişimine kulak asmak ve güzel olanı incelemek önem arz ediyor. Değişime açık olduğunuz bir gün. Kişisel olarak; sizin için önemli olan sorunlarınızda köklü farklılıklar var. Parasal konularda çevreniz tarafından sunulan parametrelere önem verin. Bu tür iletişimler sonucu; satın almanız gereken konular belirgenleşecek fakat, yine de ısınamadığınız önerilere hemen saplanıp kalmayın.

26 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-26 Aralık)

Farklılıklar, güçlü bir yapıda kendine has bir dilde ilerliyor. Her şey de bu güzelliklerden ortaya çıkıyor zaten. Gezegenlerden aldığınız sert açılar sizi gerilim içinde bırakabilir. Bilinç altınızda sorumluluk duygunuzun yoğun olmasından dolayı, kendinizi önlenemez bir içsel baskı altında bulabilirsiniz. Bugün, arkadaşlarınız ve dostlarınızla aranızda, birbirinize destek veren iletişimleriniz olacak.

26 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Günlük hayatınızda sizi yoran, yıpratan şeyler alışkanlıklarınız olabilir. Alışkanlıklarınız ve peşi sıra gelen yenilikler arasında bocalayacağınız bir gün. Güncel yaşamınızda karşı karşıya olduğunuz olayda, mantık tarafı ağır basan sonuç alabilirsiniz. Mevcut bulunan durumun, bir sonraki adımda, zorunlu olarak ortaya çıkaracağını düşündüğünüz konuda, gerekli yenilikleri de yaparak hazırlanıyorsunuz.

 

26 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Coşkular, duygular ve düşünceler içerisinde bir karmaşa halinde olabilirsiniz. Her zaman için farkı takip etmek, kendinize dair yoğun bir süreç içerisinde yer almak, oldukça önemlidir. İçinizdeki coşkulara yön vermekte zorlanabilirsiniz. Bugün değişimler içindesiniz. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamadığınız zaman,huzursuz oluyorsunuz. Beraberliğinizde karşı tarafın ilginç felsefi düşüncelerinden etkileneceğiniz bir gün. Sizden güven duygusu beklediği için ona bunu sağlamanızı bekliyor.

26 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Pek çok konuda hayata dair yaklaşımınız, kendi ilginç düşüncelerinizle büyüyebilir. Farklılıklar ve sürekli ilerleyen yenilikler, sizlerle ilgili her şeyi değiştirebilir. Bilinçaltınızda düşündüğünüz her şeyin, somut bir şekilde ortaya çıkarmak için, çeşitli alternatiflere sahipsiniz. Bugün, iş yaşantınızda duygusal yüklenmelere karşı kendinizi korumak zorunda kalabilirsiniz.. Görüşeceğiniz kişilerin, sizinle aynı fikirde olmayacakları için, size karşı tepki oluşturabilirler.

26 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR