26 Ekim’de Vizyona Girecek Filmler


26 Ekim Vizyona Giren Filmler
26 Ekim Vizyona Giren Filmler

26 EKİM 2018 VİZYONA GİRECEK FİLMLER

Kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde şüphesiz en güzel sosyal aktivitelerden biri de sinemaya gitmektir. Vizyona girecek filmler birçok kişi tarafından yoğun bir şekilde takip edilmektedir. Eğer sizde yoğunluktan dolayı vizyona girecek filmleri takip edemiyorsanız bundan sonra haftalık düzenli olarak yayınlanacak olan vizyona girecek filmler listelerimizi takip edebilirsiniz. Bunun için facebook sayfamızı beğenmeniz vizyon film haberlerini takip etmeniz açısından yararlı olacaktır. Lafı fazla uzatmadan 26 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek sinema filmlerini inceleyelim.

CADILAR BAYRAMI

Halloween adı ile yayınlanan ülkemizde Cadılar Bayramı olarak adlandırılan korku türündeki film ABD yapımı olup 106 dakikalık bir gösterim süresine sahip. Filmin konusu ise; 40 yıl önce Myers adlı katilin elinden son anda kurtulan Strode bu travmayı atlatamaz ve 40 yıl boyunca üst düzey güvenlik önlemleri içerisinde, özel dövüş sanatları eğitimi alarak yaşantısına devam etmeye çalışır. 40 yılın sonunda bulunduğu akıl hastanesinden çıkan Myers, Strode ile 40 yıl sonra tekrar yüzleşecektir. Lakin bu sefer Strode 40 yıl önceki güçsüz yapısında değildir.

MÜSLÜM

Türkiye’nin en önemli sanatçılarından biri olan Arabesk müziğin duayen isimlerinden Müslüm Gürses’in hayatını ele alan film biyografi ve dram türündedir. Timuçin Esen’in Müslüm Gürses’i canlandırdığı filmde, Müslüm Gürses’in Şanlıurfa’dan İstanbul’a giden süreç boyunca yaşadıklarını anlatacak.

KÖTÜLÜK İÇİNDE

Bu hafta vizyona girecek bir diğer korku filmi ise The Bad Nun (Kötülük İçinde).  İngiltere yapımı olan filmin konusu ise; Aesha Wadia, derslerine önem veren birisidir. Lakin bulunduğu ortam nedeni ile derslerine çalışamayan Aesha, annesinin yardımı ile hem ders çalışabileceği hem de kafasını dinleyebileceği olan şehir dışındaki bir eve yerleşir. Yerleştiği günün akşamında evin kapısını çalan Rahibe, konuşmak istediğini söyler ve muhabbet başlar. Lakin bu muhabbet gecenin ilerleyen saatlerde Rahibenin gerçek yüzünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

BEBEK GELİYORUM DEMEZ

Ali İl, Başak Parlak, Cezmi Baskın, Asuman Dabak gibi birçok başarılı oyuncunun rol aldığı Komedi ve Romantik türündeki bu filmde Beste (Başak Parlak) kurumsal bir şirkette sıkıcı rutinler içerisinde çalışan bir iş kadınıdır. Rutin hayatının akışını değiştirmek ve başarılı bir yazar olmak için kolları sıvadığı anda hamile kaldığını öğrenen Beste’nin yaşantısı ve çevresinin yaşantısı oldukça ilginç bir şekilde değişecek.

ACEMİ HIRSIZ

Yeşilçam’da aldığı rollerle ünlenen Coşkun’un başrol oynadığı yerli komedi tarzındaki Acemi Hırsız filminin konusu; bir grup acemi hırsız çalmak istedikleri değerli bir kolye için plan hazırlarlar ve soygun başlar. Lakin acemiliklerinden kaynaklı olarak başlarından birçok komik olay geçer.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR