26 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları 


26 şubat 2018 günlük burç yorumları

26 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

26 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

26 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

26 Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bazı hayallerinizin siz uğraşmadan olması mutlu olmanıza sebep olacaktır. Hayatınızı ve kişiliğinizi güçlü kılma adına önemli değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Ne istediğinizi, nasıl güçlü olacağınızı ve nerede hangi adımı atacağınızı çok iyi biliyorsunuz.

26 Şubat 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar ve imza atmak için oldukça uygun bir süreçtir. Özellikle duygusal anlamda değişim sürecinin başlangıç tarihidir. Ruh sağlığınız daha önce hiç olmadığı kadar iyidir. Kendinizi sağlama almalı, korumacı tavırlar sergilemelisiniz.

26 Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Hayaller, istekler ve gerçek dünyanın şartları birbirine uymaz. Birçok konuda içsel bir temizlik ve arınma gerekebilir. Hayatınızı ve bazı kişileri elekten geçirme zamanıdır. Kendinize zaman ayırmayı denemeli, dinlemeli ve ruh halinizi sakinleştirmelisiniz.

26 Şubat 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Geçmişten gelen bilgi ve birikiminizi yeni bilgiler ile kaynaştırarak eksik olduğunuz yönlerinizi gidermek için olumlu yönde kullanabilirsiniz. Evrene pozitif enerji göndererek hayatınızda iyi olayların gerçekleştiğini görebilirsiniz. Ailenizi dinlemelisiniz.

26 Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gruplara hitap edebilir, öncü olabilir, birçok kişinin peşinizde olmasını ve size hayranlık duymasını sağlayabilirsiniz. Hedeflenen konu ne ise hiçbir şey altın tepside sunulmaz. Yoğun ve zorlu çalışmalar sayesinde temeli çok sağlam olarak istenilen hedefler ve hayaller inşa edilir.

26 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sizde ayağınızın altındaki dalı kesecek kadar korkusuz ve pervasız davranışlar içinde olabilirsiniz. İnsanları değiştirme isteği, egoizm ile birleşerek en yakınlarınızı istemedikleri şeylere zorlamak mecbur etmek ve elinizden kayıp gitmelerine zemin hazırlar.

26 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Îlişkisi sorunlu olan kişiler için tamir zamanıdır. Duygusal anlamda olumlu yönde yeniden var oluş sürecidir. Güçlenen düşünceler, istekler, kelimeler bu sürece damga vurur. Değiştirmek istediğiniz her tür şey olumlu olarak sonuçlanabilir.

26 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Miras, sigorta gibi konularda belli kayıplar görülebilir. Bir musibet, bin nasihatten iyidir sözünü anımsayacaksınız. Belki maddi kayıplara uğrayıp, bu kayıpları yaşadığınızda yanınızda çok fazla insan olmayacaktır ancak gelecekte daha sağlam olmanız için sarsılsanız dahi ayakta kalacaksınız.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

26 Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Maddi anlamda kişi geçmişte parasını sakınan kimse ile paylaşmayan, cimri yapıda olsanız bile bu süreçte daha cömert davranışlar sergileyeceksiniz. Vergi, sigorta, miras ve kanuni yollardan para gelecek ve elinize geçen paranın bir kısmını başkaları ile paylaşmaktan keyif alacaksınız.

26 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Ruhsal ve bedensel uyumu tam olarak yaşayacaksınız. Birçok şeye daha pozitif bakmaya başlayacaksınız. Kötü niyetli, sert ve agresif olarak tanınsanız bile insanlar sizdeki olumlu değişimlere şaşkın olarak bakacaklar ve gıpta edeceklerdir. Kendinizi kontrol altına almaktan vazgeçmelisiniz.

26 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Psikolojiniz bir hayli hassaslaşır, kendinizi iyi hissetmemekle birlikte aslında tedavi olarak tüm psikolojik sorunlarınızı halletmek adına olumlu zamandır. Bugüne kadar önem verdiğiniz kişiler ve olaylar geçerliliğini kaybeder ve kendinize farklı yolar çizmek zorunda kalabilirsiniz.

26 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Yeni işe başlamak, yeni iş kurmak ve yükselmek için oldukça olumlu bir tarihtir. Bu arada kadınlar bu süreçte farklı yapıda ama onlara faydası olacak erkeklerle tanışabilir. Diğer açılarında destekleri ile aşka da sebep olabilir. Merhametiniz ve insanlara olan sevginiz yoğundur.

26 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR