27 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 


27 mart 2018 günlük burç yorumları

27 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

27 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

27 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün gizli bir durum açığa çıkabilir, olaylara bakış açın da  durulabilir, gerçekçilik kazanabilir. Sezgisel kararlar alabilirsin.  Geçmişle bağlantılı durumlara odaklı kalabilirsin. Sosyal açıdan ise  hareketli ve renkli bir gün geçirebilirsin.  Öğrenci Koç’lar bu hafta aşırı gergin hissederek adaptasyon sorunları yaşayabilirsiniz.
27 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa öğrenciler, bugün bir yıldız gibi parlayacağınız başarı çıtanızı yükselteceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda da keyifli gelişmeler sizleri karşılamakta. Bugünlerde hayat arkadaşınız olacak kişiyle karşılaşabilirsiniz. Beraberliğinde problemler yaşayanlar ise her şey yoluna girecek biraz sabırlı davranmanız size hiçbir şey kaybettirmez

27 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Öğrenciler bugün okul hayatınızda başarı tamamen sizin seçimleriniz ile ilişkili başarısızlığı başkalarına yüklemek yerine kendinizi geliştirmeye odaklanmalısınız. Emeklerinizin karşılığını alacak takdir edilip güçlü insanlardan gelen destek ve güvenle başarı merdivenlerinde hızla ilerleyeceksiniz. Özel yaşamınızda eş veya sevgilinizin yakınlarından kaynaklanan sorunların gün yüzüne çıkması muhtemel.

27 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Öğrenci Yengeçler ise bu gün duygusal yaklaşımlar arkadaşlarınızın avukatlığına soyunarak zarar görmenize neden olabilir dikkatli ve kontrollü olmanız da fayda var. .. Tepkilerinizi sözlerinize dökmeden profesyonelce davranmalı hukuksal yollara başvurarak haklarınızı aramalısınız. İş arıyorsanız bu hafta başvurularınız kabul görebilir.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

27 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Öğrenci Aslanlar bugün eğitim hayatınızı biraz daha önemsemeli hiç bir sebep veya nedeninin sizi bu konudan uzaklaştırmamasına dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise hafta boyunca beraberliğinizle ilgili devam veya tamam gibi kararlar alma ihtiyacınız yükselebilir. Bu kararları alırken yakın arkadaşlarınızdan istediğiniz desteği görememeniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

27 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün öğrenci Başaklar burs kazanabilir sınavlarınızda kolaylıkla başarıyı yakalayabilirsiniz azminizin karşılığını almaya başlayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Azimli çalışmanızın karşılığını almayı başaracaksınız. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin.

27 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bu hafta öğrenci Teraziler dikkat dağınıklığı geç uyumanıza bağlı olarak eğitsel konularda bu hafta sizleri bir hayli zorlayabilir. Hakkınızı aradığınızı düşünürken geri dönüşü güç hatalar içinde olmamaya özen gösterin. Gün sonuna doğru olumlu etkiler söz konusu. Bu maaşınızda bir artış olabileceği gibi uzun zamandır mücadele ettiğiniz bir alacağınızın ödenmesi de olabilir.

27 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Öğrenci Akrepler bu hafta arkadaş veya eğitmenleriniz ile tartışma içinde olmak yapmanız gerekenleri aksatmanıza ve sorunlar yaşamanıza neden olacaktır.Özel yaşamınızda Aşk’ın heyecanı ruhunuzu sarabilir. Uzun zamandır devam eden bir arkadaşlığınız özel bir ilişkiye dönebilir. Sizi anlayan sizinle mutlu olan özel bir insanla aşka yaşama olan bakış açınız köklü bir değişiklik kazanabilir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

27 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Öğrenci Yaylar bu hafta keskin zekanız sayesinde fark edilir bir başarı gösterip eğitmenlerinizin takdir ve desteğini alarak önemli bir projeyi yapabilme şansı yakalayabilirsiniz.  İş hayatınızda geçmişten gelen sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi zorlayacak olsa da iş hayatınızda yapılan köklü bir temizlik ve yeni başlangıçların habercisi olarak değerlendirebilirsiniz.

27 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Öğrenci Oğlaklar bugün tedirginlikler başarınızı gölgeleyebilir buna dikkat etmeli öğrenmekten yenilikleri denemekten korkmamalısınız emin olun başarı çok uzağınızda değil. Dikkat etmeniz gereken konu ise artan temponuzdan kaynaklanan yorgunluk ve gerginliklerinizi çevrenizde ki insanlara yansıtmamaya özen göstermelisiniz.

27 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Öğrenci Kova’lar bugün aşırı endişe güveninizin düşmesine ve kendinizi tam anlamı ile ortaya koymamanıza neden olabilir eğitim hayatınızda dikkatli olmalı bu duyguyu bir an önce kontrol altına almalısınız.. Bekar Kovalar Aşk hayatınızda ise yeni bir ilişki içine girmek sizleri korkutmamalı ve ilk adımı karşı tarafın atmasını beklerken sizde duygularınızı ifade etmekten çekinmemeli onu cesaretlendirmelisiniz.

27 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Öğrenci Balık’lar bugün eğitim hayatınız ile ilgili acele kararlar vermemeli kızgınlıkla kararlar almamalısınız.Finansal konularda ise meslek hayatınızda iş birlikleri ortaklıklar yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak gelişmeler meslek hayatınızda devrim niteliğini taşıyacak .

27 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR