27 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları 


27 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

27 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

27 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

27 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

27 Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sosyalleşmekten geri kalamayacaksınız. Bugün hep dışarıda ve belli organizasyonlara katılarak gününüzü geçireceksiniz. Arkadaşlarınıza karşı biraz duygusal ve alıngan bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Yeni Ay’ın enerjisini harcamayın. Kendinize de vakit ayırın.

27 Şubat 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

İnsanların sizi beğenmesi ve onaylaması hoşunuza gidiyor. Son dönemde aktivitelerinizi bu durumların gerçekleştiği yerlere göre düzenliyorsunuz. Doğru bir tercih. Özgüveninizi arttırıyorsunuz. Gelecekteki bağlantılarınız için bu özgüvene ihtiyacınız olacak.

27 Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün kariyer odaklı bir dönemdesiniz. İnsanların dikkatini üzerinize toplamak istiyorsunuz. Ancak bunun için sessizce beklemenizin ya da “nasıl olsa anlarlar” diye düşünmenizin bir faydası olmayacak. Kendinizi belli etmeniz gerekiyor. Bir şekilde ortaya bir karpuz kabuğu atmalısınız. Duygusal bir gün olabilir.

27 Şubat 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Yolculuklar, minik geziler için oldukça uygun bir gün. Birçok Yengeç burcu bugünü uzun mesafeli gezilerle geçirebilir, kurslara ve eğitimlere katılabilir. Kendinizi biraz duygusal da olsa bulunduğunuz yerde iyi hissediyorsunuz. Şehrin kaosundan kaçmak size iyi gelecektir.

27 Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Güneşinizin karanlıkta kaldığını hissettiğiniz an kendi enerjinizi dönüştürecek bir aksiyon almanız gerekiyor. Siz bir Aslan burcusunuz, size hüzünlenmek asla yakışmıyor. Nerede neşe varsa akıllarda siz varsınız. Enerjinizi düşüren insanlardan uzak durmalısınız. İlişkilerdeki iletişim biraz daha içsel bir hale dönüşebilir.

27 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Günlük rutinlerinizle ilgilenmek size çok iyi geliyor. Çok fazla program yapmadan kendi halinizde bir gün geçirebilirsiniz. Daha yavaş ve plansız, sınırları olmayan programları tercih edebilirsiniz. Başkaları için bir şeyler yaptığınızda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz.

27 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizi bu kadar görmezden gelmeyin. Siz de en az başkaları kadar değerli ve önemlisiniz. Size gönderilen sinyalleri görmezden gelmeyin artık. “Beni ne olur fark et!” diyenlere bir şans verme vaktiniz geldi. Kendinizden bu ilişkiden keyif alabilirsiniz.

27 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Hayatınızdaki bulanıklıklar sizi rahatsız ediyor. İyi ya da kötü, hep ya da hiç, Akrep burçları bir sonuç, belirginlik ister. En kötü durum belirsizlikten daha iyidir. Kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. İçinizdekiler içinizde kalabilir. Sınırlarınızı çizmek zorundasınız.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

27 Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Bugün duygusallığın dibini bulabilirsiniz. Böyle zamanlarda siz kaçmak istersiniz. İçinize kapanırsınız. Yapmayın. Destek olacağından emin olduğunuz insanlarla beraber olun. İçinizdekileri paylaşın. Yalnızlığı tercih etmeyin. Çevreniz sizi seviyor ve size destek olmak istiyor

27 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Siz kendi kendinize değer vermezseniz, kimseden de o değeri göremezsiniz. Size duygusallık gerçekten de hiç yakışmıyor. Size güç ve başarı yakışıyor. Bazen içe dönmek, içe bakmak da gerekir, ancak sizin bir an önce dış dünyaya dönmeniz gerekiyor. Başarı için, doğru ilişkileri kurmak şart.

27 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Şu an evrenin enerjisi size hiç iyi gelmiyor. Aslında evren sizi destekliyor ama, akışta olmak, duygulara yer açmak Kova burçlarına yabancı olduğu için, ayak uydurmakta zorlanıyorsunuz. Bazen kontrolü bırakmak gerekiyor. Söylemesi kolay yapması zor.

27 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Aksiyon almak istediğiniz, özellikle kendinizle alakalı yapmak istediğiniz ne kadar konu varsa bugün ve bu dönem harekete geçebilirsiniz. Sadece bu enerjiyi öfkeye çevirmeyin yeter. Çok fazla düşünce az hareket getiriyorsa bir işe yaramıyordur.

27 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR