28 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


16 eylül 2018 günlük burç yorumları

28 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

28 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

28 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün ruhsal ve bedensel anlamda sizi yoran enerjilerden arınmak dinlenmek iyi bir başlangıç yapmak için dinlemeli doğa ile başbaşa kalmalısınız. Başkaları için için değil kendiniz için yaşamayı öğrenmelisiniz.  Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanla aşkınızın kuvvetlendiği zamanlardasınız. Ufak tefek tartışmalar ilişkinizi sadece canlandırır. Uyumunuz ve birbirinize olan ilginiz çevrenizde ki başkalarının mutsuzluğu ile mutlu olan insanları bir hayli rahatsız edecektir.

28 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün daha once yapmadığınız bir aktivitenin içinde olabilir ailenizle birlikte keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Yaşamınızın sorumluluğunu daha fazla taşıyacak ve dürüst yaklaşımlarınızla çevrenizdeki insanların desteğini alarak rahatlayacaksınız. Aşk hayatınızda ise karşı cinsle ilişkilerde heyecan verici gelişmeler sizi ürkütebilir duygularınızı kendi içinizde yaşamak yerine paylaşmayı tercih etmelisiniz.

28 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Aileniz ve ev hayatınızla ilgili harcamalar bütçenizi zorlayabilir. Eş yada sevgilinizin isteklerini karşılamakta Güçlük çekebilirsiniz. Kırıcı olmadan ufak uyarılarda bulunup tasarruflu olmaları yönünde uyarılarda bulunabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise huzurlu günlerin tadını çıkarmaya bakın. Dış etkenlerin ilişkiniz üzerinde olumsuz etkiler yaratmasına izin vermeyin. İlişkisi olmayan İkiz’ler ise yeni bir ilişkiye adım atabilirler. Aşkın coşkusu sizi güçlendirecek yaşamınızda daha doğru kararlar alıp uygulayacaksınız.

28 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Eşinizin yakınlarından kaynaklanan problemleri savunması ve sizi sürekli suçlaması karşısında ne yapacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz.  Siz sevdikleriniz için her türlü fedakarlığı yaparsınız fakat yapabileceğinizden fazlasının altına girmeden hareket etmeli ve bu anlamda kendinizi daha da zor bir durumun içine sokmamalısınız. Duygularınızla değil aklınızla yaşadığınız olayların bilinci ile kararlar almalsınız. Yine bu dönemde eş yada sevgilinizin sizden gizlediği bir çok şey kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

28 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün öncelikle dinlemeli beslenmenize dikkat etmelisiniz. Aile ve özel yaşamınızda isteklerinizi netleştirmeli tereddüt ettiğiniz kararlarınızı bir an evvel netleştirmelisiniz. Sorumluluklarınız bu süreç içinde daha da artarak zorlanmanıza sebep olabilir. Yılmadan mücadeleden uzaklaşmadan hareket etmelisiniz. İşinizle ilgili radikal kararlar almaktan değişim ve yatırımlara yönelmekten uzak durmanız gereken zamanlardasınız. Var olan şartları iyileştirmek ve kalıcı olmak bu dönemin en iyi şekilde geçirilmesini sağlayacaktır. Bu dönemde sağlığınıza da dikkat etmeli ve rahatsızlıklarınızı ciddiye alarak hareket etmelisiniz. Yoğun iş temponuz bu konuda ihmalkar davranmanıza sebep olmamalı. Özel yaşamınızda ise uzun yıllara dayanan bir beraberlik ya da evlilik içindeyseniz birlikteliğinizi çıkmaza sokacak bir tutum sergilemekten kaçınmalı, toleranslı davranarak çözüm odaklı hareket etmelisiniz.

28 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

İç dünyanıza yönelerek kurban rolünden sıyrılarak kendinizi bulmanız gereken bir dönemdesiniz. İsteklerinizle hayatın size getirileri arasındaki dengeyi kurmalı gerçekleşmesinde zorluklarla karşılaştığınız olaylara aşırı müdahalelerde bulunmadan akışa ayak uydurarak hareket etmelisiniz. Ektiğinizi biçeceğiniz geçmişle yüzleşerek yaptığınız olumlu ve olumsuz davranışların karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz.  Bugün dua edin ruhunuzu dinlendirin arındırın ve özünüzle buluşun.

28 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Keyifli enerjisi yüksek bir gün sizleri karşılıyor. Yakın arkadaşlarınızla bir araya gelip uzun ve keyifli sohbetlerle enerjinizi yükseltebilir yaşadığınız pek çok sorundan uzaklaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Evliliğinde problem yaşayan Terazi’ler sabırlı davranmalı ve ilişkinizi daha da çıkmaza sokacak duygusal davranışlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Bekar Terazi’ler ise ne istediğini bilmenin gücü ile hayat arkadaşları ile buluşabilirler. Sosyal davranın kendinizi engellemediğiniz sürece şans sizinle ilerlemekte.

28 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Öncelik sıranızın değişmeye başlaması ile kendinize daha adil davranmayı öğreneceksiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde farklılıklar ortaya çıkabilir. Yakın olduğunuz eş, dost ve arkadaşlarınızla daha mesafeli olabilir, bazı arkadaşlıklarınızı ise tamamen sonlandırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Akrep’ler eş ya da sevgilinizin üzerinde hakimiyet kurma isteğinizin sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Aksi halde zorlayıcı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Kontrollü davranmalı aşkınızı karakterinizin baskın yönlerine kurban etmemelisiniz. Bekar Akrepler ise oldukça seçici ve geçmiş deneyimlerin olgunluğu ile sağlıklı beraberlikler içinde olmayı tercih edeceksiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

28 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün geçmişten bugüne yaşadığınız her şeyin değerlendirmesini yapacak rahatsızlık duyduğunuz her türlü davranışınızı, ilişkinizi kararlı bir tavır içinde değiştireceksiniz. Uzun zamandır sorunlu, duygudan yoksun, tek taraflı emeğin verildiği bir ilişki yaşıyorsanız son noktayı koyarak yeni başlangıçlara doğru yol alabilirsiniz. Yepyeni bir dönem sizleri bekliyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir geçmişten bugüne uzanan aşkınızla yaşamınızı birleştirebilirsiniz. Bunun için mücadele etmeli, sorumluluk alarak cesur bir şekilde hareket etmelisiniz. Bugün haksız eleştirilerin hedefi de olabilirsiniz, öfkenizin cesaretinizi gölgeleyerek daha sonra pişmanlık duyacağınız davranışlar içine girmenize sebep olmasına izin vermemelisiniz. Tüm ağırlıklarınızdan hürriyetinize kavuştuğunuzun bilincinde olmalısınız.

28 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Kendinizle başbaşa kalın Sağlıklı kararlar almak istiyorsanız şayet! İş ve özel yaşamınızda başarıyı da başarısızlığı da yaşadınız. Bu dönem finansal konularda şartlarınızı yükseltmek için gereken güce sahipsiniz, emeğinizin karşılığını alarak kendi şartlarınızı uygulama fırsatını yakalayacaksınız. Son 2.5 yılda başkalarının etkisi ve yönlendirmesi ile yeterince olgunluk kazandığınız kayıp ve olumsuzluklar yaşadınız. Ayrıntılara önem verin ve maddi anlamda kendinizi güvence altına alacağınız güvenli yatırımlar gerçekleştirip birikim yapmaya devam edin. Özel yaşamınızda ise gel-gitlerin yoğun olduğu bir ilişki içindeyseniz beraberliğinize 2. bir şans daha vermeden önce çok ama çok iyi düşünün.

28 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Duygularınız yaşanmışlıklarınız, istekleriniz ve beklentileriniz arasındaki dengeyi kurabilmek için ruhsal olarak kendinizi beslemeyi öğrenmeli, Bu yönde kendinizi geliştirerek farkındalığınızı arttıracağınız arayışlara yönelmelisiniz.  Bunu yapmaz ve ruhsallıktan uzak materyalist davranışlar içinde olursanız karşılaşacağınız olay ve sonuçlar sizi şu anda bulunduğunuzdan çok daha zor durumların içine çekebilir. Köklü bir değişimle yaşam rotanızın seyri egodan uzaklaşabilmenin hafifliği ile farklı bir boyut kazanacağı deneyimler yaşayacaksınız. Bu dönemde aşırı uçlarda olmamalı ve var olan şartlarınızı zorlayacak davranışlar içinde olmamalısınız. Hayatın size sunduklarını şükür ve tevazu içinde değerlendirmeye çalışmak ilerleyen zaman içinde kazançlı çıkmanızı sağlayacak.

28 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü sizleri büyük bir mükâfatla ödüllendirebileceği gibi hırsınızın kurbanı da olabileceğiniz yönünde uyarıyor. Yaşama daha derin daha duygusal daha özverili yaklaşır, geçmişi güne taşımaktan vazgeçebilirseniz her şey sizin için oldukça keyifli ve ödüllendirir tarzda gelişecektir. Geçmişte yaşadığınız nahoş olaylardan olabildiğince uzak durmalı, her duyduğunuza inanarak hareket etmemelisiniz. Bastırdığınız, hatta yok saydığınız sezgilerinize güvenmeyi öğrenmeli, duygularınızı özgür bırakmalısınız. Ruhsal gelişiminize önem vermeli ve ruhunuzun gizemli kapılarını aralayarak kendinizle yüzleşmelisiniz. Bu süreçte ben demek yerine biz demeyi tercih etmeli ve enerjinizi yapıcı yönde kullanmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize kuşkucu tavırlar sergilememeli, uzun yıllar önce deneyimlediğiniz olumsuz olayların sorumlusu oymuşçasına suçlamalarda bulunarak ona ve kendinize acı çektirecek davranışlar içinde olmamalısınız.

28 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR