28 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları


28 eylül 2018 günlük burç yorumları

28 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

28 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

28 Eylül 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün eş ya da sevgilinizin sağlıkla ilgili konularda sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Kaygılı değil çözüm odaklı hareket etmeniz faydanıza olacaktır. İş hayatınızda ise bugün stresli etkiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Panikle hareket etmemeli  başkalarının almadığı sorumlulukları yüklenmemelisiniz.

28 Eylül 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacağınıza işaret etmekte. Önemli teklifler alabilirsiniz iyi bir planlama içinde olmalı gelen şansı kazanca çevirmek adına girişimci davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise bekar ve ilişkisi olmayan Boğa’lar bugün arkadaşlarınız aracılığı ile tanıyacağınız biri sizleri fazlası ile etkileyebilir. Evli ve ilişkisi devam eden Boğa’lar da aşkla daha da yakınlaşacakları enerjiler ile karşı karşıyalar.

28 Eylül 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü bugün beklenmedik ödemeler ile zorlanabileceğinize işaret etmekte. Finansal konularda krizler beklenmedik gecikmelere sorunlara açabilir  ikili ilişkilerinizde dikkatli davranın. Bu durum özel yaşamınızda sorun teşkil etsin istemiyorsanız sorunları tek başınıza yüklenmek yerine paylaşmalı eş ya da sevgilinizin size destek olacağından şüphe etmemelisiniz.

28 Eylül 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün iş ve eğitsel konularda başkalarından kaynaklanan gecikmeler yüzünden işlerinizi tamamlamakta zorlanabileceğinize dikkat çekmekte. Sizlere önerim başkalarından bir şeyler beklemeden kendi çözümlerinizi kendiniz üreterek hareket edin. Özel yaşamınızda ise yetişkin çocukları olanlar onların yanlış seçimleri yüzünden yaşadıkları sizleri üzebilir bugün. Evli ve ilişkisi devam edenler ise yakınların yaptığı davranışların ilişkiniz üzerinde olumsuzluklara yol açmasına izin vermemelisiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

28 Eylül 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü maddi ve bürokratik konularda şanslı enerjilere dikkat çekmekte. Bugün bu anlamda pek çok sorunu aşabilir iş hayatınızda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal olarak kendinizi son derece huzurlu hissedeceğiniz pozitif enerjiler ile karşı karşıyasınız sevdiğiniz insana duygularınızı ifade etmenin güzelliğini yaşamaya başladığınız günlerin kıymetini çıkarın.

28 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü maddi ve hukuki konularda zorluklar ile karşılaşabileceğiniz gelişmelere işaret etmekte. Hırslı insanlardan zararlar görebilirsiniz bugün temkinli olmanızda fayda var. Ailevi konularda da biraz daha duyarlı olmalı kızgınlıkları kırgınlıkları ardınızda bırakmalısınız artık. Özel yaşamınızda ise beklenmedik ayrılıkların yaşanması mümkün bugün.

28 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü aile büyükleriniz ile ilgili sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte bugün. Maddi ve sağlıkla ilgili konular sizleri zorlayabilir bugün. Olabildiğince sakinlikle hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise geçmiş ilişkileriniz yüzünden gerginlikler yaşanabilir bugün.

28 Eylül 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda dikkatli olmanız hayallerin peşinden giderken gerçeklerden uzaklaşmamanız için uyarıyor sizleri. Hesaplarınız tutmayabilir beklenmedik zararlar görebilirsiniz. İş hayatınızda da yakınlarınızın uyarılarını dikkate almanız sorun yaşamamanız açısından önem taşımakta.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

28 Eylül 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü iş ve aşk hayatınızda olumlu gelişmeler ile rahatlayacağınızı vurgulamakta. İş hayatınızda  başarınızı arttırmak istiyorsanız birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın kıymetini bilmeli onlarla iletişimi önemsemelisiniz. Özel yaşamınızda ise beklenmedik sürprizlere hazır olun.

28 Eylül 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle yeni tanıdığınız kişiler iş hayatınızda zarar görmenize neden olabilir resmi işlerle ilgili konularda kontrollü olmalısınız. Özel yaşamınızda ise sürpriz yakınlaşmalar ile heyecan verici gelişmeler yaşanabilir bekar Oğlak lar için evli ve ilişkisi devam edenler ise başkalarının yaşadıkları olaylara tanıklık ederek ibret verici dersler alarak ilişkilerini iyileştirmeleri gerektiğini yaşayarak öğrenebilirler.

28 Eylül 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün ailevi konularda hırslı yaklaşımlar içinde olmamanız için uyarıyor sizleri. Üzüntünüzü hırsa çevirmemelisiniz yaptığınız iyililer kötüye dönsün istemiyorsanız şayet. İş hayatınızda ise bugün   birlikte çalıştığınız kişilerin arkanızdan çevirdiği işleri öğrenerek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

28 Eylül 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün sağlığınız ile ilgili konularda hassas olmanızın faydalı olacağına işaret etmekte. Doğru zamanda yapılacak bir müdahale oldukça faydanıza olacaktır. İş ve özel yaşamınızda ise aşırı baksın davranışlar içinde olan yakınlarınızın etkisinde kalmamalısınız.

28 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR