28 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları


28 Kasım burç yorumları belli oldu!

28 Kasım günlük burç yorumu belli oldu. İşte 28 Kasım 2017 günlük burç yorumları

28 Kasım Koç Burcu Yorumu

Koç burcu bu güne oldukça sevinçli başlayacaksınız. İsteklerinizi reelleştirmek için sıradan yolları sınamayı bırakıp değişik yolları denemenizde fayda var. Değişik düşünmeye başlamanız sizi tedirgin edebilir. Sizi heyecanlandıracak değişiklikleri bekleyin.

28 Kasım Boğa Burcu Yorumu 

Güne gergin başlasanız da sonradan durgunlaşacaksınız. İnatçı davranışınızdan bırakarak daha geçimli olmalısınız. Geçmişte tasarlayıp da yapamadığınız işlerinizi yine yapmayı deneyebilirsiniz.

28 Kasım İkizler Burcu Yorumu 

Güne neşeli başlayacaksınız. Bu günlerde değişikliklere açık olmalısınız. Hırslı olmayı bir kenara bırakın ve bütçenizi daha hesaplı kullanmaya özen gösterin. Kendinizi yenilemekten korkmamalısınız ve daha büyük sorumluluklar almaya başlamalısınız.

28 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

İş ile alakalı iyi büyümeler ve sürprizler yaşayacaksınız. Partnerinizle aranızdaki meseleleri gidererek çözüp hoş zaman geçirmeye başlayacaksınız. Yıldızlar sizin kariyerinizi yükseltmek için işbirliği yapma yolundalar. Terfi yolda olabilir.

28 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Güne coşkulu ve istekli başlayacaksınız. Aralıksız hareket halinde olmak ve değişik ortamlarda bulunmak size çok iyi gelecektir. Rahat bir davranış içerisinde olacakları beklemeye çalışmalısınız.

28 Kasım Başak Burcu Yorumu

Parasal açıdan biraz karışıklık yaşasanız da isteklerinizi ortaya koymaya gayret göstermelisiniz. Uzaklarda bulunan yakınlarınızdan haber almak sizi mutlu edecek. Etrafınızda bulunan ve saygı duyduğunuz kişilerin desteğini istemenizde bir mahzur yoktur.

28 Kasım Terazi Burcu Yorumu

Ayrıntılı iş yapanlar için oldukça randımanlı bir gün olabilir. Biraz daha iyimser ve bağışlayıcı olabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı biraz daha töleranslı olmanız gerekmektedir.

28 Kasım Akrep Burcu Yorumu

Bugün tüm tasarılarınızı galibiyetle uygulamanızın vakitidir. Dostlarınızla ve yakınlarınızla ilişkileriniz oldukça sıcak olacak. Her mevzuda azıcık sabırlı olup yaşanacakları beklemeye başlamalısınız.

28 Kasım Yay Burcu Yorumu

Hareketli ve keyifli bir güne uyanacaksınız. Bugün işlerinize odaklanarak dikkatinizi başka şeylere yönlendirmemenizi tavsiye ederim. Günün ilerleyen saatlerinde biraz kaygınız artabilir. Bu vaziyetten kurtulmak için güzel bir film izleyip kitap okuyabilirsiniz.

28 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

Hem aşk hem iş ilişkilerinizi sorgulayacağınız bir dönemdesiniz. Gelecekle alakalı tasarıladığınız hedefleri gerçekleştirmek için bakış açınızda farklık yapmanız gerekmektedir.

28 Kasım Kova Burcu Yorumu

Bugün çok yoğun duygular içinde olabilirsiniz. Bu duygular sizi harekete geçirebilir. Dışarıda olmak ve hareket halinde bulunmak sizi mutlu edecektir.

28 Kasım Balık Burcu Yorumu

Parasal vaziyetinizi ve hayat kaliteniz arttırma ile ilgili isteklerinizi arttığı bir döneme girmiş vaziyettesiniz. Fiziki açıdan kendinizi çok zorlamayın. Aynı zamanda küçük sakarlıklar yaşayabilirsiniz.

28 Kasım 2017 günlük burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı