28 Kasım Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118.Bölüm Fragmanı “Ateş Gidiyor”


Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 117. son bölümde, yaşanan olayları gördük. Burada hain bulunuyor ve aramalar sonuç veriyor. Peki ama yeni bölümde nelerle karşılaşıyoruz? 28 Kasım Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118.Bölüm Fragmanı karşınızda;

 

ATV kanalının en sevilen dizilerinden olan EDHO (eşkiya dünyaya hükümdar olmaz) dizisi, dün 117. bölümüyle seyircilerle buluşmuştu. İçerideki haini sonunda bulan Çakırbeyliler, Ateş ve Ünal’ı günden güne bitiren zehrin ne olduğunu da bulmuş oluyorlar bu sayede. Bu konuda verilen kararlar ile işler sarpa sarınca, insanlar da haliyle kendi meraklarına yenik düşmüş oluyor. Polis tarafından yapılan ani bir baskın, Ateş’in içeri girmesine neden olur ve işler bir anda bambaşka planlara doğru evrilmeye başlar. İtirafçı olursa şayet, ölümden kurtulma ihtimali olan Ateş için, durumlar hiç de parlak değildir. Bu konuda delilleri ortadan kaldırmak isteyen Çakırbeyliler, ne yapmalıdır? Ya deliller ortadan kalkacak ya da ateş ortadan kalkacak. Bakalım neler olacak hep birlikte göreceğiz.

 

Eşkıya Dünyaya hükümdar Olmaz 118. Bölüm Fragmanı

ATV ekranlarında oldukça beğenilen ve sevilen dizinin yeni bölüm fragmanını sizler için ön plana çıkarmak istiyoruz. Bu konuda bir fragman yayınlanmış değil. Lakin takipteyiz. Hemen yayınlanacak ve biz de hemen sizinle paylaşmış olacağız. Haberimizin detaylarında bulunan fragman bilgilerini takip ederseniz, sizin için hazırladığımız gündeme göre de içeriklerimizi görebilirsiniz.

 

Edho 117 izle

Edho 117. bölüm izle

Edho 118. bölüm fragmanı

 

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR