28 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 


28 mart 2018 günlük burç yorumları

28 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

28 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

28 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Güneş, Merkür ve Jüpiter iş ve kariyer alanındaki gelişmeleri, terfileri, maaş ve gelir artışlarını gösteriyor. Eğitim hayatına devam eden Koçları da, iyi haberler bekliyor aynı zamanda. Kariyerinizdeki bu olumlu gelişmeler, devam edecek. Her türlü durumda, işinizde önemli kişiler, yurt dışı bağlantıları ve elle tutulur başarılarınız sayesinde, dikkatleri üzerinizde toplayabilir ve yeni iş görüşmelerine gidebilirsiniz.
28 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün eşinizin veya sevgilinizin yapacağı bir sürpriz veya beklenmedik bir hareket, sizi oldukça mutlu edebilir. Aşk hayatınız veya sosyal yaşamınız açısından güzel geçen bir akşam olacak. Bugünden itibaren, cinsel istekleriniz ve duygularınızı gösterme isteğinizde artış olabilir. Hafta sonuna kadar, borçlarınızı kapatma fırsatlarınız devam ediyor.

28 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün işteki başarılarınızdan ötürü takdir görebilir, terfi alabilir, ödüllendirilebilirsiniz veya çalıştığınız sektörde ya da bulunduğunuz çevrede isminizden söz edilebilir. Alacağınız ani teklifler ve davetler sürpriz olabilir. Maddi açıdan güzel gelişmeler yaşayabilir veya anlaşmalar yapabilirsiniz. Cinsel istekleriniz de yükseliyor.

28 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bazı şeylerin eksikliği sizi çok da olumsuz etkilemiyor. Çünkü sahip olduğunuzla yetinmeyi biliyorsunuz. Sabırlı davranışlarınız iş yerinizde olabilecek sorunları engelleyecektir. Zamanlamanızı doğru yönlendirerek hedeflerinize ulaşmanız daha kolay olacak.Her konuda bireyselliğinizi kullandığınız için, çoğu kez yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

28 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sizi ilgilendiren durumlarla ilgili olarak bir düzen kurmak istiyorsunuz. Sonuçlandırmadığınız işlerinizi tamamlayabilir ve yeni kararlar almaya başlayabilirsiniz. Çevrenizin de yaptıklarınızdan etkilenebileceği konularda konuşulmayan ama üzerinize kalan bazı şeyler var. İkili ilişkiler, yapmak istediğiniz gelişmeler için size fırsatlar getirecek.

28 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sorumluluklarınızı yerine getirme konusunda başarılısınız. Kariyerinizle ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Güçlü arkadaş çevrenizle yapacağınız işbirliğini vurgularken, idealist yapınızın, kişisel isteklerinizle çelişki yaratmamasını sağlamalısınız.Kalıcı olmayan durumlar için kendinizi strese sokmamalı ve pozitif yönlerini görmelisiniz.

28 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün gözler üzerinizde. Takım çalışmasında üstlendiğiniz rol önemli. Özellikle bu alanda işleriniz kolay yürüyecek. Bugün rutininizi değiştirin. Ama kendinize aşırı yüklenmekten de kaçının, yoksa sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz.Bugün, çevrenizin gözüne çarpan hareketler içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz zaman, kendinizi çok daha enerjik ve bütünlenmiş hissediyorsunuz.

28 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Özel hayatınıza yönelik kaygılarınız var. İlişkiniz adına yapabileceğiniz çok şey var. Arayışta olduğunuz iş probleminiz var. Bunu beraber çalıştığınız kişilerle paylaşmanız gerekecek. Elinizin altındaki fırsatı iyi değerlendirirseniz yeni imkânların peşinde koşmakla kendinizi harab etmezsiniz. Maddi kaygılarınızı bastırmanız, hafifletmeniz gerek.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

28 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Bugün duygusal çelişkilerden uzak kalmalısınız. Bazı durumlar akıl karışıklığına sebep olabilir. Görüşeceğiniz kişilerden duygusal konularda destek alacaksınız. Elde ettiğiniz avantajları doğru kullanmalı ve paylaşımda aşırıya kaçmamalısınız. İdeallerinizin sizin için çok önemli olması beklentilerinizi yükseltiyor. Yapacağınız yeni anlaşmalara özen göstermelisiniz.

28 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün kişisel meselelerle ilgilenirken daha dikkatli olmalısınız. Maddi konularda kontrolü tamamen devralmak istiyorsunuz. İstediğiniz konuma gelebilmek için daha sabırlı olmalısınız. Kendinize güveninizle yaratıcı ve girişimci yönünüz ortaya çıkıyor. Bugün birçok ortama katılacak ve dikkat çekeceksiniz. Düşünceleriniz derinleşiyor.

28 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Planlar yapmanız gerekirken siz işleri yavaş almayı tercih ediyorsunuz. Bugün beklentilerinizin sizi oyalamasına izin vermemeli ve yenilikler için uygun zemini oluşturmalısınız. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçerek, motivasyonunuzu arttırmalısınız.  Bazen kendinizi aşırı zorluyor ve yoruyorsunuz. Duygularınızı ifade ederken tavrınız ikna etmenizi etkileyecek.

28 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Her şeyi kontrol eden dengeli tavrınız bazı kişileri şaşırtabilir. Küçük ayrıntıların sizi üzmesine izin vermemelisiniz çünkü herkes kendine göre yorumluyor olayları. Daha farklı şeyler yapmak için karşınıza fırsatlar çıkacak, şansınızı deneyin. Etrafınızda gelişen olayların size getirebileceği fırsatların farkındasınız. Girişimci yanınızı özgürce kullanmak isteyeceksiniz.

28 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR