28 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


28 nisan 2018 günlük burç yorumları

28 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

28 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

28 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün güne huzurla başlayabilirsiniz. Fakat ilerleyen saatlerde gerilmenize neden olacak bir takım olaylarla karşılaşabilirsiniz. Olaylar karşısında soğukkanlılığınızı korumalısınız. Uzun zamandır beklediğiniz sosyal aktiviteyi bugün yapabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan sorunlar için dost tavsiyesi almalısınız.

28 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün kendinize vakit ayırabilir, ruhunuzu dinlendirecek aktivitelerde bulunabilirsiniz. Yeni hobiler edinerek, kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz.Arkadaşlarınızla olan iletişiminizi daha etkili hale getirmek için daha anlayışlı olmalısınız. Sağlık problemlerinize dikkat etmelisiniz.

28 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Uzun zamandır üstünüzde kara bulutlar olduğunu hissediyor olabilirsiniz. Fakat bugün güneşin sizin pencerenize doğacağını söyleyebiliriz. Aşk hayatınızdaki karmaşıklıklar yerini ciddi ilişkilere bırakabilir. Büyük bir kutlama ya da toplantı bugünkü gündeminizi oluşturabilir. Ailenize vakit ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

28 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kendinizi hiç olmadığı kadar özgür hissedeceğiniz bir gün. Sağlık problerinizi atlatıp kendinizi zinde hissedeceksiniz. Aşk hayatınızdaki çalkantılı dönem sona eriyor. Kafa karışıklığı yaşadığınız bir konuda arkadaşınızdan destek alabilirsiniz. Aile bireylerinden birisiyle yapacağınız konuşma moralinizi bozabilir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

28 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün uzun süredir hayalini kurduğunuz planı uygulayabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle beraber olmak, sizi motive ediyor. Mide rahatsızlıkları yaşamamak adına yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmelisiniz.Unutkanlığınız yüzünden bir eşyanızı kaybedebilirsiniz.

28 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün kendinizi fazla enerjik hissedebilirsiniz. Yarım bıraktığınız işleri tamamlamanız sizin lehinize olacak. Fazla tutumlu yapınız yüzünden yanlış anlaşılmalara neden olabilirsiniz. Sosyal aktivitelerde bulunarak, yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Maddi konularla ilgili tartışmalar meydana gelebilir.

28 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün  yoğun iş temponuza biraz ara verebilirsiniz. Yorgunluğunuzu üzerinizden atmak için fırsat olabilir. Hassasiyetiniz yüzünden çevrenizden gerçekleri duymuyor olabilirsiniz. Eleştiriye biraz açık olmalı ve dışa vurumcu tavırlar sergilemelisiniz. Hisleriniz bugün çok kuvvetli.

28 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Anlam kargaşası yaşayarak iletişim kopuklukları yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Dalgınlığınız ve özel hayatınızdaki sorunlar yüzünden karşınızdaki insanları kırabilirsiniz. Biraz daha sakin ve soğukkanlı davranmalısınız. Partnerinizle olan sorunlarınızı çözmek için daha yapıcı yaklaşmalısınız.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

28 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Eğlenceyi seven yapınız, sizi sosyal ortamlardan uzaklaştıramıyor. Kendi kafanızda kurduğunuz bazı olayların gerçeklik payı olmayabilir. Varolan sorunlarınızı karşınızdaki kişiyle konuşarak çözebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmezseniz, bazı yaşam tarzlarınızdan fedakarlık etmeniz gerekebilir.

28 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Yoğun bir dönemin ardından biraz dinlenmeye ve sakinleşmeye ihtiyacınız var. Ailenizle vakit geçirebilir, özlem giderebilirsiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir, küçük bir sohbet edebilirsiniz. Geleceğe dair planlarınızı çok keskinleştirmemeli esnek bırakmalısınız. Yeni planlar gündeme gelebilir.

28 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Birkaç gündür düşük olan enerjinizi bugün arkadaşlarınız sayesinde yükseltebilirsiniz. Kafanızı kurcalayan birçok soru ve kararsızlıklarınız sizi çıkmaza götürüyor. Bu yüzden verdiğiniz kararlarda istikrarlı davranmalısınız. Aile bireylerinizden yardım alabilir, yeni bir hayat düzenine merhaba diyebilirsiniz.

28 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Geçmişteki kalp kırgınlıklarınızı bir kenara bırakmalı hayata daha pozitif bir bakış açısıyla yaklaşmalısınız. Yakın çevrenizden uzaklaşıp biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Fakat durgunlaşmak bu dönemde size pek iyi gelmeyebilir. Yurt dışıyla ilgili bağlantılar kurabilir, onlarla iletişime geçebilirsiniz.

28 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR