28 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları 


28 şubat 2018 günlük burç yorumları

28 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

28 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

28 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

28 Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Evdeki sorumluluklarınızı dengelemeye çalışmak gibi bir girişimde bulunmanız tansiyonun yükselmesine sebep olabilir. Söylemlerinizde ve kullandığınız dil konusunda dikkatli olun. Keyfinizi yerine getirecek bir haber alarak harekete geçebilirsiniz.
28 Şubat 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Geçmişte yaşanmış olan bir konuyu tekrar gündeme getirecek, beklenmedik bir telefon ya da e-mail alabilirsiniz. Ancak endişelenecek bir durum yok;bu durumla başa çıkabilmek için sezgilerinize güvenmeniz yeterli olacak. Kafanızı kurcalayan sorunları deşmeniz gerekebilir.

28 Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Yaratıcılığınızın zirvesinde olacağınız bir gün. Grup çalışmalarında, yaratıcılığınızı kullanarak, grubun enerjisini yükseltecek, yaratıcı işler ortaya çıkaracaksınız. Gergin tavırlara bürünebilir, insanlarla iletişiminizi zayıflatabilirsiniz, sakin olmalısınız.

28 Şubat 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Özel yaşamınız ve iş yaşamınızı dengelemeye çalışırken önünüze bir çok engelin çıkacağı bir gündesiniz. Sabrınızı korumaya çalışın.Beklemediğiniz bir anda şaşıracağınız bir olay gerçekleşebilir. Şaşkınlığınızı bir kenara bırakmalı ve anın keyfini çıkarmalısınız.
28 Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Güne yüksek bir enerji ve işiniz konusunda istekli olarak başlayacaksınız. İş arkadaşlarınızdan ya da ailenizden beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz.Bir konuda başkalarından akıl alabilirsiniz. Ama kendi mantığınızla hareket etmenizi tavsiye ederiz.

28 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün eski konular ya da geçmişinizdeki durumlar yüzünden biraz dalgın olabilir ve dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinizle baş başa kalabileceğiniz ve düşüneceğiniz bir zaman aralığı yaratmaya çalışın. Kafanızı toparlamanız, daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak.

28 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

İlişkinizle ilgili yaşadığınız problemleri düzeltmeye çalışırken bir çok yeni sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sabırlı olun ve sorunların çözümleri için yeni yollar deneyin. Bir büyüğünüzden yardım alabilir, karşılaştığınız engelleri azaltarak hayatınıza devam edebilirsiniz.

28 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün kendi hayatınız ve ailenizin beklentileri arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Ailenizi de kendinizi de üzmeden dengeyi bulmaya çalışmakta yarar var. Bir takım düşünceleri netleştirmek adına adımlar atabilir, içinizi rahatlatmak isteyebilirsiniz.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

28 Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Diğer insanların da sizin gibi düşündüğünü görmeye ihtiyacınız olduğu için inandığınız şeyleri onlara kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Bu durum ilişkilerinizde problemlere yol açacaktır. Duygusal yoğunluğunuzun arttığı bir dönemdesiniz.

28 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Partnerinizle ya da bir iş arkadaşınızla aranızda geçen bir diyalog ilişkinizi güçlendirecek. Mümkün olabildiğince açık ve samimi olmaya çalışın. Yeni insanlarla tanışabilir, farklı ortamlara girebilirsiniz. Almak istediğiniz bir şey varsa bugün sahip olabilirsiniz.

28 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Patronunuzla ya da sizden daha yüksek statüdeki biriyle problem yaşayabilirsiniz fakat bu sorunlar negatif olduğu kadar pozitif sonuçlar da doğurabilir. Kendinizi daha net anlatabilir, sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşılmasını sağlayabilirsiniz. Aşk çok yakınınızda olabilir.

28 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Doğanızda var olan yaratıcılığınız bugün biraz eksik olacak. Üretici olamadığınız için kendinize yüklenmeyin; bekleyin ve olayları akışına bırakın. İstediğiniz şeylerin oluşumu için harekete geçmeniz gerekebilir. Fakat karar vermek için biraz daha bekleyebilirsiniz.

28 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR