29 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


29 ağustos 2018 günlük burç yorumları

29 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

29 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

29 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda şansınızın kazanımlardan yana olduğunu vurgulamakta. İş ilişkilerinizde başarılı adımlar atarak önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ani kararlar almayın.

29 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Değişimden korkmayın ve size doğru gelen işlerin içinde yer almaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise kaygılı davranmamaya özen gösterin.

29 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda duygusal davranmamanız için uyarıyor sizleri. Maddi zararlar görebilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise bugün size doğru gelmeyen her şeyi konuşmak için uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız.

29 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü maddi konularda risklerden uzak durmanız ve başkaları adına kefil olmak gibi şeylere sıcak bakmamanız için uyarıyor sizleri zarar görmek istemiyorsanız şayet. Özel yaşamınızda ise bugün biraz anlayış olası krizlere karşı koruyucu olacaktır.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda olumlu haberler alarak rahatlamalara dikkat çekmekte. Yarım kalan bir işinizi tamamlayabilir bürokratik bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile ilgili konularda biraz daha duyarlı olmalı ve onunla paylaşımlarınızı arttırmalısınız.

29 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü bugün detaylara takılıp kaldığınız takdirde iş hayatınızda önemli gelişmeleri kaçırabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Dikkatli davranın ve maddi olanaklarınızın iyileşmeye başladığı bu zaman dilimini iyi değerlendirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin üzerinde iyi bir izlenim bırakacak yaşanan nahoş durumları ortadan kaldırabileceksiniz.

29 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü bugün ticari konularda ortaklardan kaynaklı maddi zararlara karşı gözünüzü dört açmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle alım satım ve resmi işlerde dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise haklı çıkmak adına baskın davranışlar içinde bulunmamalısınız.

29 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü kendinizi aşırı hırçın hissederek iş hayatınızda sert çıkışların size zarar verebileceği konusunda uyarıyor sizleri. Söylemleriniz size hiç beklenmedik şekilde dönebilir hem iş hem özel hayatınız bu durumdan etkilenebilir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü işinizle ilgili konularda plan proje ve tanıtımları ertelememeniz için uyarıyor sizleri gün sizin gününüz kendinize güvenin ve hiç bir şeyi ertelemeden zamanı iyi değerlendirin bugün. Özel yaşamınızda ise sabırlı olmalı duygusal patlamalarla yanlış kararlar almamalısınız.

29 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün maddi konularda şanslı etkileri müjdelemekte. Beklediğiniz bir para gelebilir ve yatırım planlarınızı uygulayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi suçlar bir tutum içinde olmamalısınız bugün.

29 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün dostlarınızın uyarılarını önemsemenin  iş ve özel hayatınızda olumlu faydaları olacağına dikkat çekmekte. Hırsla duygusallıkla yanlış  kararlar almamak için sizi düşünen insanların uyarılarını dikkate almalısınız.

29 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü iş hayatınızda önemli gelişmeler ile aynı anda birden fazla konuda söz sahibi olabileceğinize işaret etmekte. Kendinize güvenin ve bugün gelen teklif ve önerileri reddetmeyin. Özel yaşamınızda ise aşk sizi beklenmedik bir şekilde bulabilir bugün.

29 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR