29 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


haftalık burç yorumları

29 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

29 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

29 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koçlar Cumartesi günümüz, saat 05:35 Ay-Neptün görünümüyle başlayacak. Bu enerji, maddi-manevi konularda güven hissi verici hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.

29 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğalar saat 05:35 Ay-Neptün faydalı görünümü Cumartesi günümüzün ilk etkili enerjisi olup, hem huzur duygusu veriyor hem de güven hissi yaratıyor. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kişinin tek isteği, maddi açıdan güvende olmak ve huzur içinde yaşamaktır.

29 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler saat 05:35 Ay-Neptün görünümüyle Cumartesi gününü selamlıyoruz. Bu enerji, iç dünyamızda huzuru ve güzellikleri hissetmekten yana olduğumuzu gösteriyor. İnancınızı yükseltici ve hayallerinizi besleyici bu görünümle, kendimizi yaratıcı biçimde ortaya koyabiliriz. Evrensel birlik ve beraberlik ruhunu yüreğimizde hissedebiliriz.

29 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler Cumartesi günümüz, saat 05:35 Ay-Neptün faydalı görünümüyle başlıyor ve bizim farklı bir hayat yaşamak ve güven ve huzur içinde olmak isteğimizi vurguluyor. Hayatın anlamını çözebilmek, sırrına ermek için, dini ve mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz yerine gelir.

29 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar saat 05:35 Ay-Neptün faydalı görünümüyle güne adıma atarken, hayalini kurduğunuz her şeye hem maddi hem de manevi anlamda ulaşmak istersiniz. Yaşam, ölüm, bilinmeyen konular ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Bu enerji altında insan yanılmak istemez, ruhsal anlamda güvende olmak ister.

29 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başaklar saat 05:35 Ay-Neptün faydalı görünüm etkisi altında Cumartesi gününü selamlıyoruz. Bu enerji, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Eğer mutlu bir beraberliğiniz varsa, bunu hem maddi hem de manevi anlamda sağlamlaştırmak istersiniz.

29 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Teraziler Cumartesi gününe, saat 05:35 Ay-Neptün faydalı görünümüyle adım atacağız. Bu enerji, hem başkalarıyla iletişiminizi güçlendirici hem de güven ve sevgi olgusunu ön planda tutmamızın işaretçisidir. Değerlerimize sahip çıkacağız.

29 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrepler saat 05:35 Ay-Neptün faydalı görünümü ciddi niyetli beraberlikler açısından hoş bir yansımadır. İnsan bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan sağlam ve uzun vadeli olanı arzu eder. Güvende olmak, sevilmek arzusu duyar.

29 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-29 Aralık)

Sevgili Yaylar saat 05:35 Ay-Neptün faydalı görünümü ciddi niyetli veyahut arkadaşlık anlamındaki beraberlikler açısından hoş bir yansımadır. İnsan bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan sağlam ve uzun vadeli olanı arzu eder. Güvende olmak, sevilmek arzusu duyar.

29 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlaklar saat 05:35 Ay-Neptün görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetmemizi sağlayan rahatlatıcı, huzur ve güven hissi verici bir enerjidir. Olumlu düşünmek, huzursuzluktan uzak durmak, sevgiyle yol almak istiyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız, yaşamın hoş yanları, iç huzurumuzu fazlasıyla önemsiyoruz.

 

29 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgili Kovalar saat 05:35 Ay-Neptün görünümüyle Cumartesi gününü selamlıyoruz. Bu enerji, iç huzuru, hayatın olumlu veya olumsuz yönlerini bilgece kabul ediş ve evrensel sevginin işaretidir. Ailemizle ilişkimizde ılımlı davranırız, kendimize karşı toleranslı düşünürüz, umudumuzu yitirmeyiz. İş girişimlerimizde ise, emniyetimizi önemseyeceğiz. Güzellikler isteyeceğiz ve keskin sözler eden, huzursuz insanlardan uzak durmaya çalışacağız.​

29 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balıklar, saat 05:35 Ay-Neptün faydalı görünümüyle Cumartesi günümüz başlarken, rahatlatıcı, dinginleştirici, huzur verici bu enerji bizi hoş duygularla kucaklıyor. Hayata olan direncimizi yükselten bu görünüm, şifalandırıyor ve bir kalkan gibi manevi anlamda bizi koruyor.

29 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR