29 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları 


9 kasım 2018 günlük burç yorumları

29 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

29 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

29 Eylül 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün maddi konularda şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Hukuki konularda hakkınızı aradığınız bir davanız lehinize sonuçlanabilir ve ertelediğiniz işlerinizi gündeminize alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evlilik ya da ilişkisinde krizler yaşayanlar bir anda tartışmaların şiddetlenmesi ile zor durumda kalabilirler.

29 Eylül 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü finansal konularda risklerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Yeni tanıdığınız kişilerin cazip tekliflerinden etkilenebilirsiniz dikkatli olun finansal kayıplar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sorumsuz davranışları kırabilir sizleri tepki vermeden önce sakin kalmayı denemelisiniz.

29 Eylül 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü bugün duygularınız ile hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri iş hayatınızda. Sonunda yanlış kararlar verip üzülebilirsiniz. Gerçekçi olmalı profesyonelliğinizi duygularınız ile gölgelememelisiniz. Bugün ailevi ilişkilerde de iyi niyetli olmayan arkadaşlarınızın etkisi altında kalmamalı kızgınlıkla yakınlarınız hakkında söylemlerde bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise iletişim sorunları yaşanabilir bugün.

29 Eylül 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün maddi ve resmi işler ile ilgili konularda sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Bu anlamda hiç bir şeyi atlamamaya dikkat etmelisiniz. Aksi halde uzun vadeli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bugün alım satım devir gibi işlemlerinizde de gecikmeler sorunlar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise duygularınız inişli çıkışlı olabilir birlikte olduğunuz kişinin ısrarla rahatsız olduğunuz davranışları sergilemeye devam etmesi ile bu kez ciddi ciddi ilişkinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Eylül 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün resmi işlerinizde sorunlar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Bu durum ikili diyaloglarınızda takınacağınız sert durumlardan kaynaklı olabilir dikkat edin ve tutumunuzun işlerinizi zorlaştırmasına izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize biraz daha hassas olmalı onun size gösterdiği sevgi ve anlayışı azaltacak davranışlar içine girmemelisiniz.

29 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün aklınızla kalbiniz arasında sıkışıp kaldığınız hissi sizleri zorlayabilir ve özel yaşamınızda üzücü olaylarla tek taraflı fedakarlıklar yapıyor olup karşılığını alamıyor olmanın kabulünde zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim daha sağlıklı bir ruh haline bürünene kadar kararlar almamanız ve kendinizi çaresiz hissetmekten kurtarmak için dua meditasyon gibi aktivitelere yönelmeniz. İş hayatınızda ise aşırı takıntılı tavırlarınız her şeyi yönetme arzunuz zorluklara neden olabilir.

29 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü bugün işinize müdahil olup bilmediği halde sizi eleştiren insanlar yüzünden gerginlikler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Bu durum sizleri yapacağınız işlerden alıkoyabilir ve tamamlayamadığınız işleriniz yüzünden alacaklarınızı alamayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize ilgisiz kalmamalısınız. Bekar Teraziler ise bugün hızlı yakınlaşmalar içinde olabilirler.

29 Eylül 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün hırsınız size pek çok konuda hata yaptırabilir iş ilişkilerinizde size fayda sağlayan insanları kırabilir özel yaşamınızda kendinizi haklı çıkarmak adına kırıcı ve haksız yaklaşımlar içinde olabilirsiniz. Dikkatli olun ve geçtiğimiz 2 sene boyunca yaşadıklarınızı hatırlayarak öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışın. Üzmek ve üzülmemek için.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Eylül 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün maddi konularda beklenmedik zorluklar deneyimleyebilirsiniz dikkatli olun. İşiniz ile ilgili konularda size fayda sağlayan ekip arkadaşlarınızın ihtiyaçlarını görmezden gelmemeli hiç bir şey yapmasınız bile duyarlılığınızı hissettirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise  kuracağınız bir cümle karşı tarafın sizden uzaklaşmasına neden olacak kadar keskin ve kırıcı olabilir dikkatli olun.

29 Eylül 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda pek çok aksaklıkla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Sinirlerinize hakim olamadığınız takdirde üzücü durumlar ve iptal olan işler ile karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise vaatler de bulunurken bunların gerçekleştirilebilir şeyler olmasına özen gösterin. Bir an için yalandan mutluluklar uzun vadede de büyük mutsuzlukların sebebi olmasın.

29 Eylül 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü aileniz ile ilgili konularda gösterdiğiniz hassasiyeti iş ve özel yaşamınızda da göstermeniz için uyarıyor sizleri. Kendinize ait bir hayatınız olduğunu unutmadan hareket etmeniz faydanıza olacaktır sonrasında ah keşke dememek için hayatınızın merkezine öncelikle kendinizi almanız gerektiğinin farkına varın.

29 Eylül 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün maddi konularda sıkışıklıkların sizi zor durumda bırakabileceğine işaret etmekte. Alacaklarınızı tahsil edememek vaatlerin yerine getirilmemesi verdiğiniz sözleri tutamamanıza yol açabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin öncelikleri kendine göre belirlemesi sonucunda üzülebilir zamanında vermediğiniz tepkilerden dolayı kendinize kızabilirsiniz.

29 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR