29 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları


29 Kasım burç yorumları belli oldu!

29 Kasım günlük burç yorumu belli oldu. İşte 29 Kasım 2017 günlük burç yorumları

29 Kasım Koç Burcu Yorumu

Her mevzuda elastik yaklaşımlara sahip olabileceğiniz bir gün. Ay’ın yaptığı rahat tesirler aşkta güzel ve sürpriz sayılabilecek büyümeler getiriyor. Yalnız, içinizde dinleyeceğiniz coşkuyla fazlaya kaçabilir, enerjinizi dengelemede güçlük çekebilirsiniz.

İş hayatınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve irtibat problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün denilebilir. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş emelli bir gezi tertip edebilirsiniz.

Parasal konularda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın etrafınızla olan irtibatın ebatları beklenmedik bir biçimde değişime uğrayabilir. Bağlantıda yoğunluk yaşayabilirsiniz.

29 Kasım Boğa Burcu Yorumu 

Aile desteği yalnızca onaylama anlamında da olsa, süreç içinde sizde yönlendirildiğiniz duygusu yaratabilir. İlişkinizin coşkuyu dolu, dolu yaşayabilmeniz, tüm etkilenmelerin dışında olduğunuz biçiminde vereceğiniz izlenime çok bağlı.

Bir tür ortaklık içinde olduğunuz dostunuz, yeni fikirleriyle sizi düşündürecek. İş yaşamınızda minik bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz.

Para alışverişlerindeki ihtiyatlılığınız, her çeşit negatif şarta hazırlıklı olarak tutulmanızı sağlıyor. İş hayatınızdaki hareketlilik, bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir.

29 Kasım İkizler Burcu Yorumu 

Bu akşamki buluşmanızda onun kendini ifade etmesini sağlamalısınız. Kendiliğinden bir şeylerin büyümesine izin verirseniz daha natürel bir başlangıç yapabilirsiniz.
Özel hayatınızda gösteremediğiniz sabrı, iş hayatınızda gösteriyor ve karşılığını aşırısıyla alıyorsunuz. Haylidir süregelen negatiflikleri bir bir ortadan kaldıracaksınız.

29 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

Sevgilinizin saklamaya çalıştığı uzun beraberlik amaçları ve geleceğe yönelik düşünceleri sizi üzüyor. Bir takvime bağlamadan ilişki sürdürme eğiliminizi ona bir kararlılık içinde belirtememiş olabilirsiniz.
İş yaşamınızda geçici bir depresyondan başka bir şey görünmüyor. Yaratıcısınız, sebeplerini tespit edip basitçe aşabilirsiniz. İş görüşmeleri her zamankinden daha ehemmiyetli olabilir.

29 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Çok pespaye gönüllü temennileriniz sizi aralıksız bir para krizi içinde olmaktan kurtarıyor. Bugünlerde elinize geçecek önem arz eden bir para, sizi çok muhtelif değerlendirme alternatifleri içine sokacak. Son günlerdeki soğukkanlı, hayattan kopuk psikolojiden kurtulmanız gerekiyor.

29 Kasım Başak Burcu Yorumu

Sık kavgalar bir süre sonra şimdiki kadar sevimli gelmeyebilir. Kendinizi aşmanız gereken düşünceler içindesiniz. Karşı taraftan beklediklerinizi sınırlamanızda fayda var.
İşlerinizdeki bereketsizlik kısa ömürlü. Ama kaygılarınız bir zaman daha sürecek. Farklı bir alandaki minik ortaklığınızı bozma maksadınız çok akılcı görünüyor.

29 Kasım Terazi Burcu Yorumu

Partnerinizin bugün sinir bozucu bulduğunuz rahat tavırlarını, yakın gelecekte sevgisizlik sebebi olarak görmeniz muhtemel. Kıskançlık duymayan bir sevgilinizin olması size şanssızlık gibi görünmemeli.

29 Kasım Akrep Burcu Yorumu

Yeni bir etkilenme içinde olmasından korkuyor ve bu korkuyu kendinizden bile gizlemeye çalışıyorsunuz. Partnerinizdeki değişikler sizin düşündüğünüzden çok başka sebeplere bağlı olabilir. Meslek hayatınızda bir takım şikayetler almanız muhtemel. İş ve aşk sorunlarınızı birbirinden ayırmanız oldukça önemli. Pek sorunlu olmayan iş hayatınız özel ilişkinizdeki sorunlardan etkileniyor aslında.

29 Kasım Yay Burcu Yorumu

Partnerinizin ilgi odağı olduğu anlarda duyduğunuz rahatsızlığın, gittikçe kıskançlık nöbetlerine dönüşmesine bir son vermeniz yararınıza olacaktır. Eğer ki irdelerseniz, onun da benzer sıkıntılar yaşadığını öğreneceksiniz. Kötü günler için kenarda para biriktirme düşünceniz, bu sıralar bazı koşulların değişmesiyle pratiğe ne yazık ki geçmeyebilir.

29 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

Güzel davranışınız, kötü yorumlara yol açabiliyor. İlişkinizle ilgili olmayan bazı sorunlarınızı çevrenizden saklıyorsunuz, ancak davranışlarınız, küçük sıkıntılarınızı oldukça belli etmekte.

29 Kasım Kova Burcu Yorumu

Çevrenizde düşüncelerine önem verdiğiniz o kişi ile ortaklık konularında kazanç sağlamanız bugünlerde muhtemel. Bu size maddi olarak bi mutluluk verse de manevi olarak da sizi epey bi keyiflendirecek. Para piyasasını iyi takip etmenizde fayda var. Aileniz zor zamanlardan geçebilir parasal konuda, onlara destek çıkmak zorunda kalabilirsiniz.

29 Kasım Balık Burcu Yorumu

Çevrenizde size karşı yönelen ilgileri fark ediyor ama bir türlü tepki verme cesaretini gösteremiyorsunuz. Kendinizi biraz daha özgür ve bu tür yeniliklere hazır hissetmeniz yararınıza olacaktır. 

29 Kasım 2017 günlük burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı