29 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları 


16 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları
16 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

29 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

29 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

29 Kasım 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Diyelim ki kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Hayatın sizden beklediği ve sizden alacağı şeylerin olduğunu düşünüyorsunuz. Sizi zihinsel ve ruhsal aktivitelerin yoğun olarak beklediğini söyleyelim. Hayatımızda karşılaştığımız her türlü sorun ve problemler içe dönem haller yaratabilir. Bu yüzden romantik ilişkilerinizde özellikle dikkatli olmanızı öneriyoruz. Plan ve projelerinize ekstra hız katmak isteyebilirsiniz. Uzun seyahat organizasyonları gündeminizde olabilir. Bu tarz konularda biraz dikkatli olmanızı öneriyoruz. Çünkü anlık yükselişler sizi şaşırtabilir.

29 Kasım 2018 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

İdealler ve hedefler her zaman kendine yeni bir yol çizer. İzlenecek yollar bu konuda netleşirse, herkesin sorunu çözülmüş olur. Ama dikkat etmek gereken bazı konular var. Bugünlerde kendini yıprattığın görünüyor. İhmal ettiğin bazı konular var ve özellikle kaybettiğin dosyaları aramak gibi bir işin olabilir. Ev ziyaretleri de bu konuya dahil olabilir. Bu yüzden olası durumlara hazırlıklı olmanı öneriyoruz. Kayıplara da hazırlıklı ol, yeni buluşlara da.

29 Kasım 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Geçmişten gelen sorularla yüzleşebilirsin. Bak bu konu çok önemli. Çünkü hayatında sana uygun fırsatlar her zaman çıkmayabilir ama bu sefer bir fırsat seni yakalayacak diyebiliriz. Rakip olarak gördüğün insanların fikirlerini iyi dinle mesela. Çünkü öneri ve fikirlere insanlar sıcak bakabilir. Uzun vadeli iş planlamaları içerisine de girebilirsin. Ancak tabi mantıklı hareket etmen gerekiyor ve özellikle ama özellikle asla risk almaman gerekiyor. Bu senin için önemli bir ipucu olacak.

29 Kasım 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kişisel ihtiyaçların seni her zaman yoruyor değil mi? Yaptığın harcamalardan tut da tatil amaçlı yaptığın seyahatlere varıncaya kadar ön plana çıkan konular özellikle. Artık bir yerde yavaşlamalı ve bütçeni toparlamanı öneriyoruz. Zira daha hesaplı olman gerekebilir. Uzum zaman boyunca süregelen yeteneklerini ön plana çıkarman gerekebilir. Endişelerini aşman, kendine yeni yardımcılar bulman gerekebilir. Sağlığına da kesinlikle dikkat etmelisin. Çünkü gereken özeni göstermezsen bu sorunları da çözmüş olmazsın. Aman dikkat.

29 Kasım 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili aslan merhaba. Bugün senin için özel hayat konusu ön plana çıkıyor. Ortak gelirlerini ilgilendiren pek çok konu var vermiş olduğun kararlar her zaman kendini daha net ve estetik bir dilde iletiyor hayata. Bu yüzden daha önce farkına varmadan bozmuş olduğun durumlar olabilir. Bunların farkına varacaksın ve bu dönemde mevcut olan iletişimini derinleştireceksin. Uzun vadeli bir ilişkiye dönüşebilecek olan bazı görüşmelerin olabilir. Aman dikkat Aslan.

29 Kasım 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başak; ailevi meselelerle veya alım satım işleriyle ilgilenebilir, yaşadığın birtakım aksaklıklar yüzünden kısa süreli bir karamsarlık hissedebilirsin. Yaşanan olayları içselleştirmen ya da farklı boyutlarda algılaman, yanlış kararlar vermene ya da kararlarını tekrar tekrar sorgulamana neden olabilir..

29 Kasım 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Terazi; sosyal alanlarda liderlik yapman ve bazı olaylara ön ayak olman mümkün. Yaratıcılığını istediğin gibi gösterebilir, partnerinle aranı sıcak tutabilirsin. Bir süre önceden sana sıkıntı vermiş olan bir konunun üzerine gidebilir, gerçeklerle karşılaşıp, gerekli çözüm yolunu bulabilir, daha anlayışlı olabilirsin..

29 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrep; kendinle ilgili birtakım hataları fark edebilir, sürekli ertelediğin bir konuyu artık göz ardı edemeyebilirsin. Düzgün ve seni mutlu eden bir ilişki ya da kariyer hedeflerinle ilgili ciddi kararlar alman mümkün. Son üç aydır yaşamış olduğun olayları gözden geçirmek, kendinle yüzleşmek için uygun bir dönemdesin..

29 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay; yaşanmışlıkların ve geçmiş deneyimlerin şu aralar sana yeni bir yol haritası çıkarmanda yardımcı olabilir. Diğer taraftan vizyoner bakış açınla edindiğin fikir ve görüşleri hemen uygulamaya geçmek isteyebilirsin. Hedeflerini oluşturmak için acele etmemeli, süreci zamana yaymalısın. Sabırlı davranmanda yarar var..

29 Kasım 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlak; hedef ve planlarını kazançlarını arttırma yönünde belirleyebilirsin. Bu sıralar başkalarının işlerini yardım ederek ek kazanç edinmek isteyebilirsin. Kemerleri sıkıp, tutumlu olmak isteyeceğin bir dönemdesin, ancak çalışırken kendine fazla yüklenmemeli, sağlığını göz ardı etmemelisin..

29 Kasım 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgili Kova; emin ol hayatında farklılıklar yaşayacaksın. Başkalarını mutlu etmek adına, özgürlüğünün kısıtlanmasına izin vermemelisin. Seni üzen veya zarar verdiğini düşündüğün kişi ve gruplardan uzaklaşma zamanının geldiğini görebilirsin. Yeteneklerini göstermene imkân vermeyen lider görünümlü insanları hayatından çıkarmak için uygun bir gün. Farklı hayaller hepinizi mutlu edebilir.

29 Kasım 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sorumluluklar seni de yoruyor değil mi? Sevgili balık burada dikkat etmen gereken bazı konular olacak. Geçmişten gelen şüphelerin olabilir. Hatta kendinle ilgili güven sorunların da olabilir. Sende bugün aşk değil de iş hayatına odaklanmak gibi bir fikir görüyorum. Bu fikirleri, bu geçişleri ve çözümleri kendine has bir dilde ön plana çıkarabilirsin. Amaç bazlı yaklaşımlar, ihtiyaçlara dair daha farklı bir düzen oluşturacak. Yani kendi düzenini kurman konusunda birkaç adım daha atmış olacaksın. Şimdiden keyifli günler diliyoruz.

29 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR