29 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 


29 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

29 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

29 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Arkadaşlık ve dostluk kavramlarının ön planda olduğu bir gün. Beraberliklerinizde yoğun duygular ve fedakarlık sınırlarınızı aşan davranışlar içinde olacaksınız. Eğer, evli iseniz; eşinizle ilgili bağlarınız güçleniyor. Seçimlerinizi fikirlerinize uygun kişilerle yapmak isteyeceksiniz. Partnerinizle sıra dışı konular yüzünden tartışabilirsiniz.
29 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Yaratıcılığınızı destekleyecek idealler peşinde olacaksınız. Hissettiğiniz gibi yaşamak için hiçbir konuda karşıt düşünce içinde olanlara taviz vermek istemeyeceksiniz. Yolculuklar ve yurt dışı görüşmeleri gündeme geliyor. Bazılarınız daha önce birlikte çalıştığınız kişilerle bir arada olacak. Kafanız karışabilir, kararsız kalmamalısınız.

29 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kişiliğinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtamamaktan şikayetçisiniz. Yanlış anlaşılmaktan adeta yorulmuşsunuz ve kelimelere sığınmak istemiyorsunuz. Maddi konulara yaklaşımınız ilginç. Parasal gücünüzü korumaktan yanasınız. Bugün, çevrenizin sizden beklediği, finans desteğinizi onlardan esirgememelisiniz. Olayları yönlendirme konusunda başarılısınız..

29 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Güneş, tutulması sonucunda sosyal ilişkilerinizle ilgili size hareket ve kıvraklık kazandıracak. Hızlı düşünecek, hızlı kararlar alacak, huzursuz ve sabırsız olacaksınız. İş yeri gibi bulunduğunuz ortamlarda tartışmaya hazır bir ruh durumu sergileyebilirsiniz. Size muhalif olanlara sert yanıtlar vereceksiniz. Başkalarını yargılama konusunda aşırıya kaçabiliyorsunuz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sosyal yaşamınızda yakın ilişkiler içinde olduğunuz ve yaratıcılığınızı destekleyen kişilerle önemli performanslar göstereceksiniz. Olaylarla ilgili net düşünce tarzınız çevrenizde şok etkisi yaratabilir. Kendinizi farklı yerlerde görerek, abartılı davranışlar içinde olabilirsiniz. Bugün, ilişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası.

29 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sizden yaşlı bayan arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi yargılamamalısınız. Bu dönemde her zamankinden daha fazla sevgiye ihtiyaç duyacaksınız. İmzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Motivasyon düşüklüğü canınızı sıkmamalı.

29 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizde bazı sorunlar başınızı ağrıtabilir. Partnerinizle birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Uzun süredir arzuladığınız fakat bir türlü başaramadığınız başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu başlangıçlar size iyi gelecek.

29 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Zihninizde bazı çözüm yolları bulurken, uygulamalarda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yapacağınız atılımların sonuçlarını hemen alamayacaksınız. Bazı yazılı anlaşmalarınızda sorunlar çıkacak. Sizden saklanan her şeyi çok kolay hissedebiliyorsunuz. Bugün mantıklı yönünüz güçlü olacak. Kendinizi boğmamalısınız.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Maddi ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Partneriniz size destek verecek. Onun mantıklı fikirlerini dikkate almalısınız. Yapacağınız ortaklıklarınız için, başlangıcı karşı taraftan beklemelisiniz. Aileniz ve ev yaşantınızla ilgili yaratıcılığınızın sınırlarını, kendiniz belirlemek istiyorsunuz. Emir almak sizin tarzınız değil.

29 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlar yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz. Sabırlı olun ve yaşama duyarlı bakın. Kendinizi duygusal hissedebilirsiniz.

29 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Yakın geçmişinizi artık düşünmek istemiyorsunuz. Yapacağınız her türlü çalışmayı ileriye dönük planlamalısınız. Eş ve iş ortaklıklarında özgür çalışmaktan yanasınız. Emir almaktan hoşlanmıyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum ve tutulum düşüncelerinize belli bir felsefe getirerek, sizi olumlu yönde etkileyecek. Duyarlı olmanız gerekebilir.

28 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Yeni tanışacağınız kişilerle maddi yapılanmaya girebilir ve ortak kazançlar doğrultusunda bir takım çalışmasına yönelebilirsiniz. Bugün, her konuda çeşitli ve farklı olaylar ortaya çıkacak. Sezgilerinize güveniyorsunuz. Mantığınız da her zamankinden daha çok değer kazanıyor. Beklediğiniz haberler gündemde olacak. Aşk hayatınız canlanabilir.

29 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR