29 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları 


17 kasım 2018 günlük burç yorumları

29 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

29 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

29 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Maddi ihtiyaçlarınızı gidermek için göstereceğiniz çaba sonuç vermeyebilir. Siz paraya doğru ilerledikçe o uzaklaşıyor. Partnerinizi anlamaya çalışın; kendinizi de yeniden tanıyacaksınız. Son günlerdeki yoğunluk, bir nefes aldırma sürecine girebilir. İşinizle ilgili yeni bir sistem oluşturmaya, belli düzenler içinde çalışmaya ihtiyacınız var.

29 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

 Bugün biraz tembellik yapmak fena olmayabilir. “Bir şeyleri yetiştirmem gerekiyor” telaşına kapılmazsanız huzuru yakalayabilirsiniz. Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Hisseli paraların sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor.

29 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa, ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Maddi konularda sabah saatleri bazı isteksizlikler duyabilirsiniz ve kaygılar yaşayabilirsiniz. Bencil hareketlerden kaçınmalısınız.

29 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Amaçlarınızı yeniden gözden geçirmek, planlarınızı netleştirmek üzere harekete geçeceksiniz. Daha fazla sorumluluk ve baskı hissettiğiniz durumlara rağmen başarılı olabilirsiniz. Ancak aileyi ve eve ait işler üzerinde de durmanız gerekecek. Daha planlı ilerlemelisiniz. Ailenizle bazı sebeplerden dolayı anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Arayı bulmaya bakın.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

İş yaşamınızda bilgilerinizi ve tecrübelerinizi olumlu bir şekilde kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni girişimlerde bulunabilir ve iş konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. Kendinize güvendiğiniz kadar partnerinize de güvenmelisiniz.

29 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gücünüzü çevrenizle birleştirdiğiniz zaman mükemmel bir insan oluyorsunuz. Ancak bazen duygusallığınız ağır basıyor ve hemen sahiplenmek istiyorsunuz. Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. Beyninizi yorgun hissedebilirsiniz.

29 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün kendiniz için bir takım harcamalar yapabilir ve borçlarınızı biraz daha arttırabilirsiniz. Harcamalarınızı kısmalısınız. Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Sinirleriniz biraz gerilmiş olabilir.

29 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

 Haftanın ilk günü kendi istekleriniz peşinden gidiyorsunuz. Süregelen ilişkileriniz sizi daha romantik kılsa da bazı sürtüşmeler zorlayıcı olabilir. Yaratıcı konuların getirdiği somut uğraşlar ise son rütuşlarınızı beklemekte. Yaptığınız yeniliklerden son derece etkileyici sonuçlar alabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

 Zevk için yapılan harcamalar bütçenizi aşabilir. Bir hobiniz veya spor tutkunuz bazen cebinizdeki parayı tüketebiliyor. Buna izin vermeme kadına harcama isteğinize bir sınır getirebilirsiniz. Bugün sizi tutabilmek mümkün olmayacak. Zihniniz öğrenmeye, keşfetmeye ve anlamaya çok açık olacak.

29 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Daha pratik ve etkin olabileceğiniz günler söz konusu. Yurt dışı bağlantılı konuların getirdiği sorumluluklar sizi hareketli ve kararlı kılacaktır. Özellikle eğitim çalışmaları üzerinde durduğunuz bu dönem çok şey yapabilirsiniz. Gezmeyi seviyorsunuz ve işinizin de bununla alakalı olması sizi fazlasıyla mutlu ediyor.

29 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda çok değişiyorsunuz. Çıkış yolu aradığınız bir problemle uğraşıyorsunuz. Bunu paylaşmanız gerekecek.Bazı durumlarda görüş bildirmek, çok da gerekli olmayabilir. Açık sözlüsünüz, ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz.

29 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

 Geçen günlerde, doğrudan size yönelik bir yakıştırmanın hazımsızlığını hala yaşıyorsunuz. Ama arkadaş çevrenizin, bu yakıştırmanın ne kadarı haksızlık, türünden yorumları işin esas can alıcı yanıydı. Şuna inanmanız gerekiyor ; kendinizden bile gizlediğiniz bir özgüven eksikliğiniz var.

29 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR