29 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


29 nisan 2018 günlük burç yorumları

29 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

29 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

29 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün duygularınızı dengeleyebileceğiniz bir gün. İkili ilişkilerinize geçmişte varolan ilişkilerinizi karıştırmamalısınız. Sabırsız tavırlarınız hata yapmanıza sebebiyet verebilir. Biraz daha ağırbaşlı ve sabırlı davranırsanız hiçbir detayı kaçırmayacaksınız. Sorumluluklarınız sizi yıpratsa da kazanç elde etmenizi sağlayacak.

29 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün uzun süredir yapmadığınız bir plan yapabilir, yakınlarınızla vakit geçirme arayışına girebilirsiniz. Gözünüzde büyüttüğünüz bazı konuları yoluna sokacaksınız. Dengesiz tavırlarınız çevreniz tarafından garipsenebilir, içinizdeki dengeyi bulduktan sonra iletişim problemleriniz ortadan kalkacak.

29 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kendinizi büyük bir boşluğun içinde hissedebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak adına geçmişinizi kafaya takmamalı aydınlıkla önünüze bakmalısınız. Akşam üstü bulunacağınız bir davette hiç olmadığı kadar keyif alabilirsiniz. Kalabalığı ne kadar sevseniz bile günün sonunda yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

29 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün evinizle ilgili bazı tamirat işleri ile ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki üçgen gün geçtikçe canınızı sıkıyor olsa bile, her şeyi zamana bırakmanızda fayda var. Gizli olarak da yapsanız içten içe kafanıza taktığınız sorunlar baş ağrılarına sebep olabilir. Yakınlarınızdan aldığınız iltifatlar yüzünüzü güldürecek.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün dış görüntünüzde değişiklik yapmak isteyebilir, yeni trendlere uyum sağlayabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz sizi karşı konulmaz bir çekiciliğe sahip kılıyor. Fakat bazen yerli yersiz konuşmalarınız karşınızdaki insanı sizden uzaklaştırabilir. Eklem ve kas ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.

29 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Çevrenizdeki insanları daha doğru seçmelisiniz. Bazı ikiyüzlü insanlar size zarar vermek isteyebilir. Bu insanları eleyip hayatınızdaki insanları temizlemek için doğru bir dönem. Parasal konularda dengeli davranmanız gerekebilir. Ailenizle aranızdaki mesafe canınızı sıkmasın.

29 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün devam eden yoğunluğunuz sebebiyle kendinizi bitkin hissedebilirsiniz. Akşama doğru uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşebilir, görüşmediğiniz günlerin acısını çıkarabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmenize sebep olacak bu küçük plan yüzünden işlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz.

29 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Aşk hayatınızda bir türlü dikiş tutturamamanızın sebebi siz değilsiniz. Hayatınıza giren kişilerin bazı dengesizlikleri sizin için tahammül edilemez bir hal alıyor. Bu dönemde hayatınızda biri yoksa, bir ilişkiye başlamanızı tavsiye etmeyiz. İçinde bulunduğunuz sorunları çözmeye öncelik göstermelisiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Bir konuda yakın çevrenizden maddi bir destek alabilir, rahatlayabilirsiniz. Seyahat planları yapabilir, gerekli eşyalarla ilgili hazırlıklara başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki sıkıntıları özel hayatınıza yansıtmamalısınız.  Sosyal uyumunuz sayesinde her zaman aranan bir arkadaşsınız.

29 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Aile yakınlarınızdan birisi ile fikir uyuşmazlıkları yaşayabilirsiniz. Ortamı germemek ve tartışmanın büyümesini engellemek adına biraz daha yapıcı davranmalısınız. Aşk hayatınızdaki güzel gelişmeler moralinizi yerine getirecek. Diyete ya da spora başlamak isteyebilir, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

29 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün güne enerjik başlayıp değişken ruh halinizle durgunlaşabilirsiniz. Akşam üstü arkadaşlarınızdan gelecek bir davet enerjinizi tekrardan yerine getirecek. Sizi şaşırtacak tanışmalar yaşayabilirsiniz. Heyecanınızı gizlememeli, uzun zamandır kapalı olan kalbinizin kapısını açmaya hazırlıklı olmalısınız.

29 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İsteklerinizi daha açık bir dille ifade etmeniz gereken bir gündesiniz. İletişim sorunları yaşamamak adına anlamsız görüşmelere bir son vermelisiniz. En kötü kararın kararsızlıktan iyi olduğunu unutmayarak, bir sonuca ulaşmak için çaba göstermelisiniz. Ailenizden sevindirici bir haber alabilirsiniz.

29 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR