29 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


29 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

29 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

29 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

 

29 Ocak 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Güne erken başlamak sizi biraz mutsuz edebilir. Ama bugün beklediğiniz haber nihayetinde geliyor. İstediğiniz bir şeyin sonuca ulaşmasına az kalmış. Her zaman kendinizi düşünmeniz çevrenizdeki insanlar tarafından hoş karşılanmayabilir

29 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bu aralar yemek yeme konusunda biraz abarttığınızı söyleyebiliriz. Acilen yaşam tarzınıza ve beslenme düzenine dikkat etmelisiniz. Sağlık ile ilgili ihmaller, daha uzun süreçli bir tedavi gerektirebilir. Maddi kazanımlar söz konusu.

29 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün çalışmalarınızın meyvesini yiyeceğiniz bir gün olacak. Yeni bir proje ya da iş teklifi alabilirsiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz ile ilgili sorunları ortadan kaldırmak için çaba göstermelisiniz. Aile fertlerinden birinin sizden istediği bir şey olacak.

29 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Siz evden çıkmak istemedikçe hayat şartları ve bazı gelişmeler sizi eve sokmuyor ama bugün işlerinizi bitirdikten sonra evde keyif yapmanız için harika bir gün. Sevdiğiniz bir film ya da dizi seyretmek, ailenizle vakit geçirmek sorunlarınızı geride bırakmanızı ve kafa dağıtmanızı sağlayacak.

29 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Cesaret sizden sorulur. Fakat risk almak ile cesaret karıştırılmamalıdır. Bu dönemde risk almanızı tavsiye etmiyoruz. Eğer çalışan bir aslan burcuysanız ve başka bir işe girme düşünceniz varsa, kendinizi sağlama almadan işten çıkmanızı önermeyiz. Yeni iş arayışında olan aslan burçları için şans dönebilir.

29 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Kafanızda oturttuğunuz bazı prensiplerinizi dışarıya yansıtmak ve insanların üzerinde baskı kurmak çevreniz tarafından hoş karşılanmıyor. Fakat bugün müdahale etmeniz gereken bir konu söz konusu olabilir. Sakin olmaya çalışın.

DEVAM EDİYOR


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR