29 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları


25 temmuz 2018 günlük burç yorumları

29 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

29 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

29 Temmuz Haziran 2018 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün daha fazla partneriniz ya da eşinizle olan ilişkilerinizde farklı bir yol izleyerek değişik planlar kurma yoluna gidebilir sıkılmış olduğunuz bazı şeyleri değiştirmek ya da düzene sokmak niyetinde davranabilirsiniz.

29 Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sanki hayatınıza sihirli bir el değmişçesine her şeyin fazlasıyla güzel gittiğini görebilir hayatınıza yeni tanışmaları dahil edebilirsiniz. Sizler de bu etkiler içerisinde olarak öne çıkan her fırsatı değerlendirebilmelisiniz

29 Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugünlerde sizi en fazla heyecanlandıran konunun ek kazanç ve gelirler olduğunu sizler de biliyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki yakın kişilerin önerilerine uyarak atacağınız adımların sizlere mutluluk getirdiğini görerek yeni atılımlar yapmaya cesaret edeceğiniz gözükmektedir.

29 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Çalışma hayatında bugüne kadar vermiş olduğunuz emeklerin görülmediği ve anlaşılmadığı duygusuna kapıldığınız bugün alacağınız bir haberle sabrınızın karşılığını aldığınızı düşünerek mutluluk duygusuna bürüneceksiniz

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Duygusal anlamda sizi yoran ve bir o kadar da zorlayıcı enerjiler devrede olacakmış gibi gözükmektedir. Özel yaşamla ilgili bazı güven sorunları tekrar tezahür ettiğinde ve bu konuda sizden belli bir karar vermeniz beklenebilir.

29 Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün özellikle sağlıkla ilgili konular ani bir şekilde sizi harekete geçirebilir. Ertelediğiniz bir konu ile ilgili duyacağınız sözler sizde endişe yaratabilir. Aynı zamanda çalışma ortamında da görevlerinizi iyi bir şekilde yerine getirmenin mutluluğunu içinde sizlere yeni sorumluluklar verildiğini de görebilirsiniz.

29 Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Aile yaşamınızla ilgili gündelik sorunlarla uğraşabilir ve onların sizden istedikleri ile sert bir şekilde yüzleşebilirsiniz. Hem onlara hem de kendinize karşı dürüst olmanız gereken bu zamanı düşünmek isteyeceksiniz.

29 Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Özel ilişkilerle ilgili yanlış bulduğunuz bazı yönlendirmelerin gereksiz olduğuna inanarak yaşamınızda bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak şu ana kadar sizden gizlenen bir durumu duyduğunuzda ise eskisi kadar samimi olmadığınızı sizler de anlayabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde önemli ve güzel zamanlar geçireceğiniz bugünü geçmişe dayalı bazı küslükleri sona erdirme konusunda da verimli geçirebilecek ve kendinizi manevi yönden rahatlamış ve yüklerden arınmış hissedebileceksiniz.

29 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Duygusal hassasiyetinizin oldukça yüksek olacağı bir gün yaşanacak gibi gözükmektedir. Karşınıza çıkan kişilere karşı manipülatif ve baskıcı bir tavır takınarak söylediklerini çürütme ve doğru bildiklerinizi empoze etme eğiliminde olmamalısınız.

29 Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Yaşamınızda gizlenen gizli saklı bir takım oluşumlara istemeden de olsa dahil olabilirsiniz. Bazı şüphelerinizi haklı çıkarmak adına elinizden gelen tüm çabayı sarf eden bir yapıda olarak öğrendiğiniz tüm bilgileri yayma cesareti gösterebilirsiniz.

29 Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Ofis ortamınız ve çalışma arkadaşlarınızla sosyal bir uyum içerisinde olacağınız bugünü işinizle ilgili yeni şeyler öğrenmeye adayarak geçirebilir ve tanıştığınız yeni kişilerden önemli bilgiler edinebilirsiniz. Yaşamınızda yeni bir sayfa açacağınız bir gün.

29 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR