3 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


13 ekim 2018 günlük burç yorumları

3 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

3 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

3 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Devam eden Merkür Retro bu hafta yolunda gitmeyen her şeye karşı mücadele etmeye başlamanızı ve üstesinden gelmenizi sağlayacak. Hafta boyunca finansal konularda risk almayın. Hayata dair kaygı ve korkularınızı zamanın akışına bırakıp, bu hafta daha rahat kararlar alabilirsiniz. Bu hafta ikili ilişkilerinizde biraz daha şüpheci ve kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Enerjinizi pozitif alanda tutmaya çalışın ve kötü enerjilerden mümkün olduğunca uzaklaşın. Aşk hayatında bu hafta öfke kontrolü şart. Birlikteliğinde ciddi tartışmalara girebilirsin. Sebebi ise çoğunlukla dış etkenler. Yakın çevrede olup bitenler, söylenen sözler ve başkalarının hayatı partnerinle aranda mesele yaratıyor. Biraz uyanık ve mantıklı davranmalısın. Duygularına yenilme.

3 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bu hafta Boğa burçlarına yeni başlangıçları ve değişimleri getiriyor. Hayat size yeni kapılar aralıyor; yeni fırsatlar getirmeye başlıyor. Başarılı olmak için deneyimlerinizi ve zekanızı ortaya koyacağınız bu dönemde cesaretle adım atmaktan korkmayın. Boğa burçları finansal konularda oldukça şanslı olacaklar. Aşk hayatında bu hafta beklenti içine giriyorsun. Birlikteliğinde ya da evliliğinde eşinden gelmesini beklediğin adımlar var. Bir söz, kelime veya istek her şeyin bir anda değişmesine neden olabilir. Ancak sevdiğin insan da bunu senden bekliyor. Karşılıklı gurur yapıyorsunuz. Bunun nedeni ise zamanında yaşananlar, karşılıklı söylenen sözler ve kırgınlıklar olabilir. Geçmişi geride bırakabildiğiniz ölçüde mutlusunuz.

3 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İkizler burcu bu hafta iş hayatında kayıplarınız ve kazanımlarınızın hangi nedenlerle olduğunu değerlendirmesini iyi yapmalısınız. Hatalarınızdan dersler çıkarıp, kendinizi geliştirmeli ve bu hataları tekrarlamamaya dikkat etmelisiniz. Banka vb evraklarla ilgili eksik bilgi ve belgeler yorucu olabilir, dikkat etmekte fayda var. Bu hafta kıskanç ve şüpheci duygular yer alıyor. Yeni başlangıçlarda hızlı gelişmelerle birlikte güvensizlik oluşuyor. Partnerinin önceden yaşadıklarını merak ediyor sorguluyorsan yanlış yapıyorsun demektir. Birbirinize bunu yapmamalısınız. Aranızda bir ilişki yaşanıyorsa ikinizin olmalı.

3 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bu hafta yaşanacak Yeni Ay’da başroldeki burçlardan biri de sizsiniz. 2019 yılının başrolünde siz olacaksınız! Bunları ısınma turları olarak düşünebilirsiniz. Bu Yeni Ay konunuz, arkadaş çevreniz, dostlarınız eğer varsa platonik olarak sevdiğiniz kişi hakkında olabilir. Kendinizi şanslı hissederek, hislerinizi açmak isteyebilir veya arkadaş çevrenizden destek alabilirsiniz. Hafta boyunca iletişime önem verin. Aşk hayatında bu hafta korkularınla yüzleşiyorsun. Gelecekle ilgili endişelerin var. Ne yapman gerektiğine tam olarak karar veremiyorsun. İlişkinde ciddi kararlar alabilemek için partnerinin samimi yaklaşımlarına ihtiyaç duyuyorsun. Onun davranışları istediğin yönde olmadığında geri adım atıyorsun. Kıskançlık ve rekabet yaratan ortamlara girmeniz ilişkinizi yıpratabiliyor.

3 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Aslan burçları bu haftaya olumlu başlayacağınız güçlü enerjileri getiriyor sizlere. Size zarar veren veya yoran aile bireyleriniz ya da arkadaşlarınızla ilişkilerinizi kendi isteğiniz doğrultusunda belirleyip; size aynı tekrarları yaşatmalarına son verip özgürleşebilirsiniz. Aşk hayatın bu hafta seni biraz yoruyor. Hafta başından itibaren gergin hissedeceksin. Geçmiş dönemde gizlediğin bir durumun ortaya çıkma ihtimali ve düşüncesi ile tedirgin olabilirsin. Veya senden gizlenenlerin ortaya çıkmasıyla bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsin. Aşkla ilgili beklentiye girmemen ve şartları zorlamaman gereken bir haftadasın. Birlikteliğin bitme noktasına gelse de bitirmek istemeyecek kararsız kalacaksın. Yeni bir ilişki düşünecek ruh halinde değilsin. Aşka inancının ve insanlara güveninin bir anlamda tükendiğini hissedeceksin. Yeni ufuklara açılmak ve farklı bakış açısına sahip olmak için bir süre beklemelisin.orumlari/

3 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bu hafta ne karar alırsanız alın memnun oluyorsunuz. Birlikteliğini bir sonraki aşamaya taşımak isteyebilirsin. Bu yönde ciddi adımlar atabilirsin. İstekli, arzulu ve samimisin. Seni bu derece kendinden ve isteklerinden emin görmek pek mümkün olmuyor. Bu hafta uzun ve kısa seyahatlerinizde dikkatli olun. Anlık dalgınlıklar beklenmedik sorunlara neden olabilir. İş ve arkadaş ilişkilerinizde size doğru söylemeyen kişilere karşı uyanık ve dikkatli olmanızda fayda var. Aşırı detaycılık, takıntı ve kaygılardan uzaklaşacağınız aktiviteler içinde yer almaya özen gösterin. Kendini çok daha net ve doğru şekilde ifade edeceksin. Çevrende sana farklı bakış açısı ile yaklaşan ve ilişkine yön vermeye çalışan biri var. Onun hayatı değil senin hayatın ve kendi kararlarını onun etkisinde kalmadan almalısın.

3 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burçları bu hafta özellikle iş hayatında detaycılığı ve kontrolü elden bırakmamanız gereken bir dönemdesiniz. Özellikle parasal konularda gecikmeler, aleyhinize gelişmelerle karşılaşmanıza neden olabilir. Uzun zamandır size yapılan haksızlıkların ne denli büyük olduğunu fark edip; gerekli müdahalelerle daha fazla zarar görmenin önüne geçebilirsin. Bu bir ortaklığın sona ermesi olabileceği gibi; güvenini suistimal eden bir çalışma arkadaşınızdan uzaklaşmanız anlamına gelebilir. Özel hayatını kendi isteklerine göre yönlendirmek istiyorsun. Yoktan yere huzursuzluklar yaratabilirsin. Beklentilerin konusunda biraz aceleci davranıyorsun. Kendini bu enerjiden uzaklaştırmaya çalış ve mümkünse biraz yalnız vakit geçir. Hayatının diğer bölümlerindeki gelişmelerin özel hayatını etkilediği ortada.

3 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Geçtiğimiz haftalarda, şans ve bereket gezegeni olarak bilinen Jüpiter sizin burcunuzdan ayrılıp, komşunuz Yay burcuna geçti. Yani sizin kendi emekleriniz ile kazandığınız maddi kazançlarınız ile ilgili eve. Buradan hareketle diyebiliriz ki bu sene para konularında bereket ve şans sizinle olacak… Birlikteliğin veya evliliğindeki tutku artıyor. Önceden fark edemediğin derinlikte duygulara sahip olacaksın. Partnerinle aranda yaşanan gelişmeler oldukça keyifli. Var olan sorunları ortadan kaldırmak adına isteklisin. Birlikte yeni planlara dahil olacaksınız. Bir süre ayrı kalmanız gereken bir iş teklifi alabilirsiniz. Fırsatları iyi yönde değerlendiriyor, mantıklı hareket ediyorsunuz. Uzun süredir devam eden birlikteliklere çevrenin ve arkadaşların karışmaması daha iyi olur.

3 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bu hafta Yay burcunun tam orta derecesinde Güneş ve Ay yan yana gelecek. Kazanımlarınız artmaya başlıyor! Tüm yayları yakından ilgilendirecek bu enerji içerisindeyken, siz de önümüzdeki bir yıl boyunca önemli olabilecek ana temalarınız hakkında ipucuna sahip olabilirsiniz. Aşk hayatında bu hafta sorunlar azalıyor. Para temalı konulara getirilen çözümler huzur yaratıyor. Bu da ilişkilere yansıyor. Şansın artarak ilerliyorsun. Hayatı akışa bıraktığında kendini hiç beklemediğin alanlarda bulabilirsin.

3 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sizin için zor bir yıl bitti. İş ve eğitim hayatınızda üst üste gelen zorluklardan sonra; ayağa kalkıp güçleneceğiniz enerjilere giriyorsunuz artık. Kaygı ve korkularınızla baş etmeye çalıştığınız, belki farklı tecrübeler yaşadığınız bir yıl geride kaldı. Yeni yılda, aldığınız derslerinizi asla unutmadan yeni kararlar almanız yerinde olur. Aşk hayatında bu hafta genelde iyi ara sıra olumsuz zamanlar var. Değer verdiğin bir birlikteliğin varsa ya da evliysen bunu korumalısın. Bu tam olarak sana ve partnerine bağlı. Yakınlarınızın söyledikleri yüzünden partnerinizle sorun yaşamamaya dikkat edin. Bu sorunları daha önce de yaşadığınız için artık yakınlarınızın ilişkinize müdahil olması hususunda daha temkinli ve farkında bir tavır sergilemeniz gerekiyor.

3 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Geçmişte yaşadıklarını tekrar yaşayacağın korkusu ile yeni adımlar atmakta tedirgin oluyorsun. Sanki yaşadığın her şey anlamını yitirmiş gibi gelebilir. Bunun Merkür Gerilemesi etkisi olduğunu hatırlatalım. Bu haftaya yakın akrabalar veya arkadaşlarınızla ilgili sorunlar yaşayarak başlayıp; duygusal anlamda bu sorunlardan etkilenebilirsiniz. Bencil ve kendinden başkasını düşünmeyen kişilerle ilgili kendinizi hırpalamamanızda fayda var! Siz ne yaparsanız yapın, daha fazlasını isteyenler; yaptıklarınız için size teşekkür etmedikleri gibi üzmekten ve hatta zarar vermekten çekinmeyecekler. En yakınlarınızla bile ilişkilerinizi yeniden yapılandırmanız için kararlı olmanız gereken bir dönemdesiniz. Aşk hayatında bu hafta geçmişin izleri var. Dış dünyaya ve birlikteliğine bunu yansıtmıyor olsan da düşüncelerinde çıkmaza giriyorsun. Partnerin sendeki bu sessizliğin altında başka şeyler arayabilir. Buna müsaade edecek davranışlarda bulunmamanı öneriyoruz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmamalı, kızgınlıkla eşiniz (partneriniz) hakkında üçüncü şahısların yanında konuşmamalısınız!

3 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Büyük hayat planlarınızı gözden geçirmenizin hatta aksiyonlarınızı hazırlamanızın vakti geldi. Bu haftaki yenilik enerjisi ile birlikte bu konuda farklı düşünceler beslemeye başlayabilirsiniz. Aşk hayatında bu hafta kendince net ve sert kararlar alıyorsun. Aşka olan inancın insanlara bağlı değil. Tek başına aşk duygusu da senin için çok büyük şeyler ifade ediyor. Yalnızca bir insana tüm o güzel duyguları yükleyemiyorsun. Bu anlamda hep eksik hissediyorsun. İşte bu türden hislerin yoğun şekilde artacağı bir haftadasın sevgili Balık Burcu. Kaderin cilvesi denilen durumlarla karşılaşabilir, kontrolün sizde olmadığını hissettiğiniz anlara şahitlik edebilirsiniz. Tüm bu durumlar sonunda hayat enerjiniz değişkenlik gösterip, duygularınızın salınım yaptığını hissedebilirsiniz.

3 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR