3 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları


3 ekim 2018 günlük burç yorumları

3 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

3 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

3 Ekim 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Parasal konulara yönelik bazı sıkıntılarınız olsa bile bunların üstesinden gelebilecek moral ve isteğe sahipsiniz. Üstelik büyük organizasyonların ve çok büyük projelerin içinde yer almak için kuvvetli arzular duyacağınız bir dönem. Farklı meslekler ve değişik çevrelerden gelen kişileri bir araya getirebilirsiniz veya bu çevrelerde kabul görebilirsiniz. Zor durumlar ve sert olayların içinde bulunmanız mümkün. Fakat olaylara iyimser açıdan bakacak ve saygın çevrelerin desteğini alacaksınız.

3 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız olaylar sizi derinden etkilemiş olabilir. Ayrıca karşılaştığınız bazı etkileyici kişiler duygularınızı tamamen değiştirebilir. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. İsteklerinizi ve duygularınızı ortaya koymanız pek kolay olmayacak. Fakat yeni stratejiler yapabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ancak, gücünüzü ortaya koymak için kullandığınız yöntemler rahatsız edici olabilir. Aynı zamanda bu durum size de yansıyabilir. Olayları ve kişileri fazla zorlamayın… Tabii kendinizi de… Sezgileriniz ve hayal gücünüz yükseliyor. Akıl yerine sezgilerinize güvenirseniz, kazanacaksınız.

3 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Duygularınızın harekete geçtiği bir dönemdesiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Ancak karamsar ve endişeli hayallerden uzaklaşıp daha yapıcı ve olumlu hayaller içine girmeniz gerekiyor. İdealleriniz değişebilir ve çılgın istekleriniz olabilir. Fakat kendinizi daha özgür ve farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Değişiklikler sizi fazla rahatsız etmeyecek ve değişen olayların içinde siz de değişiyor olduğunuzu anlayacaksınız. Teknolojinin sunduğu yeniliklerden yararlanabilirsiniz.

3 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar için bugün biraz karmaşık ve olsa bile keyifli geçecek. Ve yeni girişimlerde bulunmak için kendilerini hazır hissedecekler. Ancak aceleci davranmamak gerekiyor. Fırsatları iyi değerlendirin ve gücünüzü ortaya koymak için acele etmeyin. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için çok hareketli bir gün. Ani değişiklikler olabilir ve siz bunlara uyum sağlayabilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

3 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Amaçsız yaşamaktan hoşlanmadığınız için arayış içinde olmanız son derece normal bir oluşum. Duygularınızı paylaşmak istemiyor ve düşüncelerinizi kendinize saklıyorsunuz. Pürüzlerden kurtulma zamanı.

3 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün kendinizi çok farklı ve rahat hissedeceksiniz. Heyecan duyacağınız gelişmeler olabilir ve yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve kendinizi yenilemek için yeni yöntemler öğrenebilirsiniz. Bilincinizin derinlerinden yükselen kuvvetli arzular, sizi harekete geçirecek ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Bugün kendinizi güçlü ve başarılı hissedeceksiniz. İdeallerinizi gözden geçirirken kaygılar hissedebilirsiniz. İnancınızı kuvvetlendirin.

3 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve sabah saatlerinde duygularınızı derinleştiren kişiler ve olaylar ile karşılaşacaksınız. Fakat kendinizi canlı ve güçlü hissedeceksiniz. Öğle saatlerinden itibaren heyecanınızı arttıran gelişmeler olabilir ve ani değişikler karşısında davranışlarınızın değiştiğinin farkına varabilirsiniz. Kendinizin dahi şaşırabileceği ilginç çözümler bulabilirsiniz ve aynı zamanda kendiniz ile ilgili bilmediğiniz farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Marjinal kişilerin dikkatinizi çektiği bir dönemdesiniz.

3 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Eşinizle ilgili konularda sakinliğinizi korumanız gereken bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı aksilikler çıkabilir. Olayları yönetmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları çalışma arkadaşlarınızla planlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda artış olabilir. Yetenekli olduğunuz konularda önünüze fırsatlar çıkabilir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

3 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Çalışma hayatınızda toparlamanız gereken konular gündeminizi meşgul edebilir ve işinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Gün içinde başkalarıyla paylaşım içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde gelişmeler yaşayabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Güzelliğiniz için kendinize zaman ayırabilir, harcamalarınızda bu günlerde artış yaşayabilirsiniz.

3 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırabilir, planlarınızdaki değişiklikler nedeniyle toparlamanız gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili olan konular sizi oyalayabilir. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla program yapıp zaman geçirebilir, keyif aldığınız şeyler için de harcamalarda bulunabilirsiniz.

3 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Ailenizle ilgili olan konulara yoğunlaşacağınız bir gündesiniz. Ev hayatınızda değişiklikler gündeme gelebilir. Uzun zamandır yapmak istediğiniz şeyler için zaman yaratabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fazla idealist davranabilir, fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden beklenmedik bir ilişki gündeme gelebilir.

3 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün yazışma ve konuşmalar gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yeniden harekete geçebilir, yeni haberler alabilirsiniz. Gün içinde yakın çevrenizde değişiklikler olabilir ve beklenmedik kısmetler gündeminize gelebilir. İş konularında mücadele içinde olabilir, ticari yaşamınızda kadınlardan destek görebilirsiniz. Beklenmedik kısmetler gündeminize gelebilir.

3 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR