3 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları


3 mart 2018 günlük burç yorumları

3 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

3 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

3 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

3 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün itibarıyla parayla ilgili işlerde becerileriniz ve görüşmeleriniz artabilir. Kararlı adımlar size kazandıracak. Ticaretle uğraşanlar için yoğun ve aktif olacakları bir dönem geliyor. Sizi cesaretlendirecek bir takım düşünceler içerisinde olabilirsiniz. İkili konuşmalar yapmak için çok uygun bir gün

3 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün kendinizi rahat ifade edecek, görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Rahatlamış hissedeceksiniz. Konservatif düşünce biçimi size kazandıracak. Maddi sıkıntılarınız varsa onlara çözümler üretmek adına adımlar atabilirsiniz. Bir yakınınızın yardımını da isteyebilirsiniz,çekinmemelisiniz.

3 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Derin düşünceler hayatınızda etkili olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Arkanızdan konuşmalar yapılabilir. Geçmişten kalma meseleleri yeniden gözden geçirmelisiniz.Sosyal çevrenizle olan iletişiminiz artacak. İşten elde edilen gelirlerinizi artırmak için plan ve fikirlerinizi uygulamanın tam zamanı.

3 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi kararlı bir biçimde ifade edeceğinizden iş yapacağınız kişilerle iyi anlaşacaksınız. Somut konulara yönelmelisiniz.Düşüncelerinizi daha geniş bir açıdan uygulamanın ve kendinizi daha fazla geliştirmenin vakti geldi.

3 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ortaklaşa para giderleriniz konusunda çözümlerinizi ön plana çıkarabilir. Kendi düşüncelerinize göre bir plan uygulayabilirsiniz. Maddi konularda kafanız çok iyi çalışacak.Özel hayatınızla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak. Ortaklı işleri olanlar önemli görüşmelerini bu dönemde yapabilirler.

3 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Kafanız iş hayatınızı ilgilendiren konu ve olaylarla dolu olacak. İş görüşmeleri ve anlaşmalar artacak. Bu dönemde sağlığınızı gözden geçirebilir, kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler başlıyor. Aşkla ilgili görüşmeleriniz artarken, yaratıcılık ve sanatla uğraşanlar için projelerini ortaya koyabilecekleri harika bir dönem geliyor.

3 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Aile hayatınızda çözüme kavuşturmak istediğiniz konular ön plana çıkacak. Ev değiştirme, kiralama veya satın alma işlemleriniz olabilir. Alışkanlıklarınıza çeki düzen verin. Yakın çevrenizle olan görüşmeleriniz artabilir. Satış, pazarlama, reklam ve bilgisayar alanlarında işi olanlar sağlam ve etkili iletişimleri sayesinde istedikleri başarıyı yakalayabilirler.
3 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün bir evrakı yetiştirememenizle ilgili sorunlar olabilir. Alacağınız önemli kararlar ya da gireceğiniz bir iş toplantısı varsa ertelemeniz daha iyi olur. Duygusallığı bir kenara bırakıp, mantığınızla hareket etmelisiniz. Yakınlarınızla yapacağınız konuşmalardan sonra onlardan akıl alabilirsiniz.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

3 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sabah saatlerinde kendinize, sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracak, çocuklarla ilgili aktivitelerde bulunacaksınız. Arkadaşlarınızla yaşanabilecek ani bir olay sizi üzebilir. Duygusal çıkışlar yapmamaya gayret gösterin. Öğleden sonra günlük hayatınız ve çalışma düzeninizle ilgili gelişmeler biraz zorlayıcı olabilir. Çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

3 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün, yurt dışı, yabancılar, hukuksal konular ile ilgili gelişmeler harekete geçiyor. Fakat gökyüzündeki gezegenlerin sert etkileşimi anlaşmalar ve ikili ilişkilerde dikkatli olmanızı gerektiriyor. Yaşayacağınız gelişmeler çok etkileyici ve zorlayıcı olabilir. İşlerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz. Çok önemli kararlarınızda sabırlı davranmalı ve güçlü kişilerle çatışmaktan kaçınmalısınız.

3 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sabah saatlerinde yabancılar, hukuksal konularla ilgili hareketliliğiniz devam edebilir. Öğleden sonra etkiler zorlayıcı olacak. Özellikle iş ve kariyer ile ilgili konularda önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız. Özellikle burcunuzun ilk on günlük döneminde doğanlar bu etkileri daha kuvvetli hissedecekler.Daha diplomatik, ve uyumlu ilişkiler kurmaya çalışmalısınız.

3 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Öğle saatlerinden itibaren ev, aile ve işinizi ilgilendiren konularda zorlanabilir, ani duygusal tepkiler verebilirsiniz. Zaten ilişkilerinizi etkileyen bir dönemden geçmektesiniz. Bu yüzden vereceğiniz tepkileri kontrol etmeye çalışın. Sert tavırlarınızı üstlerinize yansıtmamalı gelişmeler konusunda biraz sabırlı olmalısınız.

3 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR