3 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


3 mayıs 2018 günlük burç yorumları

3 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

3 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

3 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Portfolyonuzu yeniden gözden geçirip, finansal durumunuzu masaya yatırmanın vakti gelmiş olabilir. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, bir anda büyük bir adım atmak yerine istikrarlı bir şekilde ufak ufak adımlar atmak daha mantıklı olabilir.  Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir.

3 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevdiğiniz kişiyle birlikte alanınızı genişletmek, bir konuda ilerlemek istiyor olabilirsiniz. Bu eğitimle ilgili bir konu da olabilir, seyahat, maneviyat veya bambaşka bir konuyla ilgili de olabilir.Jüpiter ve Pluto’nun geri yönlü hareketini, finansal durumunuzu gözden geçirmek için bir fırsat olarak kullanabilirsiniz.

3 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün finansal performansınızı artırmak için vergiler ve diğer ödemelerinizi masaya yatırmanı gerekebilir. Sevdiğiniz kişiyle veya sosyal hayatınızla ilgili monoton bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Siz ne kadar heyecan katarsanız, ilişkinizin o kadar ileri gideceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Bunun için biraz çaba harcayabilirsiniz.

3 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kariyerinizle ilgili konularda harekete geçmeye, silkelenmeye ihtiyacınız olabilir. Sahip olmak istediğiniz hayatı gözünüzde canlandırırsanız, buna ulaşmak için yöntemler geliştirmeniz daha kolay olur. Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

3 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

İster bekar olun ister evli, önümüzdeki dört ay boyunca aşk hayatınızda büyük bir dönüşüm yaşanabilir. Bu dönüşümü daha keyifli ve tutkulu hale getirmek sizin elinizde. Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın.

3 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Önümüzdeki dört ay boyunca gelirlerinizde bir artış yaşanabilir. Bu artış aileniz kaynaklı bir miras veya gayrimenkul satışıyla ilgili de olabilir, evden yapacağınız bir ek iş kaynaklı da olabilir. Günlük alışkanlıklarınız, mal varlığınızı belirleyen en büyük etken olabilir.Varlığınızı etkileyen faktörler arasında, davranışlarınızın da yeri vardır.

3 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Peşinden koşmak istediğiniz, keşke daha fazla vaktim olsa dediğiniz bir şey var mı? Bu hafta sizi çok derinden etkileyecek bir şeyle karşılaşabilirsiniz. Bu bir eğitim programı, bir kitap veya bir atölye çalışması olabilir. Hobilerin eğlenceli olduğu kadar canlandırıcı da bir etkisi var ve zekamızı geliştirme konusunda bize ilham veriyor.

3 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Geçtiğimiz günlerde gizli kalmış bir hayaliniz su yüzüne çıkmış olabilir. Bu durum, yaptığınız işe bir süre ara vermeniz ve bu hayalinizi gerçekleştirmeye odaklanmanız gerektiğinin bir göstergesi olabilir. Bu aralar kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Fakat ailenizden gördüğünüz destek sizi mutlu edecek.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

3 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Liderlik yönünüzün ağır bastığı bir dönemden geçiyorsunuz. Bir sivil toplum kuruluşunda veya bir dernekte liderlik rolünü üstlenebilir, gönül verdiğiniz bir projeyi yönetebilirsiniz. Zihinsel bir boşluk yaşayabilir, planlarınızı yaparken hassaslaşabilirsiniz. Kendinizden ödün vermemelisiniz.

3 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Geçtiğimiz günlerde peşinden gitmek istediğiniz önemli bir bakış açısı yakalamış olabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için kendinize güvenin ve içinizdeki güce inanın. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin.Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir.

3 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Büyük bir yolculuk planı yapmak ve yollara düşmek için harika bir zaman. Bu yolculuğu arkadaşlarınızla veya tek başınıza yapabilirsiniz. Her iki koşulda da bu yolculuğun size çok şey katacağı kesin! İş hayatınızla ilgili bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Kafanızı dağıtmalısınız.

3 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Maddi ve finansal anlamda daha iyi günlere doğru yaklaştığımızı hissediyor olacaksınız. Çok çalışıp emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir süreç. Duygusal yönde ise bazı konularda kendinizi kararsız hissedebilirsiniz.Yakın çevre arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ile eski dostlalarınızı tekrar bulabilir ve onlarla buluşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

3 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR