3 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları 


6 nisan 2018 günlük burç yorumları

3 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

3 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

3 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün derin bağlantılar ve paylaşılan kaynaklar evinizde, on üç aylık yolculuğunu başlatır. Bugünden başlayarak iç hayatınızdaki duygusal yoğunluğunuz yeni bir seviyeye ulaşacağından, kalbinizde kalıcı bağları oluşturmak için gerekli çalışmaları yapabileceksiniz. Kendinizi biraz daha göstermek için adımlar atabilir, uygulayıcılar ile iletişime geçebilirsiniz.

3 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün her şeye el atmak isteyebilirsiniz. Daha önceden konuşulmuş, eğitim, iş sorumluluklarını severek yerine getireceksiniz. Ortaya çıkabilecek haberlere veya bilgilere göre bazı başlıklarda belli başlı değişiklikler yapmanız gerekebilir. İş planınızı, spor programınızı, belli stratejilerinizi veya diyetinizi v.b değiştirmeniz gerekebilir.

3 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Beklenmedik açıklamalar veya sıra dışı teklif, itiraf ya da bildirimler mevcut düzeninizi, planlarınızı, anlaşmalarınızı veya ilişkilerinizi farklı şekilde etkileyebilir. Sıra dışı deneyimlere, beklenmedik gelişmelere açık birkaç günlük süreçtesiniz. . Ortaya çıkan bilgiler, haberler, yapılan açıklamalar, meydana gelmiş olayların nedenleri v.b türünde ani gelişmeler şaşırtıcı olabilir.

3 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Ani gelişmeler yapılmış planlarda değişikliklere neden olabilir. Önemsediğiniz hedef ve amaçlarınızda meydana gelebilecek rahatsız edici durumlar ya da planlarda yapılması gereken değişiklikler sizi endişelendirmemeli. Zira, aslında mevcut durumun ihtiyacı olan şey, tam da bu gelişme olabilir. Ortaya çıkan bilgiler, haberler, yapılan açıklamalar, meydana gelmiş olayların nedenleri v.b türünde ani gelişmeler şaşırtıcı olabilir.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

3 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Beklenmedik durumlar, açıklamalar veya aniden ortaya çıkan manzaralar ya da kişiler söz konusu olabilir. Olayları yararınıza kullanmalı ve doğru okumalısınız. Adımlarınızı bu yeni bilgiler ışığında daha rahat atabilirsiniz.  Elektrik, elektronik, teknolojik, uzay ya da havayla ilgili başlıklarda da şaşırtıcı olaylar yaşanabilir bir ihtimal. Elektrik, elektronik, teknolojik, uzay ya da havayla ilgili başlıklarda da şaşırtıcı olaylar yaşanabilir bir ihtimal.

3 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugünlerde, beklenmedik duyurular, olaylar, teklifler veya durumlar gündeme gelebilir. Tutmak istediğiniz evin müsait olduğunu ya da tam tersi başkasına kiralandığını öğrenebilirsiniz veya bazı kişilerin size hayranlığı ya da düşmanlığı açığa çıkabilir. İhtimaller kişiden kişiye farklılık gösterecektir. Yapılan açıklamalar ya da ağzımızda tutmakta zorlandığımız sırlar veya bilgiler nedeniyle zor durumda kalabilir

3 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Ani gelişmeler veya beklenmedik şekilde planlarını, düşüncelerini veya beklentilerini değiştiren kişiler, planlarınıza bağlı kalmanızı zorlaştırabilir. Aniden ortaya çıkan gerçekler veya bilgiler, şaşkınlığınızı hızla üzerinizden atmanız koşuluyla, oldukça işinize yarayabilir. Daha fazla soru sormanız ve ortaya çıkacak tabloyu doğru okumanız gerekiyor.

3 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bazı kişilere asla öğrenmemeleri gereken şeylerden bahsettiğinizi fark edebilirsiniz. Bu tür bir durumda, bu kişiler bu bilgileri kötüye kullanabilirler. Dilin kemiği olmadığını hatırlamamız ve ağzımızdan çıkan cümlelere dikkat etmeniz gerekiyor. Yapacağınız konuşmaların uzun vadeli etkileri olabilir. Bazı açıklamalarda bulunmadan önce, iyice düşünmenizde fayda var. Karşınızdaki kişileri etkilemek istiyorsanız, olumlu bir tavır sergilemeye özen göstermelisiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

3 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

İlginç bir şekilde ortaya çıkan bilgiler veya gerçekler, düzeltilmesi gereken bazı durumları düzeltmenizi ya da uzun zamandır kafanızı kurcalayan bazı konuları daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Arkanızdan yapılan dedikoduları öğrenebilirsiniz.Yapılan bazı anlaşmalar, yaratıcılık gerektiren işler ya da maddi başlıklı konular açısından kafanızda bazı şeyler aydınlanmaya başlayabilir, gerçekleri daha iyi kavramaya başlayabilirsiniz

3 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün kendinizi akışa bırakmaya gayret edin. Kimi zaman tam olarak göremediğiniz durumlar yüzünden belirsizlik yaşayabilirsiniz. Bu durumlar yabancılarla ya da eğitimle de ilgili olabilir. Aynı zamanda kendi iç dünyanıza dönmeniz yeni farkındalıklar yaratacak. Olayları ve kişileri kendi akışı içinde görmeye bakın.

3 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Arkadaşlarınıza zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatacak. Gün içinde tepkilerinizi daha sakin göstermenizde fayda var. Ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler ilerlemenize yardımcı olacak. Gelecek beklentileriniz yönünde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.

3 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İş hayatınızdaki olaylar, sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Alacağınız sorumluluklar yeni bir yön getiriyor. Gün içinde oldukça yoğunsunuz. Daha dikkatli olun. Sorumlu olduğunuz konularda engelleri aşacaksınız. Ayrıca üstlerinizden destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde yapacağınız sanatsal faaliyetler sizi daha mutlu kılacak.

3 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR