3 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları


3 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

3 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

3 Şubat 2019 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koçlar, bu hafta sonu konforlu evinizden çıkın.  Maceracı, dokuzuncu evrenizdeki  aşk burcunuz, Venüs ile Uranüs arasındaki sinir  bozucu bir uyum altında aşk sınır tanımaz olacak sizin için. Açık fikirli olun ve bunun sizi nereye götürdüğünü görün. Eğer bekarsanız, alışılageldik tipinize radikal bir şekilde benzemeyen birisine doğru çekilebilir ya da uzun mesafeli bir ilişkiye uygun olabilirsiniz. Eğer uzun zamandır ilişkide olan bir çift iseniz, bir çift masaj terapisi veya Tango dersleri almak gibi farklı etkinliklerle sizi yeniden birbirinize yakınlaştırabilir. Daha fazla ilham almak için: Bilgisayarınıza oturun ve bir yurt dışı kaçamağı planlayın. Sıra dışı herhangi bir şey heyecan verici sonuçlar doğurabilir. Ancak bu cesurca hamlelerle uğraşmayın, çünkü Pazar günü, Venüs ihtiyatlı Oğlak’a ve onuncu uzun menzilli hedefler sizi yine evinize bağlayacak.  Yöneticinize bir iş kurma fikrinizi açabilir veya ortak geleceğinizi daha da ileriye götürebilirsiniz. İlişkilerinizi yatırım olarak düşünmenin zamanı geldi.

3 Şubat 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Artık, yaşamınızda neyin işe yaradığına odaklanmanın zamanı gelmedi mi sevgili Boğa, ancak büyümenize ve gelişmenize yardımcı olabileceğinden, şu anda üretilen herhangi bir olumsuz geri bildirim hakkında açık fikirli olun. Yapmaktan hoşlanmadığınız yada içinde olmak istemediğiniz hiçbir şeyi yapmayın. Hesap vermeniz gerekmeyen insanlara kendinizi kanıtlamak veya savunmak zorunda kalmayı hissediyorsanız, direnmeye çalışın ve eylemlerinizin onlara yorum hakkı verdiğini unutmayın. Güvensizlikleriniz ya da kendinize olan inancınızın eksikliğini tahmin ettiğiniz zamanlar vardır ve bu diğerlerinin de anlayabileceği bir açıktır. Şüphe anları, güvensizlikleri giderecek ve gününüzü daha iyi geçirebilecek kadar kendinize zaman ayırın. Ayırdığınız zaman sizin için daha iyi şeylere yol açabilir. Bu, ilişki kurmanın farklı yollarını denemenin ve süreçte heyecan verici ve yeni bir şey öğrenmenin zamanı olabilir. Ruhunuzu dinlendirir iseniz, bakış açınız aydınlanacak ve çevrenizde olup bitenlere daha yakından bakabileceksiniz.

3 Şubat 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Belki biraz rahatsızlık hissettiğinizde, hızlı toparlamak ve ilerlemek için kendinizi serbest bırakıyorsunuz, sevgili İkizler, Venüs ve Uranüs üç boyutlu bir görünüm oluşturdu. İçinde olduğunuz bir durum yada aklınızda ki bir fikir, yada bir beklenti endişeye neden olabilir, ancak durum bu şekilde olduğunda, gelişmeler tahmin ettiğinizden çok daha az kötüdür. Şimdi harika bir şekilde etrafınızdakileri şaşırtabilir ve sonuç olarak daha hafif ve mutlu hissetme eğilimine girebilirsiniz. Hayatın sana getirdiği her şeyle başa çıkabileceğini bilmek insana güven verir. Artık birilerine bağlanma ve elini tutma arzusunda olduğunuz aşikar, ilginç insanları hayatınıza davet edebilirsiniz.

3 Şubat 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Venüs ve Uranüs üç boyutlu bir görünüm oluştururken, Yengeçler için bir ilişkide ne olup bittiği ile ilgili olmasa da, şu anda bir karışıklık veya hayal kırıklığı için sebep olabilir. Bununla birlikte, bu heyecanı beraberinde getirirken, kendinizi bu korkaklıktan çıkarmanız normalden çok daha kolay olacaktır. Bu dönem çok üretken olacağınız bir dönem, eğer yazmak ile ilgileniyorsanız, yazmanız için tam zamanı olabilir. Sektörünüz ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmenin, kendi işinizi kurma hayallerinize ne kadar yardımcı olacağını da bu dönemde görebilirsiniz.

3 Şubat 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslan, Ateş burçlarında ki Venüs-Uranüs bağlantısı sizi canlandırıyor ve kendinizi bugün özellikle ruhsal ve sosyal olarak cesaretli bulabilirsiniz. O halde bugün, ertelediğiniz konuları gündeminize alma zamanı geldi demektir, hadi bakalım. İş fikri olanlar yatırımcı, ortak yada destek bulmak için ailesine, arkadaşlarına yada yakın çevresine açılabilir. Kendinize finansal bir partner bulmanız içten bile değil. O hoşlandığın kişi, seni ne kadar daha bekler sanıyorsun, açıl ona, en fazla hayatın gerçekleri seni karşılar, belki de ayaklarını yerden kesecek bir aşka yelken açabilirsin. Kim bilir. Bir de küs Aslanlar, artık uzatmayın ve yılların dostlukları, basit bir kırgınlıktan tarihe gömülmemeli…

3 Şubat 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Venüs-Uranüs geçişi sizi ciddi bir bunalımdan kurtarmaya yardımcı oluyor ve dahası beklemediğiniz kadar enerjik, dışa dönük, fırsatları değerlendireceğiniz bir dönem sizi bekliyor sevgili Başak. Şunu unutmayın, kısa süreli şüpheler aklınızı karıştırabilir ama bizce olaylara basit bakmayı öğrenirseniz, hayat çok daha güzel olabilir. Komplo teorilerinden sıyrılın. Kendinize ve yaşadıklarınıza odaklanın, hayatı içeriden dışarıya doğru önce kendinizden sonra da yakınlarınızdan başlayarak yaşayın.

  TED (Türk Eğitim Derneği) Gelecek Projesi

3 Şubat 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Küçük bir engel veya şüphenin ötesinde, sevgili Terazi, gününü mutlu ve hatta özgürleşmek için şekillenmesi gerekiyor ve bu senin elinde. Duydukların, sevimlilik veya hazırlık konusundaki güvensizlikler şimdi sorunların merkezinde olabilir. Aş bunları. Yarın erkenden dışarı çık, sevdiklerin ile program yap, biraz daha az düşün, kendini akışa bırak, bakalım gün sana ne getirecek. Beklentini yüksek tutmanı öneririz. 3 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları size bunu vaat ediyor.

  İngilizce Eğitimi Denildiğinde Akla Malta'nın Gelmesini Sağlayan 4 Önemli Kriter

3 Şubat 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün hem cesur hem de hassassınız, sevgili Akrep. Aslında bu senin için bir hayat kombinasyonu. Hızlı karar almayı seviyorsunuz ama sonuçları ile yüzleşmekte o kadar cesur değilsiniz. Bazen hızlı karar almak kadar sonuçlarını da doğru tahmin etmek önemlidir. Hatta bazen hayati olabilir. Dikkat! Çevrenizde sizin iyiliğinizi en az sizin kadar isteyen arkadaşlarınız var, onların uyarılarına kulak verin ve hızlı ve yanlış kararlarınızı bir daha gözden geçirin.

3 Şubat 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu, gezegenlerin özellikle Venüs’ün son evresi, sizi ailevi sorunlara itebilir. Ama aynı zamanda enerjik ve akılcı bir dönemdesiniz ve bu, sorunlarınıza daha akılcı ve yumuşak yaklaşmanıza neden olacak. Hatta geniş aile içinde yaşana sorunlara ve kırgınlıklara siz çare olabilirsiniz. 3 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için bir anlam ifade ediyorsa biraz bakış açınızı değiştirmeniz yeterli olacaktır. Bu kadar algılarınız açık olduğu dönemde, kapıda olan ilişkiyi de görmezden gelemezsin.

3 Şubat 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 2 Şubat)

3 Şubat 2019 Burç Yorumları Sevgili Oğlak için neler anlatıyor dersiniz? Venüs etkisinden çıkmak üzeresiniz. Onu terk etmeden yada hayatını etkileyecek kararları almak için birkaç gün daha beklemeni öneririz. Hayat bazen bizi zor kararlar almaya zorlayabilir, ama bu zor kararlar karşısında takınacağınız tavrın yarını şekillendireceğini unutmayın. İş, aşk yada eğitim için alacağınız bu önemli kararda önce kim olduğunuz ve ne istediğiniz çok önemli. Kendinize şunu sorun bu benim hayatım ve ben ne istiyorum.

3 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumları ( 23 Ocak- 18 Şubat)

Kovalar için ayın pozisyonu, onların biraz profillerini aşağı çekecek. Ama bu durumdan yine en az zararla ile çıkmak kendi ellerinde. Modumuz ne kadar düşük olursa olsun gerçek tekdir ve o gerçeğe ulaşmak önemlidir. Sakin düşünün, okuyun, etrafınıza bakın ve yalnız olmadığınızın farkına varın. Pozitif düşünün, arkadaşlarız ile konuşun, kendinizi kapamayın. Eğer bir hobiniz varsa, üstüne gitmenin ve aklınızı boşaltmanın tam da zamanı. 3 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları belkide size farklı bir yol göstermiş olabilir.

3 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balık, işlerinizde yaşadığınız kötü gidişat dolayısı ile, 3 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için ciddi bir mutsuzluk ve karamsarlık yaşadığınızı işaret ediyor. Unutmayın bu sizin işiniz ve onu tekrar ayağa kaldırmak, eğer bir çalışan iseniz sorumluluklarınızı tekrar hatırlamak sizin göreviniz. Hayatta tek gerçeğin iş olmadığını, beynimizin aşka, eğlenceye ve sosyal olmaya ihtiyacı olduğunu ve bundan beslendiği gerçeğini unutmuş gibisiniz. Hatırlayın, kalkın ve yeniden zirveye doğru yürüyüşe geçin. Unutmayın başarı orada ve sizin gelip onu almanızı bekliyor.

Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR