3 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları 


3 temmuz 2018 günlük burç yorumları

3 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

3 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

3 Temmuz Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün; hemen her konuda hassasiyetiniz oldukça yüksek olabilir kendinizle baş başa kalmalı ve duygularınızı sorgulayarak kararlar almalısınız. Aksi halde ciddi anlamda başınız ağrıyabilir ve sizi tanıyan güvenen insanları hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. İş hayatınızda ise son derece aktif olmalı çekimser ve dağınık düşüncelerin sizi engellemesine izin vermeden hareket etmelisiniz.

3 Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Kendinize güveniniz fiziksel enerjiniz her geçen gün daha da artıyor. Başlamak istediğiniz her ne varsa şimdi harekete geçme zamanı. Yeter ki kararlı olup gitmek istediğiniz yönü belirleyin. İkili ilişkilerinizde popülerliğinizin artacağı bu süreçte ilişkinizde hoş sürprizler yaşayabilir ve ileriye dönük kararlar alabilirsiniz. Beraberliği olmayanlar size duyulan ilgiyi görmezden gelmemeli ve ilişkinin başlaması için bir adım atmalısınız. Son pişmanlık fayda etmez. Aşk kapınızda dolaşırken reddetmemelisiniz.

3 Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün iş hayatınızda finansal konularda dikkatli olun ve sorumluluğunu aldığınız işlerde güven duygunuzun istismar edilmesine izin vermeyin. Mesai arkadaşlarınızdan biri hiçte tahmin etmediğiniz bir davranış sergileyebilir ve sizi oldukça zor bir durumla baş başa bırakabilir. Eğriyi doğrudan ayırt edeceğiniz zamanlardasınız. Gerçeklere güvenin söylenenlere değil!
3 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün özel yaşamınızda geçmişte canınızı çok yakan bir evlilik yada ilişkinin ağırlığını acısını yüreğinizde yaşıyorsanız! Yapılan ve yaşatılan hiç bir şeyin karşılıksız kalmadığını deneyimleyebilirsiniz. Buda sizin içsel dönüşümünüzü gerçekleştirebilmenizin keskin bir virajı olacak ve yaşamınıza yeni bir yön verecek. Seçimlerinizi kızgınlık kırgınlık isyanla değil gerçekçi bir şekilde yapmalı ve yeniliklere açık olmalısınız ki hayatın size sunduğu güzelliklerin farkına varın ve değerlendirebilin. Bekar ve ilişkisi olmayanlar sizlerde bugünlerde yeni tanışacağınız birinin yakın ilgisi ile karşılaşabilir ve yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

3 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda sevgilinizin her sözünde her davranışına kusur bulmamanız için uyarıyor sizleri. Kendi kafanızda kurguladığınız düşüncelerin sorumlusu sizsiniz  sevgiliniz değil! Mutlu olmak istiyorsanız adil olmalı sevgiye aşka değer vermeyi yaşamınızın bir parçası haline getirmelisiniz. İş hayatınızda ise haksızlıklar karşısında suskun kalmamalısınız bugün.

3 Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü özel hayatınızda güzel gelişmelerle moral bulacağınız bir güne dikkat çekmekte.  Bugün kendinizle yaptığınız yüzleşmenin güzelliklerini deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ilişkinize sahip çıkabilmiş olmak eş yada sevgilinizin size olan aşkını ilgisini tüm kalbi ile ortaya koymasını sağlayacak. İş hayatınızda ise ısrarlarınız başarı kapılarını aralamanızı sağlayabilir.

3 Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün olabildiğince çevreniz ile iletişim halinde olun ve kendinize olan güveninizi ortaya koyun. Hiç kimsenin duygularınızla oynamaya hakkı yok siz izin vermediğiniz sürece. Hayatta olumsuz ilişkilerden ibaret olmadığına göre; Aynı yerden değil farklı yerlerden bakın hayata. İş arıyorsanız yada iş değişikliğine gitmek istiyorsanız bu dönemi değerlendirin. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilirsiniz. Siz yeter ki değişimden korkmayın kırgınlıklarınızın korkularınızın fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin.

3 Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün özel yaşamınızda arınma dönemi başlıyor sizler için. Hayal kırıklarınız kalbinizin kanayan yarası kapanıyor ve yenileniyorsunuz. Sorunlu ilişkilerden sebepsiz bitişlerden yorgun düşmüş ruhunuz Aşk enerjisi ile yapılanmaya başlıyor. Evli olanlar eş ya da yakınlarınız aracılığı ile gelirler elde edebilirsiniz. Uzun süredir devam eden bir davanız sonuçlanabilir ve yüklü bir kazanç elde edebilirsiniz. Bekar olanlar ise iş ve özel yaşamınızda gelen şansı değerlendirmek için harekete geçmelisiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

3 Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün yeni insanlar tanıyacak ve onların yardım ve öneri ile yeni başlangıçlar içinde olacaksınız. Duygusal hayatınızda gerçekçi davranmanız ve dürüst olmanız sağlam temeller üzerine kurulacak bir beraberliğin aşk kapısını aralayacak sizlere. Yenileneceksiniz baştan ayağa mekandan hayata!

3 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 

Bugün özel hayatınız fazlası ile önem kazanmakta. Duygularınızı ifade ederken kırıcı sözler sarf etmemeye özen göstermelisiniz. Özellikle evli olanlar eşinize kendisini değersiz hissettirecek sözlerden kesinlikle kaçının. Bekar ve ilişkisi devam edenler ise şüpheci davranışlarınız sonucu ani bitişler yaşayabilirsiniz. Olumsuzlukların pişmanlığını yaşamak istemiyorsanız sağ duyulu davranmalı ve takıntılarınızdan uzaklaşmak için kendinizle mücadele etmelisiniz. Kırdığınız yerden kırılmak istemiyorsanız ruhunuzdaki Melek şeytanınızı yensin.

3 Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün her zamankinden daha fazla değer vermeli ruhunuzu bedeninizi güçlendirecek iyileştirecek her türlü aktivitenin içinde yer almalısınız. Bekar Kova’lar sizlerde bu süreçte iş hayatınıza önem vermeli duygusal konular için aceleci davranışlar içinde bulunmamalısınız. Yetenekleriniz yeni fırsatları beraberinde getireceğinden şansınızı doğru kullanmalısınız.

3 Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin. Arınmak yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacaktır.

3 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR