30 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


30 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları
30 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

30 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

30 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

30 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

En güzel tatil günlerinizden biri olabilir. Çünkü yılın son tatilinde siz de kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bu süreç hem sizi mutlu edecek, hem de hayatınızdaki bazı anlamları çok daha rahat bulmanızı sağlayacak. Sevdiğiniz insanlar ile ufak ufak tanışma süreleri başlayabilir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken noktalar olduğunu söyleyelim. En azından bir denemeye değer ne dersiniz?

30 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili boğa nasılsın? Bugün malum yılımızın son Pazarı ve bu pazar senin için oldukça önemli olabilir. Hem aile toplantılarınız olabilir, hem arkadaşlarınla görüşmen olabilir. Duruma göre yanlızlık da senin bir çeşit anahtarın olacak. Çünkü kendini yalnızlığının mutluluğunda avutmayı çok seviyorsun. Ama birkaç gün içerisinde hiç beklemediğim fırsatlar çıkabilir.

30 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Hayatının anlamlarını ararken, aslında kendi anlamını kendine sunuyorsun farkında mısın? Seninle ilgili o kadar çok şey söyleyebilirim ki bu süreç seni de üzer belki. Bu yüzden bence kendi huzurunu ve mutluluğunu, daha çok yeni arayışlar içerisinde bulmana bak. Bir yola giriyorsun ama bu yolun sonucunu sen belirleyeceksin. İçinde bir atılım var ve o atılımın seni götürmesini bekliyorsun.

30 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Yengeçler için bazı durumlar değişken olabilir. Çünkü son dönemlerde havaların farklılıkları yengeçleri ciddi anlamda etkiledi. Bu Pazar gününün güzelliği sana da bir umut getirecek emin ol. Huzurun, umudun ve beklentilerin seni de büyük yollara sokacak. Ama bu süreci hep birlikte toparlayacağımızdan emin ol. Yeni yıl için biraz daha kendine saygının artması gerekiyor. Bunu da yapabilirsin.

30 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Hayatın her anlamında, kendine ait bir yol çıkarabilirsin. Bu yol, senin gücüne güç katacak. Aslan burcu olarak duygusallığını gizleme konusunda ustasın belki ama bazı konular seni ele veriyor. Sence hangi konular onlar? Bir düşün bakalım. Ben söyleyeyim. Yeni yıla hazırlanırken bazı korkuların var. İşte onlar için uğraş biraz. Bence sen de mutlu olacaksın şu sıralar.

30 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sayın Başak nasılsın? Bildiğin gibi gününün güzel geçmesi için yoğun uğraş verenlerdensin sen de. Bu yüzden sana söyleyeceğim şey aslında çok basit. Enerjini kendine çevir. Hayallerine, umutlarına. Bu konu sana çok klasik gelebilir ama eminim ki bunu denemedin daha önce. Her şeyi bir kenara bırak ve kendini bir düşün. Neredesin, ne yapıyorsun, amacın ne? Belki bu durum seni mutlu eder ha ne dersin? Ama yol bulmaya çalış, kaybolmaya değil.

30 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi nasılsın? Hayatın dengesi seni de memnun edecek eminim. Ama biliyor musun şu sıralar kendi içinde farklı bir bekleyişin var. Ya bir yerlerden bir ödeme gelecek sana, ya da kendi şansını yaratackasın. Şu an için hiç sonucunu bilmiyoruz ama bildiğimiz bir şey var ki terazilerde şu ara yüksek bir enerji var.

30 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Her şey bir sistem ile ilerlemekle başlıyor. Kendini bu konuda gelişteribilir ve bu konuda büyütebilirsin. Akrep burcunun en büyük artısı aşk. Ama bu yıl biraz para konusunda da şanslı olabilirsin. Totemlerle aranın da iyi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden yapacağın işlerde bu konuya da dikkat çekmende büyük artı var. Hadi bakalım.

30 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-30 Aralık)

Yay burcu için işler biraz karışık. Ya beklediğin var ya beklettiğin. Bir şekilde gerilmiş enerjin. Bu yüzden bulman gereken, araman gereken şeyler biraz daha farklı konumlarda ortaya çıkıyor. Benden söylemesi. Senin de bu konularda ilerlemen, güzelleşmen ve büyümen gerekiyor ise hemen birkaç şey yap. Mesela git ve en güzel kitabı bul, okumaya başla. Çünkü kendini yayman lazım biraz. Enerjini yayman için.

30 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sayın Oğlak nasılsın? Bildiğim bir şey var ki kendinle ilgili her şeyi farklı şekilde yorumluyorsun. Seninle ilgili güzel olanı bulduğunu biliyoruz. Hatta şu günlerde başına iyi şeyler geliyor muhtemelen çünkü enerjin ve çakran hem gezegen içerisinde hem de Merkür retrosu içerisinde büyük bir denge yaratıyor. Bakalım senin gülüşün nasıl değişecek bu yıl.

30 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bu yıl senin için zorlu bir olmuş gibi. Hem enerji olarak, hem yaşantın olarak. Mesela bir türlü doğru yerde olduğunu düşünmüyorsun. Her şekilde bir yükseklik içerisindesin. Yani bir şekilde sıçramanın derdindesin. Ama dur, acele etme. Bazı alt yapılar olsun ki yüksekte iken işlerin çok daha uyumlu ve hızlı ilerlesin. Seninle ilgili en büyük plan ve program bu olacak. Bence tabi.

30 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sayın balık merhaba. Bugün senin için belki de en eğlenceli burç senin burcun. Çünkü Balık bu aralar oldukça iyi bir enerjiye sahip. Bizce her sabah aynaya baktığın zaman kendi güzelliğini oluşturuyor, kendi mutluluğunu ön plana çıkarıyorsun. Ama şunu da iyi biliyorsun ki, bu hayatta pek çok güzellik seninle birlikte senin hayatında yer alıyor. Ne de güzel konuştum değil mi? 🙂

Şimdiden keyifli pazar günleri diliyorum.

30 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR