30 Binin Üzerinde Personel Alımı Yapılacak! Açıktan Personel Alımı Yapan Kurumlar!


personel alımı

Kamuya 30 binin üzerinde açıktan personel alınacak. İnfaz ve Koruma Memuru, Zabıt Katibi, Mübaşir, büro personeli, mühendis, sözleşmeli sağlık personeli, subay, astsubay, sözleşmeli astsubay, öğretmen, şoför, aşçı, tekniker, teknisyen , mimar, psikolog, bilişim personeli gibi pozisyonlarda gerçekleşecek kamu personeli alımları hakkında tüm detaylar burada. KPSS Şartsız ve KPSS puanlarıyla gerçekleştirilecek alımlara, ortaöğretim (lise) , önlisans, lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecekler.

Kamu kurum ve kuruluşlarına on binlerce personel alımı yapılacak. Son günlerde art arda gelen ilanlar uzun süredir personel alımı haberi bekleyen adayların yüzünü güldürdü.

Bugün yayımlanan Adalet Bakanlığı personel alımıyla birlikte 30 binin üzerinde kamu kamu personeli alımı için süreç başlamış oldu. Geçtiğimiz günlerde PTT,  Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı’da personel alımını yapacağını açıklamıştı. Sağlık Personeli, Öğretmen, İnfaz ve Koruma Memuru, Muayene Memuru, Büro Personeli, Teknisyen, Tekniker, Mühendis, Subay, Astsubay, Uzman Erbaş, Sözleşmeli Er , Erbaş, Bilişim Personeli, Akademik Personel İlanları ile ilgili tüm haberler sayfamızda!

Adalet Bakanlığı ve CTE 14 Bin 504 Personel Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı’nca bugün art arda yayımlanan ilanlar özellikle infaz koruma memuru, mübaşir ve zabıt katibi alımlarıyla ilgili aylardır müjdeli haber bekleyen adayların yüzünü güldürdü. 2016 KPSS puanlarıyla gerçekleşecek alımlara dair başvuru tarihleri, başvuru şartları ve diğer detaylara erişim sağlamak için lütfen TIKLAYIN!

PTT 5 Bin Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

PTT’nin uzun süredir beklenen personel alımları duyurusu geçtiğimiz gün resmi internet sayfası vasıtasıyla yayımlanmıştı. PTT’nin KPSS şartsız personel alımı için başvuru işlemleri 21 Mayıs 2018 tarihine kadar ik.ptt.gov.tr adresinden online olarak yapılacak.Başvuru şartlarına ve detaylara göz atmak için TIKLAYIN!

Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK Yurt Personeli ve Sözleşmeli Personel Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Personel alımları için başvurular internet üzerinden gerçekleşecek. Büro Personeli, Destek Personeli, Yurt Yönetim Personeli gibi pozisyonlarda gerçekleşecek alımlara dair detaylı bilgi için TIKLAYIN!

Milli Savunma Bakanlığı Subay Alımı

Milli Savunma Bakanlığı, Kara , Deniz ve Hava Kuvvetlerine Mühendis ve Öğretmen sınıfı subay alımı yapacak. Detaylı bilgilendirme www.msb.gov.tr adresinden öğrenilebiliyor.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR