30 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları


15 kasım 2018 günlük burç yorumları

30 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

30 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

30 Ekim 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda karşılaşacağınız vaatlere güvenerek hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri. İş yapacağınız kişilere karşı seçici olmalı her cazip fikre aldanmamalısınız. Özel yaşamınızda ise bugün eş ya da sevgilinizle ilgili arkadaşlardan kaynaklanan sorunlara işaret etmekte. İlişkinize müdahale eden tarzda yaklaşımlarına sessiz kalmakta zorlanabilir kendinizi bir anda tartışmaların merkezinde bulabilirsiniz.

30 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün finansal konularda şans sizden yana kelimelerin gücünü akıllıca kullanın ve gizliliğe önem verin. Özel yaşamınızda ise bugün eşinize karşı adil davranmalı ilgi beklediğiniz gibi ilgi yi de bekleyene vermelisiniz.

30 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün arkadaşlarınız arasında yaşanan dedikodulara karışmamalı kimsenin hakemliğine soyunmamalısınız. Aksi halde karşılaşacağınız tablo oldukça sıkıntılı olabilir. Özel yaşamınızda da bugün yeni bir ilişkiye adım atmayı düşünüyorsanız dikkatli davranın.

30 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün maddi manevi şans sizden yana. Şans oyunlarında beklenmedik kazançlar elde edebilir iş hayatınızda ayağına kadar gelen büyük bir şansla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle gururlanacaksınız.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

30 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün ailevi konularda sabırlı ve anlayışlı davranmanız gerektiğine işaret etmekte. Özellikle çocuk sahibi Aslan’lar gerginlikle kırıcı sözler sarf etmemeye özen gösterin. Aşk hayatınızda ise bugün hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.

30 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün aşktan yana yüzünüz gülecek ve ilk defa kalbiniz ruhunuz huzuru bulacak. İşinizle ilgili maddi konularda risk almaktan uzak durmalı bilmediğiniz sektörlere yönelmemelisiniz.

30 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü bugün maddi konularda istikrarı yakalayacağınızı müjdeliyor sizlere. Şeytanın bacağını kırdınız yeni ve şanslı etkiler sizleri karşılıyor şimdi kendinize güvenmeli ve istikrarı yakalamışken öz disiplininizi dış dünyaya yansıtmalısınız.

30 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün alış veriş yaparken dikkatli olmalısınız. Değerli bir şeylerinizi kaybedip zor durumda kalabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde önem taşıdığı bir gündesiniz. Bugün telefonlarınızı yanıtlayın ve size arayanlara geri dönüş sağlayın Şansın size nerede nasıl karşılayacağını bilemezsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

30 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün aklınıza esen her şeyi yapmamanız için uyarıyor sizleri girişimci davranmalı ve ertelediğiniz konuları bugün akıllıca ele almalısınız özel yaşamınızda ise karmaşanın sona erdiği denge ve uyumun ilişkinizi şekillendirip mutluluğunuzun perçinlendiği keyifli bir gündesiniz.

30 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü kendinizi son derece bitkin huzursuz kötü bir şey olacakmış endişesini taşıyacağınıza  işaret etmekte. Bugün ailenizle ilişkilerinizde bencilce yaklaşımlar sergileyebilir olmayan konuları kafanızda kurgulayarak size  insanlara haksızlık yapabilirsiniz.  İş hayatı devam eden Oğlaklar bugün borç alacak gibi konularda dikkatli davranmanızda fayda var.

30 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün anlamlı rastlantılarla aşk hayatınızda sürpriz gelişmelerle karşılaşacağımızı müjdeliyor sizlere hayatınızın aşkını bulabilir bir anda kendinizi büyük bir heyecanla tam merkezinde hissedebilirsiniz. İş hayatının dolabı mesai arkadaşlarınızla işbirliği içerisinde olmak finansal anlamdaki açıklanması alacaklar.

30 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü dostlarınız ile  bir araya gelip sorunlarımızla ilgili fikir alışverişler yapabileceğiniz keyifli bir günü müjdeliyor özel hayatınızda da birlikte olduğunuz kişinin sevgiyle saygıyla dolu yaklaşımları i̇lişkiniz de yaşanan yıpranmaları birlikte aşabilmeniz için yeterli olacaktır.

30 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR