30 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları


30 Kasım burç yorumları belli oldu!

30 Kasım günlük burç yorumu belli oldu. İşte 30 Kasım 2017 günlük burç yorumları

30 Kasım Koç Burcu Yorumu

Koçlar için bugün çok duygusal bir gün! Aynı zamanda alınganlığınız da üst düzeyde olacağı bir gün –ki bu nedenle dikkatli olmalısınız. Bu özelliğinizi biraz olsun törpülemek yararınıza olacaktır. Bugün yeni heyecanlara, yeni maceralara adım atabilirsiniz. Hazırlıklı olun, hareketli bir gün sizi bekliyor olacak! Duygularınızı göz önünde bulundurmalı ve kontrol etmeniz gerek. Çevrenizdeki sorunlardan kaçınmanız şu sıra için iyi olacaktır. Enteresan insanlarla karşı karşıya gelebileceğiniz bir gün aynı zamanda!

30 Kasım Boğa Burcu Yorumu 

Boğalar bugün uzun zamandır erteledikleri ve pek önemsemedikleri konularla yüz yüze gelecek. Ancak merak etmeyin, üstesinden gelecek ve bu konuların her biriyle tek tek ilgileneceksiniz. Artık rahat hissetmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızda daha önce sizi endişelendiren bir konu karşınıza çıkabilir –ki bu durum karşısında iyimser ve yapıcı tutumlar sergilemeniz gerekmekte. Bugün özellikle daha önce yaptığınız ve yapmaktan keyif aldığınız ne varsa onu değiştirmeye başlayacaksınız. Belki bugün yenilikler günüdür!

30 Kasım İkizler Burcu Yorumu 

İkizler bugün yoğun duygularla karşı karşıya! Hissiyatınız maksimum seviyede olması muhtemel. Bugün özellikle hayatınızda bir takım sürprizler olabilir, yeniliklerle hazırlıklı olun. Şu ana kadar ilgi alanınızda olamyan insanlara karşı ilgi duymaya başlayabilirsiniz –ki daha önceleri dikkatinizi çekmeyen o insan bugün gözünüze daha bir sempatik gelecek. 

30 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

Yengeçler bu ara rüyalarla pek bir içli dışlısınız. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir dönemde olduğunuzu unutmayın. Ancak duygularınız biraz karışık. Hayal gücünüzü kullanmayı her daim kullanmanız gerekecek, hem kişisel hayatınızda hem de iş hayatınızda. Unutmayın, yengeç burçları yaratıcı fikirlere sahiptir.

30 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Bu aralar kendinizle meşgulsünüz Aslanlar, artık kendinizi bir rahat bırakıp çevrenizle ilgilenmeye başlamanızın zamanı geldi de geçiyor! Bugün özellikle kararlı, kendinizden emin bir çalışma içinde olacaksınız. İş hayatı bugün epey bi hareketli geçebilir. Sizi rahatsız eden düşüncelere karşı uzak durmanız yararınıza olacaktır.

30 Kasım Başak Burcu Yorumu

Başaklar bu hafta özellikle mantığınızla hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü duygusal yaklaşımlarınız sizi bir süredir yanlış yola sürüklüyor ve bunun farkına varıyorsunuz. Bu dönemde duygusallıktan çok mantığınıza yönelmeniz gerekiyor. Moralinizi bozacak, keyfinizi kaçıracak şeyler olabilir ama unutmayın ki size her zaman destek çıkan arkadaşlarınız ve aileniz var. Günün ilerleyen zamanlarında beklenmedik bir davet alabilirsiniz. Fırsatları kaçırmamaya çalışın.

30 Kasım Terazi Burcu Yorumu

Terazi burçları bugün duygusal olarak epey hareketli geçecek bir gün! Bugün sizi çok şaşırtacak sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi keşfedeceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Çevrenizdeki olaylar sizi ister istemez etkisi altına alabilir ancak çok fazla üzerinde durmadan, çok fazla düşünmeden geçiştirmeniz yararınıza olacaktır.

30 Kasım Akrep Burcu Yorumu

Akrep burçları bugün sizi keyifli bir gün bekliyor! Duygusal anlamda aşırı bir yükselme hissediyorsunuz. Çevrenizdeki olaylara karşı farklı bir perspektiften bakmanız mümkün. Çevrenizde saygı duyduğunuz birçok kişinin görüşleri sizin için önemli olacak. Kendinizi yapıcı ve güçlü hissedeceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz.

30 Kasım Yay Burcu Yorumu

Yay burçları bu ara ilginç rüyalar görüyor olabilirsiniz. Ancak kuruntulu hayallerden uzak durmanız yararınıza olacak. Çünkü bu tür şeyler sizin moralinizi bozup keyfinizi kaçırmanıza yetiyor. Güne daha enerjik bir şekilde başlamalısınız. Sizi üzecek şeylerden uzaklaşmanın vakti geldi. Bugün bunun üzerine düşünüp artık bir karar almanız gerekmekte.

30 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak burçları bu ara istekleriniz çok fazla! Bu istekleri artık gözden geçirip başa çıkmanız gerekiyor. Sezgilerinize olduğundan daha fazla güvenmeniz gerekmekte. Ancak her şeye karşı çok aceleci yaklaşıyorsunuz ve bu sizi bazen hata yapmaya sürüklüyor olabiliyor. 

30 Kasım Kova Burcu Yorumu

Kova burçları bugün özellikle kendinizi canlı, dinamik ve enerji hissedeceksiniz. Muhteşem bir gün başlangıcıyla keyifli bir güne hazır olun! Hayatınızda üzerinizde baskı hissettiğiniz bir takım meseleler var. Bu konular üzerine pek kafanızı yormayın. Biraz zamana bırakmayı denemelisiniz. Ve göreceksiniz ki olumlu bir şekilde çözüme ulaşacak. 

30 Kasım Balık Burcu Yorumu

Balık burçlarının bu ara sorumlulukları çok fazla ve bu sizin gerilmenize sebebiyet veriyor. Çünkü bedenen çok yorgun hissediyorsunuz, mental olarak da aynı şekilde. Belki bu hafta sonu ailenizle ilgili planlar yapabilir, onlarla zaman geçirebilirsiniz. 

30 Kasım 2017 günlük burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı