30 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları 


30 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

30 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

30 Kasım 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Günlük hayatımızda malum pek çok sıkıntı yaşıyoruz. Bu durum bu şekilde ilerlerken sıkıntıları takip etmek ve kendi içinde bir denge oluşturmak, hepimizin ortak görevi. Ama koç dikkat. Son zamanlardaki yorgunluğunuz ve yaşadığınız stres nedeniyle yakınlarınızla ciddi gerginlikler yaşayabilir, öfkeyle yanlış kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz. Onlarla yaşadıklarınızı paylaşın, mutlaka size destek olacaklardır. Özel hayatınızda çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara kavuşabilirsiniz. Kararlarınızı alırken başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin.

30 Kasım 2018 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Fazla yumuşak ortamlarda bulunmak istemiyorsunuz. Bazı konularda insanlar tarafından negatif şekillerde etkilenebiliyorsunuz. Bu konu her zaman değişken olsa da, özellikle insanların halleri sizi üzebiliyor. Hatta insanların gayri ciddi ve işgüzar tavırları sizi etkiliyor. Haksızlığa uğradığınız düşüncesiyle hırsınızın esiri olarak büyük yanılgılar içine düşebilirsiniz. Dikkatli davranın. Özellikle işinizle ilgili konularda egonuzu kontrol altına almalı çevrenizde sizi yanlış yönlendiren hemen her konuda haklı olduğunuzu söyleyen kişilerin sözlerine itibar ederek hareket etmemelisiniz.

30 Kasım 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu aralarda üzgün günler ya da anlar yaşayabilirsiniz. Özellikle kendi beklentinize dair zıt ko nularla günceme de gelebilirsiniz. Bu yüzden sizler için de işler değişken bir hal alabilir. Yapmanız gereken her türlü süreç ve işlemeniz gereken çalışma, sizi yorabilir. Bugün iş hayatınızla ilgili bazı tatsız konuşmalar gündeme gelebilir. Bunlar sizin çalışmanızı ve başarınızı kıskananların ortaya attığı can sıkıcı konularla ilgili olabilir. Sakin olun ve üzerinde durmadan yolunuza bakın. Özel hayatınızda ise sizi bekleyen önemli gelişmeler var. Hayatınızla ilgili önemli kararları vermenin zamanı geldi.

30 Kasım 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gergin günler yaşıyorsunuz. Bu günlerin size dair yaklaşımı her gün farklı bir tat oluştururken, süreç ile ilerlemek de sizi mutlu edebilir. Bu yüzden dikkat etmekte fayda görüyoruz. Ama yine de önerimiz var. Bugün özellikle aile içinde yaşanacak fikir ayrılıkları ve tartışmalardan uzak durmalısınız. Herkesin doğrusu kendinedir sizin ki size başkalarının ki kendilerine. Yaşananları kötü yönü ile değil bir de iyi yönü ile değerlendirmeye çalışın. Maddi konularda yeni yatırımlar yapmak için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Doğru karar kazandıracaktır.

30 Kasım 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

İstekleriniz, beklentileriniz ve ihtiyaçlara ya da duruma yönelik daha farklı bir çabaya girme düşünceniz sizi ciddi anlamda yoruyor olabilir. Ama kesinlikle vazgeçmek yok. Zira bugünlerde hayata karşı çok fazla hırslısınız. Yapmak isteyip yapamadıklarınız, kazanamadıklarınız, başarısız ilişkilerinizin öfkesini bir anda çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bu durum hem işinize hem özel hayatınıza çok fazla zarar verecektir. Kontrolünüzü yitirmeden sakinleşin ve planlarınızı yapıp doğru zamanda doğru kararları alın.

30 Kasım 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Herkes kendi hikayesini kendi yazar. Bu aralar sizin için farklı bir atmosfer oluşabilir. Çünkü kendi içinizle konuşuyorsunuz ve kendinizi dinlemek, düşünmek için çok zaman harcıyorsunuz. Bugünlerde artan öfkeli halinizi kontrol altına almalısınız, hayat her zaman sizin istediğiniz gibi gitmez. İş hayatınızda belirsizlikler ile karşılaşabilirsiniz. Sabırlı ve yapıcı yaklaşımlar sizin kazancınız olacaktır. Özel yaşamınızda ise sizi şaşırtacak haberlere hazırlıklı olun. Beklemediğiniz gelişmeler yaşanabilir ve sizin kararınız her şeyi değiştirebilir.

30 Kasım 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Neredeyse yıl bitti ve siz yoğun bir iş temposu ile çalıştınız. Ama yetti mi? Tabii ki de hayır. Yapılacak olan işlemlerde dikkat etmeniz gereken birbirinden farklı onlarca süreç ve işlem var. Başarı için hazır olun, emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Sürprizler yüzünüzü güldürecek. Özel yaşamınızda ise beklediğiniz kişi her an kapınızı çalabilir. Karamsar olmayın beklediğinize değecektir. Diyete başlamayı düşünüyorsanız bugün sizin için idealdir. Metabolizmanızın hızla size yardımcı olacağını göreceksiniz.

30 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün enerjiniz sizi bile şaşırtacak düzeyde çok yüksek. Egonuzu kontrol altına alıp ertelediğiniz işleri bugün gündeminize alın. Başarı bugün sizin payınıza oldukça cömert. Maddi konularda da şanslı gününüzdesiniz. Harcamalarınız kontrol altında tutarsanız ciddi bir yatırım bile düşünebilirsiniz. Kolesterolünüze dikkat.

30 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bir süredir hayatınızda boşvermiş bir haliniz var. Bir an evvel toparlanmalı ve tüm enerjinizi iş hayatınızda yansıtmalı biriken tamamlamanız gereken işlerinizi tamamlamalısınız. Özel yaşamınızda ise dedikodular aslı astarı olmayan söylemler bir anda ilişkinizin üzerine karabasan gibi çökebilir ve kendinizi gerçekten uzak yaklaşımlarla ilişkinizi bitirme çabası içinde bulabilirsiniz çok dikkatli davranın.

30 Kasım 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Çevrenizdeki gereksiz iletişimler sizi fazlasıyla bunaltıyor. İnsanların bitmek bilmeyen problemleriyle fazlasıyla yorulmuş durumdasınız. Artık kendinizi çekip hayatınıza odaklanmalısınız. Özel hayatınız da bu durumdan fazlasıyla etkileniyor. Enerjinizin sürekli düşmesi partnerinizde belirsizlik yaratıyor. Stres ise sağlığınızın en büyük düşmanı.

30 Kasım 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Hesap yapmakta üzerinize yok ancak günün sizler için şifresi endişelerinizden kurtulun. İş ve özel yaşamınızı ilgilendiren konularda haklılığınızı ispatlamak adına birlikte olmaktan hoşlanmadığınız kişi ya da kişilerle iletişim kurup enerjinizi düşürmekten vazgeçmelisiniz. Kendinize haksızlık yapmamalı ve sezgilerinizin sizi yönlendirdiği yola yönelerek hareket etmelisiniz.

30 Kasım 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Yoğun temponuz düşüncelerinizin temelsiz olmasına neden oluyor. Sevgilinizle ilişkinizdeki bazı konularda gerçekçi olmanız için güçlü olmalısınız. Emek verdiniz sabırlı davrandınız ama yetmediğine karar verdiniz bu duygular sözlerinize yansıyacak ve beraber olduğunuz insanın üzerinde soğuk duş etkisi yaratacak. Hissettiklerinizi söyleyin ve onu kendi haline bırakın.

30 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR