30 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


30 mayıs 2018 günlük burç yorumları

30 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

30 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

30 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

 Sevgili Koçlar, maddi konuların ön planda olduğu bir gün olacaktır sizler için. Ödeme planını yapabilir, önemli kişilerin desteğiyle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatleri fikirlerinizi savunurken dikkatli olun kırıcı olmayıp gereksiz takıntılara girmeyin. İçinizi ferah tutmalısınız. Diken üstünde yaşamak sizi endişelendiriyor.

30 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, ikili ilişkiler, ortaklaşa yapacağınız işlerde önemli adımlar atabilir yada önemli kararlar verebilirsiniz. Akşam saatleri kendinizi ifade ederken sertleşebilirsiniz. Daha sakin kalmakta fayda var. Çok ani karar vermeniz ya da aldığınız kararları aniden değiştirmeniz çevrenizdeki insanlarla iletişiminize zarar verebilir.

30 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, bugün şanslı gününüz, yarım kalan işerinizi tamamlayabilir ,sevdiğiniz kişilerden gerekli desteği görebilirsiniz. Maddi konularla ilgili önemli gelişmeler ve adımlar atılabilir, yalnız kadın figürlerle ilgili gizli saklı sırlar veya dedikodular yada duygusal krizler gündeme de gelebilir. En kötü karar kararsızlıktan iyidir, kendinize güvenin!

30 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerde yaşadığınız soğukluk ve mesafe artık değişecek, aşk konuları düzene giriyor. Sevdiğiniz kişin desteğiyle kendinizi daha iyi, hissedebileceksiniz. Arkadaş çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizde akşam saatleri bazı sorunlar yaşanabilir. Fikir ayrılıkları görülebilir. İçinizi bunaltacak her şeyden uzak durmalısınız.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

30 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, ev aile konuları gündemde olabilir, aile büyüklerinin sağlık konuları gündemde ise destek olabilir yada destek görebilirsiniz. İşiniz veya üst konumunuzdaki kişilerle ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Çok büyük ve sevineceğiniz haberler alabilir, kutlama planları hazırlıklarına başlamak isteyebilirsiniz.

30 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başaklar, iletişimin yoğun olduğu, gizli saklı konuların açığa çıkabileceği bir gün olabilirsizler için .içinde bulunduğunuz organizasyonlarla keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir gün olacaktır. Pişmanlıklar yaşayabilir, dertlerinizi dökmek isteyebilirsiniz. Fakat yaşadıklarınızın birer tecrübe olduğunu unutmamalısınız.

30 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

 Sevgili Teraziler, maddi konuların ön planda olduğu bir gün olacaktır sizler için, üst konumdaki kişilere kendiniz iyi ifade edebilir, önemli destekler görebilirsiniz. Birçok telefon görüşmesi yapabilir, kendinizle alakalı güzel haberleri yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Kendinize güveniniz, sizi başarıya daha çok yakınlaştırıyor.

30 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrepler, kendiniz istediğiniz gibi ifade edebileceğiniz güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gün olacaktır, akşam saatleri partnerle ilişkilerinize dikkat. Motivasyonun ve önemli değişimleri hız kazanabileceği bir gün ve hafta olabilirsizler için.  İlişkilerinizde baskıcı tavırlardan vazgeçmelisiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

29 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yaylar, daha çok manevi duygulara yönelebileceğiniz bir gün olacaktır. Arkanızdan gizli saklı işler çevriliyor ise farkına varacaksınız. Günlük rutin, yarım kalan ileriniz tamamlayacağınız ödeme planlarınızı organize edeceğiniz bir gün olacaktır. Kendinize zaman ayırmalı sevdiklerinizi de unutmamalısınız. Affedici olun!

30 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, ikili ilişkilerle ilgili yaşadığınız sorunlar yavaş yavaş son buluyor, sosyal çevrenizin desteğini göreceğiniz, önemli plan projelerde yer alabileceğiniz yada organizasyonların yapabileceğiniz bir gün olacaktır. Fikir çatışmalarına dikkat edin. Anlayışlı olmaya ve çözüm odaklı olmaya özen göstermelisiniz.

30 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, hedeflerinizle ilgili motivasyonunuz arttığı ve sevdiğiniz kişilerden destek göreceğiniz bir gün sizler için. Yurt dışı bağlantılı işleri olanlar önemli gelişmeler yakalayabilirler. Yapacağınız organizasyonlarda destek görecek işinizle öne plana çıkmaya başarabileceksiniz. Bağlantılarınızı iyi kullamalı, yeni kapılar açmalısınız.

30 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balıklar, çocukları veya aşk hayatlarıyla ilgili sorun yaşayanlar, buzları eritebilecekler, hedefleriniz konusunda hızla ilerleyeceğiniz bir gün olacaktır. Gizli saklı bilgilere ulaşabilir, sevdiğiniz kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Dertleşmek için dostlarınızı arayabilirsiniz. İçinizdeki güce inanmalı ve güvenmelisiniz.

30 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR