30 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları 


30 temmuz 2018 günlük burç yorumları

30 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

30 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

30 Temmuz Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün mesai arkadaşlarınızın soğuk tutumu sizleri rahatsız etse de oralı olmayın ve yapmanız gerekenlere odaklanın. Özel yaşamınızda siz ve eşiniz harika zaman geçireceksiniz. Bekar Koç’lar bugün duygusal konular hayal kırıklıklarınızı sona erdirecek etkide.

30 Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda  moralinizi yükseltecek gelişmelere işaret etmekte. Şans okları kariyerinizi hedef almakta. Aile üyelerinizin pervasız davranışları  sizi üzecek. Özel yaşamınızda ise sevgilinizin sözleri sizi kırabilir. Evli Boğa’lar sizlerde eşinize yapacağınız bir jest le mutlu olup mutlu edeceksiniz. Bekar Boğalar sizde ruh eşinizi bulabilirsiniz.

30 Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü bugün  iş hayatınızda tüm dikkatinizi yaptığınız işe vermeniz için uyarıyor sizleri. Bir anlık dalgınlığınızdan faydalanma isteği zor durumda kalmanıza neden olabilir. Unutmayın dost uyur düşman uyumaz. Kimseye bir anlık dalgınlığınızdan faydalanma lüksünü vermeyin. Özel yaşamınızda ise eşinize sevgilinize sevginizi ifade edin ve ona zaman ayırarak birlikte yapacağınız aktiviteler hazırlayın.

30 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün güçlü ve cesur davranarak hızlı kararlar alabilir başarılı olabilirsiniz. İşle ilgili konularda sağ duyunuz kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin duygu dolu yaklaşımı ilişkinizi renklendirecek. Bekarlar duygusal konular hayallerinizi gerçekleştirecek.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

30 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün gelecekle ilgili endişeleriniz fazlası ile yüksektir. Gereksiz endişeler sadece huzursuz olup huzursuz hissettirmenize neden olacaktır. Sakin kalmalı ve duygularınızı ifade ederken gerçeklerden uzaklaşmadan hareket etmelisiniz. Bekar Aslanlar sizlerde bugün heyecanlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

30 Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü bugün kendinizi geliştirip enerjinizi yükseltecek konulara yönelmenin getireceği faydalara işaret etmekte. Dinlenen zihniniz doğru kararlar almanızı sağlayacak ve  finansal kazanç getirecek parlak yeni fikirleriniz kabul görecektir.  Evli Başak’lar çocuklarla zor bir gün geçirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilişkinizi anlık kararla ve tek taraflı değerlendirmelerde bulunmadan yapmalısınız. Bekarlar bugün duygusal yanılgılar yaşayabilirsiniz.

30 Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün iş hayatınızda beklenmedik kaynaklardan kazançlar elde etmeniz muhtemeldir. Gizliliğe önem verin ve kazanın. Özel yaşamınızda ise  eşinizin şüpheci davranışları şiddetli bir kavganın fitilini ateşleyebilir.

30 Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda herhangi bir taahhütte bulunmadan önce fikirlerine güvendiğiniz kişilerle fikir alışverişi yapmanızın gerekliliğe işaret etmekte. Ailevi konularda ise mucize gibi bir haber alabilir ve kutlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise stresli günler ardınızda kalıyor.  Bekar Akrepler bugün şanslı etkiler söz konusu.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

30 Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün gayrimenkul yatırımları sizler için oldukça kazançlı olacaktır. İşinizle ilgili kendi doğrularınızın peşinden gittiğiniz sürece istikrar kazanacak ve başarılı olmaya devam edeceksiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle uyumu yakalayacak ve sorunlarınızı bir daha tekrarı olmaksızın aşacaksınız.  Bekar Yay’lar bugün duygularınızı coşturacak çok özel bir insanla karşılaşabilirsiniz.

30 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün iletişimle ilgili konularda duyarlı olmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle iş hayatınızda ön planda olmalı fikir ve düşüncelerinizi ifade etmelisiniz. Bunu yaptığınız anda birlikte çalıştığınız yöneticilerinizin dikkatini çekecek ve şu anda bulunduğunuzdan daha iyi şartlara kavuşabileceğiniz gelişmeler yaşayabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin finansal bir konuda zor durumda kalması gergin ve hırçın tavırlar sergilemesine neden olabilir. Bugün ona anlayışlı davranın hoş görü her şeyin üstesinden gelecektir.

30 Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün her bakımdan rehberlik edecektir sizlere. Güne dinamik başlar ve aynı dinamizmle her işinizi kolaylıkla ilerletirsiniz. İş hayatınızda dostlarınız aracılığı ile önemli teklifler alabilir büyük bir projenin içinde yer alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin baskıcı ve kırıcı davranışları sizleri fazlasıyla üzebilir.  Bekar Kovalar karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşacaksınız.

30 Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün sağlıkla ilgili konularda yaşanacak gelişmelerle moraliniz yükselecek ve sağlığınızın kıymetini daha iyi anlayacaksınız. İşinizle ilgili de ekstra gelirler elde edeceğiniz fırsatlar söz konusu aklınızı kullanabildiğiniz takdirde. Aile hayatınızda ise bugün duyacağınız haberlerle büyük şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Sen popüler ve kolay karşı cinsten üyeleri çekecek. Eşiniz ile kısa süreli gerginlik yaşayabilirsiniz sakin kalın ve büyütmeyin. Bekar Balıklar duygusal bir gününüzdesiniz ilgi gördüğünüz halde ona yakınlaşmakta güçlük çekebilir ve iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.

30 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR