31 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 


31 mart 2018 günlük burç yorumları

31 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

31 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

31 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bu aralar biraz yalnız kalıp kafanızı dinlemeye ihtiyacınız var. Bugün kendinizi mutlu edecek ve haftanın yorgunluğunu atacak etkinlikler yapabilirsiniz. Para harcamalarına dikkat edin, maddi açıdan sıkışabilirsiniz. Biraz daha fazla çalışmalı ve motivenizi artırmalısınız. Kendinizi dinlemeyi ve sevdiğiniz şeyleri yapmayı arka planda bırakmayın.

31 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Uzun süredir var olan gerginliğinizi üzerinizden atacağınız ve yavaş yavaş rahatlamaya başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Gezi ya da eğitim planlarınız varsa, gerçekleştirmek için uygun bir zaman. Kariyerinizle ilgili bir konuda büyük bir değişim sizi bekliyor. Rahatlamanız ve hafiflemeniz gereken bir dönem. Kendinize zaman ayırmalısınız.

31 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sosyal ilişkilerinize ya da partnerinize biraz daha zaman ayırmanız gerekiyor olabilir. Gün içerisinde aramalarınızı ve biriken maillerinizi cevaplamak için vakit bulmaya çalışmanızda fayda var. Dengeyi bulmanız ve sağlıklı kararlar alabilmeniz için beyninizin dinlenmeye ihtiyacı var. Karar verirken yakınlarınıza danışabilirsiniz.

31 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenin vakti gelmedi mi? Bugün mutluluktan havalara uçacağınız güzel bir haber alabilirsiniz. Bugün keyfinizi bozacak hiçbir etkene izin vermeyin. Bugün kendinizle bir mahkeme yapacaksınız. Ve bu durumun ardından hayatınıza etki edecek bir karar alabilirsiniz. Bu aralar riske girmeyin.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

31 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bu aralar mantığınız doğrultusunda başkalarından etkilenmeden kararlar alıyorsunuz. Fakat bazen doğru tartıp biçemediğiniz olaylar size zarar verebilir. Bir büyüğünüze danışın. İnsanların bazen çok üstünüze geldiğini düşünüyorsunuz. Siz ne kadar kendinizi bozmasanızda içten içe canınızı sıkan olaylar yaşıyorsunuz. Bu olaylardan biraz uzaklaşmak ve başka şeylere yönelmek size iyi gelebilir.

31 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Eviniz veya aileniz ile ilgili konularda, haftanın ilk yarısında pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili yeni dekorasyonlar, yeni mobilya satın alma, aradığınız evi veya ev arkadaşını bulma, misafir ağırlama, yolculuklar gibi konular gündeme gelebilir. Yeni tanışmaların, romantik ve heyecanlı ilişkilerin yaşanabileceği, ilişkiler açısından pozitif bir gündesiniz. Yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz.

31 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

İş birlikleri, evlilik, ortaklık ve ikili ilişkiler anlamında haftanın ilk yarısı olumlu gelişmelere açık. Bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz fakat yine de sosyal anlamda hareketli günler, romantik planlar ve flörtler kapıda. Partnerinizle yeni yolculuklar yapabilirsiniz. Bugünlerde, yeni bir sosyal medya çalışması veya internet projesi gündeme gelebilir.

31 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Güne başladığınızda maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı projelerinizin istediğiniz gibi ilerlediğini görerek sevinebilir, işlerinizin parasal karşılığını alabilir veya karlı pazarlıklar yapabilirsiniz. İşiniz ve kariyeriniz ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu. Rapor, tez, sunum, randevu, kurs veya seminer gibi konularda olumlu durumlarla karşılaşabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

31 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Aşk yaşamınız veya sosyal hayatınız, haftanın ilk yarısında tam anlamıyla zirvede. Yolculuğa çıkabilir, aşk hayatınızda önemli bir gelişme yaşayabilir veya sevdiğiniz insanlarla yeni planlar yapabilirsiniz. Yeni bir aşk bile kapıyı çalabilir. Enerjinizi yerine getirmek için aktivite yapmak, uygun olacaktır. Eğlenceli bir gün sizi bekliyor.

31 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Evinize dair yeni ve güzel aktiviteler veya alışverişler bugünlerde gündemde olabilir. Yeni dekorasyonlar, ev alım satımı, kiralama işleri, aile ile ilgili konular, gayrimenkullerle ilgili başlıklarda olumlu gelişmeler veya misafirler ön plana çıkabilir. Kafanızda biriken problemleri, gerekli kişilere aktarmak ve çözümler üretmek yükünüzü hafifletebilir.

31 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugünlerde, yeni seyahatlere çıkabilirsiniz veya sosyal anlamda hareketli zamanlardasınız. Kısa mesafeli, sizi mutlu ve tatmin edecek ziyaretler yapabilirsiniz. Akrabalarınızdan veya komşularınızdan haberler alabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz veya mevcut aşk hayatınız renklenebilir.

31 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugünlerde, gelir artışları veya maddi fırsatlar gündeme gelebilir. Bugüne kadar yaptığınız işlerin karşılığını görebilirsiniz. İş birliği yaptığınız kişiler, partneriniz, ortaklarınızla ilgili konularda etkili olabilir ve bu etkiyle olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Borç alıp verme gibi bir duruma girmek sizin için iyi olmayabilir.

31 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR