31 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


31 mayıs 2018 günlük burç yorumları

31 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

31 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

31 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koçlar, bugünkü sözleriniz son derece güçlü. Duygusal özgüveniniz de yüksek. İşler oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor. Özellikle başkaları ile birlikte çalıştığınız zaman harika fırsatlar elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde, zarif kıyafetinizi kalabalığa gururla sergileyebileceğiniz bir partiye veya herhangi bir sosyal topluluğa katılacaksınız.

31 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, bir durum hakkında yeni bir bakış açısı kazanmak için mevcut havadan kurtulmalısınız. Bunun için iyi bir gün. Altınızda ya da ardınızda olan şeylerin üzerinde durmayın. İlerlemeye devam edin. Telefonu elinize alabilir ve bir süredir konuşmadığınız yakın arkadaşınızı arayabilirsiniz. Yapılması gereken çok şey var. Bazen eski dostlarla iletişimin sürdürülmesinin önemini unutuyorsunuz.

31 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, bugün harekete geçmek için ilk hamleyi başkasından beklemeyin. İçinizde bir şeyler yapmayla ilgili endişeler ve huzursuzluk var. Bu huzursuzluğu maceraya çekmek için daha fazla beklemeyin. Başarılması gereken önemli şeyler var, o yüzden kabuğunuzdan çıkın ve hareket edin. Süreci hızlandırmak için çevrenizdekilere görev verebilirsiniz.

31 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, bugün günün getirdiği tüm olanaklara kendinizi açık tutun. İnsanları ve eylemlerini yargılamayı bıraktığınızda yolunuza çıkan inanılmaz fırsatlara şaşıracaksınız. Sosyal ve esprili olma zamanı. Her şeyi açık tutun ve her durumda her zaman sağlıklı bir bakış açısına sahip olmayı unutmayın. Kelimeler bugün çok yol alacak, bu yüzden onları büyük bir özenle kullandığınızdan emin olun.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

31 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, bugünkü konulara eşit miktarda zaman ayırdığınızdan emin olun. Bazen bir işe odaklandığınızda veya birini sevdiğinizde, bu durumu abartabiliyorsunuz. İhtiyacınız olan değerli enerjiyi tüketmediğinizden emin olun. Ayrıca, değer verdiğiniz kişilerden de karşılık gördüğünüzden emin olmalısınız.

31 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başaklar, bugün durmak ve dinlenmek istediğiniz bir noktada olabilirsiniz. Bunu yapmanın zamanı geldi. Bir ara vermeyi hak ediyorsunuz, o yüzden değerlendirin ve eğlenin. Büyük bir grupla sosyalleşebilir ve fikirlerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Başkalarıyla ne kadar çok şey paylaşırsanız, onlardan o kadar saygı görürsünüz.

31 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Teraziler, bugün işlerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Doğru yolda olduğunuz konusunda kendinize güvenin. Güçlü iradeniz ve alışkanlıklarınız, günümüzde olduğu gibi, kararsız olduğunuz günlerde de oldukça etkili olacaktır. Başkalarının alışkanlıklarını ve iradesizliklerini fırsat olarak görebilirsiniz. Artık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

31 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrepler, bugün kendinize açık havada geniş bir alan bulun. Çiçek toplayın ve bu çiçekleri mutfak masanızda bir vazoya koyun. Küçük şeyler büyük miktarda mutluluk getirebilir ve durgun halinizi biraz olsa canlandırabilir. Zihninizdeki gereksiz karmaşaları temizlemek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Dışarı çıkıp doğada yürüyüş yapmak, yeni bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

31 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yaylar, bugün sosyal etkileşimleri ve aktiviteleri teşvik eden bir gün. Bu günün heyecan verici enerjisine dokunun. Var olan yangının şiddetlenmesini önlemek için çok fazla oksijen bulunduğunu göreceksiniz. Gün içinde, aklınızın bir köşesinde gizlice bir araya getirdiğiniz büyük planlarla ilgili adımlar atabilirsiniz.

31 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, bugün atacağınız cesur adımlar ödüllendirici ve zenginleştirici bir deneyim olabilir. Bilinmeyen şeylerden korkuyorsunuz.  Bu gayet normal. Bugün bilinmeyenlerle ilgili bir risk alın ve korkularınızın sizi potansiyel olarak harika bir deneyimden kaçırmasına izin vermeyin.

31 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, bugün zihninizi ve yüreğinizi tüm olasılıklara açık tutun. Her zaman bir sonraki seviyeye geçmek için gerekli olan yeteneğe ve cesarete sahipsiniz. Hayatınızın şu an daha fazla güven gerektiren farklı alanlarını düşünün. Bu cesur tutumunuzu o alanlarda da gösterebilirsiniz.

31 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balıklar, kişiliğinizin maskülen ve feminen tarafları bugün birlikte çalışmalı. Önemli olan enerjinin hareket etmesini sağlamaktır. Herhangi bir sorun üzerinde durmamaya çalışın. Başkalarının endişelerini yatıştırmak için sözlerinizi kullanabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz hassasiyeti dikkatli bir şekilde dışarıya yönlendirmelisiniz. İçsel gücünüz en değerli kaynaklarınızdan biridir.

31 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR