4 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları


4 kasım 2018 günlük burç yorumları
15 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

4 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

4 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

4 Kasım 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün kendinizi farklı hissedebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve içinde bulunduğunuz koşulları değiştirmek istediğiniz bir dönem… Ancak kendinizi ve çevrenizi fazla zorlamasanız iyi olacak. Özellikle güç mücadelesi yapmaktan kaçının ve güçlü kişileri karşınıza almayın. Öğleden sonra meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde olayları ve yaşadıklarınızı sorgulayabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltiyor.

4 Kasım 2018 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Duygusal ve hassas olacağınız bir gün. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ve özellikle babanız ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir. Engel olarak gördüğünüz her ne var ise, bütün bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz ve hatta bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Üstelik bugün meydana gelen Güneş Tutulması karşıt burcunuz olan Akrep Burcunda oluşuyor ve siz de etkileniyorsunuz. Böylece değişim-dönüşüm dönemi sizin için de başlamış oluyor. En fazla etkilenenler 30 Nisan ve 1,2,3,4 Mayıs günleri doğmuş olanlar…

4 Kasım 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün meydana gelecek olan Güneş tutulmasından etkilenmiyorsunuz fakat duygusal yoğunluk hissederek uyanabilirsiniz. Özellikle nedensiz bir gerilim hissedebilirsiniz. Parasal ihtiyaçlar ve yakınlarınızın istekleri yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Geriliminizi yansıtmaktan kaçının. İsteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Karmaşık duygular içinde olabilirsiniz fakat sorunlara yaratıcı çözümler bulmanız mümkün. Duygularınız derinleşmiş olsa bile olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve çözümleyici bir tavır içinde olabilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz değişiyor. Daha doğrusu ilişkilere bakış açınız değişebilir.

4 Kasım 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve güne heyecanlı başlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz ve dikkatinizi evinize odaklayacaksınız. Çocuklar, anneniz ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Gizli niyetleriniz olabilir ve düşüncelerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Fakat kararlarınızı bildirmek için acele etmeyin. Çünkü bugün Güneş Tutulması meydana geliyor. Bu tutulma sizi etkilemiyor fakat yine de açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedeceksiniz. Çünkü duyarlılığınızın yüksek olduğu bir gün…

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

4 Kasım 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Yoğun duygular ve karmaşık düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Dışarda olmak ve farklı işler ile uğraşmak keyfinizi yerine getirebilir. Ancak alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Bugün duygularınızı denetlemeniz zor olabilir. Çünkü bugün Güneş tutulması meydana geliyor ve sizi doğrudan etkilemese bile Satürn_ün kuvvetli etkisini hissedeceksiniz. Aslında tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayan olayların meydana geldiği bir dönemdesiniz ve öğleden sonra meydana gelecek tutulma esnasında açığa çıkan kozmik enerji sizin için değiştirici olabilir.

4 Kasım 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve eski projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi etkilemiyor fakat burcunuzda dolaşan Mars_ın güçlü enerjisi sizi tahammülsüz ve sabırsız hissetmenize neden olabilir. Aslında isteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bugün yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve arkadaşlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz alacağınız davetlere gidebilirsiniz. Ayrıca kendinize bakım uygulayabilir ve sizi rahatlatacak kişiler ve konular ile ilgilenebilirsiniz.

4 Kasım 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Sürprizler ve değiştirici güce sahip etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak güç mücadelesi yapmayın ve güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçının. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkacak olan kozmik enerjiyi kuvvetli hissedeceksiniz ve içinizden yükselen arzuları denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Bu arada iyimser kişilerin davranışlarını fazla sorgulamayın. Özellikle size yardımcı olmaya çalışanlara karşı daha nazik olmalısınız.

4 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Yoğun duygular ve derinleşen düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Belki de gece görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile uyanmış olabilirsiniz. Geçmişi gözden geçirecek ve eski zamanları hatırlayacaksınız. Öğlene doğru duygularınız daha da yoğun olabilir. Çünkü öğleden sonra İstanbul saati ile saat: 14: 48_de meydana gelen Güneş Tutulması sizin burcunuzda olacak. Özellikle dün ve bugün doğanlar ve doğum günü yarın olanlar, bu tutulmadan etkileniyorlar. Sizin için değişim-dönüşüm zamanı… Aslında tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi, kendi değişim ve dönüşümünüzü gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

4 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün endişelerden uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi farklı konulara ve kişilere odaklayacaksınız. Bilgisayar teknolojisi ve yenilikler ilginizi çekiyor. Bazı karışıklıklar olsa bile yaratıcı çözümler üretebileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle olaylara çok farklı açılardan bakan özgür kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hesapta olmayan harcamalar çıkabilir veya isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içine girebilirsiniz. Ancak bütçenizi dikkatli yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedebilirsiniz.

4 Kasım 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir gün… Gizli niyetleriniz olabilir ve düşüncelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyarak güne başlayabilirsiniz. Bu arada en eski isteklerinizi ve projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız kişiler size eski niyetlerinizi hatırlatabilir. Bazı karışıklıklar olabilir ve güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak güç mücadelesi yapmaktan kaçınabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. En azından bugün olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğleden sonra meydana gelecek Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedecek kadar duyarlı olacaksınız.

4 Kasım 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Karmaşık duygu ve düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Bugün meydana gelecek Güneş tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat hem geri giden Merkür, hem de Satürn_ün kuvvetli etkisi düşünce ve duygularınızın derinleşmesine neden oluyor. Geçmişte yaşadıklarınızı ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar size geçmişi hatırlatabilir ve duygularınız dalgalanabilir. Ancak yaratıcı ve özgür kişiler ile birlikte olmak sizi rahatlatacak. Kafanız karışık olsa bile yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz ve böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz.

4 Kasım 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gizemli konular ilginizi çekiyor ve gizlilik gerektiren projeleriniz olabilir. Düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve eski günleri ve özellikle çocukluk günlerinizi hatırlayabilir, en eski projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Hatta sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz fakat isteğinizi gerçekleştirmek için gereken sabır ve dirayeti göstereceksiniz. Üstelik bugün Güneş Tutulması meydana geliyor. Öğleden sonra meydana gelecek Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor. Fakat bugün tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedecek kadar duyarlısınız.

4 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR