4 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları 


4 mayıs 2018 günlük burç yorumları

4 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

4 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

4 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gün içinde elinizdeki işleri toplamaya çalışırken fazla mükemmeliyetçi davranmamaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde daha keyifli ve rahatlatıcı bir gündem size bekliyor. Artık özgürleşebilir, kendinizi bulunduğunuz ortamın dışına atabilirsiniz.Uzaklar, yabancılar ve uluslararası konularla ilgili gündeminiz yoğunlaşıyor. Seyahatler söz konusu olabilir. Dışarıdan haberler alabilirsiniz.

4 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

İş ve para konularıyla lgili gelişmeler söz konusu olabilir. Alacak verecek, vergi veya mirasla ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Karşınıza güçlü kişiler çıkabilir, gerginlikleri doğru iletişimle bertaraf edebilirsiniz.Konsantrasyon ve gayret gerektiren konu ve işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygusal gerilim ve strese bugün daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

4 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gün içinde Ay son derecelerinde ilerlerken biraz daha sabırlı olmaya ve kaygı ve kuruntulardan uzak kalmaya özen göstermelisiniz. Ardından Ay’ın karşıt burcunuza ilerlemesiyle birlikte ilişkiler adına hareketli bir gündeme geçiyorsunuz.Ay karşıt burcunuzda ilerlerken evlilik, beraberlik, ortaklıkla ilgili konular gündeminize gelebilir. Bire bir her türlü ilişkinizde uyum ve denge peşinde olabilirsiniz.

4 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Hizmet duygunuzun, çalışkanlığınızın hakim olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Pek çok işinizi aynı anda halletmek için pratik çözümler arayabilirsiniz.Gün içinde aşka dair konularda biraz daha temkinli ve akışta kalmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ise hareketleniyorsunuz, pek çok işi aynı anda halledebilecek enerjiniz olabilir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

4 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gün içinde evinizde ve ailenizle birlikte yapmanız gerek iş ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise keyif aldığınız, ilgi duyduğunuz alanlara ağırlık verebilir, çok daha rahat ve özgüvenli hareket edebilirsiniz.Yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin özgün yanlarını ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel uğraşlarınıza ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

4 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gün içinde iletişim gerektiren konularda daha temkinli, sakin bir yaklaşım benimsemeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz.Bugün yakın çevreniz, kardeş ve komşu ilişkilerinizde farkındalıklar söz konusu olabilir, daha önce farkında olmadığınız bir durumun farkına varabilirsiniz.

4 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Kendinizi anlatırken veya ifade ederken sözlerinizin yanlış anlaşılmamasına ve alınganlıklara daha fazla dikkat edebilirsiniz.Gün içinde maddi konularda daha temkinli davranmanız gerekebilir. Son derecelerinde ilerleyen Ay, girişimci olmaktansa biraz daha sakin ve akışta kalmayı öngörüyor. Akşam saatlerinde ise kendinizi bolca iletişime ve görüşmelere hazırlayın.

4 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bütçe ve hesap işlerinde daha özenli olmanız yerinde olabilir.Gün içinde Ay burcunuzun son derecelerinde ilerlerken yapmanız gerekenlerin son bir üzerinden geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde keyfiniz, rahatlığınız için para harcayabilir, alışveriş yapabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

4 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Cesur, iddialı ve rekabetçi yaklaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.Gün içinde uyanık kalmanızı gerektirecek durumlar karşısında dalgınlığa, ihmallere daha çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise Ay burcunuza ilerliyor, kendinizi ve cesaretinizi gösterme ve sergileme zamanınız başlıyor.

4 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık bir ortamın içinde bulabilirsiniz.Gün boyunca elinizde kalan işleri halletmek ve toparlamakla uğraşabilirsiniz. Ardından çok daha keyifli ve sosyal ortamlar size bekliyor olacak. Gün içinde biraz daha sabırlı davranmaya gayret etmelisiniz.

4 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Arkadaşlarınızla ortak iş ve aktiviteler yapabilirsiniz. Gün boyunca sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz, arkadaşlarınızla bir arada zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise günlerin yorgunluğunu üzerinizden atıp dinlenmeyi tercih edebilirsiniz.Bugün meydana gelen dolunay kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili bir konuyu gündeminize taşıyabilir.

4 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gün boyunca uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatler size meşgul etmeyi sürdürürken akşam saatlerinde ağır ve durağan havayı üzerinizden atabilir, görev ve sorumluluklarınıza, işlerinize odaklanabilirsiniz.Bugün gerçekleşen dolunay yurt dışı, yabancılar veya uzaklarla ilgili bir konuyu gündeminize taşıyabilir. İnançlarınız, düşüncelerinizle ilgili bir farkındalık yaşayabilirsiniz.

4 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR