4 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


4 nisan 2018 günlük burç yorumları

4 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

4 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

4 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

ugün hayatınızla ilgili bazı hassas durumlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.İkili ilişkilerinizde ise uyumlu olmaya özen göstermelisiniz.Yoğun bir çalışma haftası sizi bekliyor. İşinizle ilgili ilginç gelişmelerin olduğu bir gündesiniz Yeni şartlar lehinize gelişmesi sizi de şaşırtacak Ani çıkan fırsatların ardında gizli olan duygusal konular sizi şaşırtabilir. Partnerinize şans verdiğiniz zaman şartların aleyhinize döneceğini zannetmekle hata ediyorsunuz.

4 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gün içerisinde hedeflediğiniz bazı konuları gerçekleştirmek adına çeşitli görüşmeler yapabilirsiniz.Öte yandan sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizde dengeli olmaya çalışmalısınız. Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanıza rağmen aşk ilişkilerinizde gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Partnerinizin her şeyini merak ederken düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyor.

4 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

 Uzun zamandır ihmal ettiğiniz için, onlar da sizinle zaman geçirmek ve birlikte olmak istiyorlar. Onların da sizin ilginize ve şefkatinize ihtiyaçları olduğunu unutmamalısınız. Sevdiğiniz insana vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Ama durumunuzu ona açıkça izah ederseniz, sizi rahatça anlayacaktır. Sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz Karşı cinsle ilişkilerinizde çok şüphecisiniz.

4 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün öğreneceğiniz yeni şeyleri, hayatınızın geri kalan kısmında, her zaman kullanmaya devam edeceksiniz. Katılacağınız eğitim nitelikli toplantı hem eğlendirici hem de öğretici olacak.  Birlikte olduğunuz insanla birlikte entellektüel seviyede de ortak noktalar bulmaya çalışmanız gerekli. Sizin zihinsel paylaşımlara herkesten daha çok ihtiyacınız var.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

4 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Partnerinizin duyguları karşısında bocalamanız mümkün Onun beklentilerine yanıt vermek isteseniz de sizi aşan pozisyonlar söz konusu olacak ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz Teminat almadan bir işe soyunmak istemiyorsunuz. Son derece hassas, duygusal ve her zamankinden daha alıngan olduğunuz bir gün geçireceksiniz. Gün içinde, ruhsal durumunuzdaki ani değişimler, yaşama deli gibi bağlılık, ondan sonra her şeyden vazgeçmeyi düşünmek, sizi bile manik-depresif olup olmadığınız konusunda tereddüde düşürebilir.

4 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

İlişkilerinizde sürekli bir aşama içindesiniz Zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu ve olaylara her zamankinden daha yapıcı yaklaşmanız partnerinizi ihmal etmenize neden olabilir Gücünüzü kendi çabalarınız sayesinde ortaya koyuyorsunuz. Bugün küçük engellerin motivasyonunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

4 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

İlişkilerinizde sürekli bir aşama içindesiniz Zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu ve olaylara her zamankinden daha yapıcı yaklaşmanız partnerinizi ihmal etmenize neden olabilir Gücünüzü kendi çabalarınız sayesinde ortaya koyuyorsunuz. Bu gece göreceğiniz bir rüyanın size vermek istediği mesaja dikkat etmelisiniz. Bu rüyayı mutlaka yazın ve içerdiği sembolleri keşfetmeye çalışın.

4 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sabah pozitif bir ruh haliyle güne başlamış olmanıza rağmen, akşama doğru yalnız kalma isteğiniz artabilir. Bugün insanlara birlikte bir şeyler yapmak ya da vakit geçirmek için söz vermeyin. Sevdiğiniz insanın da, sizin de yalnız kalmaya ihtiyacınız olabileceğini kabul etmek zorundasınız. Her zaman her şeyi birlikte yapmak zorunda değilsiniz ki.Bugün küçük engellerin motivasyonunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

4 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Toplumsal olaylarda çekingen kalmamalı ve kendinizi güvenle ortaya koymalısınız. Belki sahnede olmak istemeyebilirsiniz, ama sizin kadar da geri planda kalanların başarı şansının düşük olduğunu hatırlamalısınız. İnsanlar sizi tanıdıkça daha çok ve daha kolay seveceklerdir. Mesleki yaşamın gereksinimleriyle, ilişkilerin ihtiyaçları arasındaki bocalamalarınızı, sevdiğiniz insanla açıkça paylaşmalısınız.

4 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Yeniliklere ve yeni insanlara çok açık olduğunuz bir gündesiniz. Her şeyi pozitif yanıyla gördüğünüz için risk alma potansiyelinizin de yüksek olduğunu belirtmek gerekli. Belki biraz daha tedbirli olabilirsiniz. Yurtdışında yaşayan eski bir sevgilinizden haber alabilirsiniz. Onunla ilgili anılar sizi geçmişe götürecek. Gizemli davranışlarınız ve derin duygularınızla dikkat çekeceğiniz bir gün İçsel enerjinizin yüksek oluşu nedeniyle kendinizi denetlemek zorunda kalacaksınız.

4 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Ani gelişen fikirler yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz Çevrenize belli etmeseniz bile alıngan olduğunuz bir gün Ayrıntılardan nefret etmenize rağmen kişisel zaferlerinizi için detaylı çalışmak zorundasınız Bugün duygusallığınızda odaklaşmaktan sakınmalı ve kendinizi rahatlatacak ortamlarda bulunmalısınız. Katılabileceğiniz bir merasimden çok etkileneceksiniz. Bu hadise sizi yaşamın farklı boyutlarını düşündürecek.

4 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sabahtan duygusal yanınız daha baskın olmasına rağmen, akşama doğru ortaya çıkan maddi sorunlarla ilgilenmenizin gerekmesi, bir anda hayatın gerçeklerine geri dönmenize neden olabilir. Cinsel yaşamınızın çok renkli bir döneme girmesi söz konusu. Her türlü beklentinizi, fantazinizi onunla paylaşmalısınız. Beklemediğiniz cevaplar alabilirsiniz.

4 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR