4 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları


5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

4 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

4 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

4 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumları ( 4 Nisan- 20 Nisan)

Bu hafta Salı günü itibarıyla sosyalleşme duygunuz artacak sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İlişkilerinize önem vermeye başlayacaksınız. Kendiniz için birşeyler yapmak, alışveriş etmek, görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu 3 haftalık süreçte aceleci ve hemen alınan kararlardan uzak durmanız daha çok işinize yarayabilir. Her ne kadar görüntünüze önem vermeye başlayacak olsanız bile, önemli estetik uygulamalardan kaçınmalısınız.

4 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 24 Nisan- 20 Mayıs)

Bu hafta her bakımdan güçlü enerjilerle dolu sizler için. İş hayatınızda gelirleriniz birden fazla kaynaktan gelebilir. Önemli girişimler iş birlikleri ufkunuzu genişletirken bir yıldız gibi meslek hayatınızda ışıldayacaksınız. Gizli düşmanlar işinizle ilgili gelişmeleri öğrenmek için her türlü entrikayı yapacaklardır. Adımlarınızı gizlilikle atın ve kontrolcü davranın.

4 Nisan 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İş hayatınızda popülariteniz artacak ve insanların desteğini kazanacaksınız. Bunca iyi etkiye rağmen hafta ortasından itibaren ruhunuz huzursuz olabilir ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eski eş ya da sevgilinizle anlaşmazlıklar söz konusu olabilir dikkatli olun ve hırsla hareket etmeyin.

4 Nisan 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bu hafta emeklerinizin karşılığı alacaksınız başarı devlet veya hükümet ile ilgili işlerden gelebilir sizlere. Mesleğiniz gereği tanışacağınız insanlardan fayda göreceksiniz. Çevrenizde saygınlığınızı arttıracaksınız. İş ve eğitim hayatınızda yurt dışı ile ilgili haberler gelebilir. Arkadaşlar veya mesai arkadaşları ile herhangi bir anlaşmazlık içinde olmamalı dostluk ve güven bağlarınızı güçlendirmeye çabalamalısınız.

4 Nisan 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bu hafta işinizle ilgili konularda önerilere açık davranmalı yeniliklere açık olmalısınız. Hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda atak davranışlardan kaçının. Yatırımlarla ilgili özellikle döviz ve borsa alımında iki kere düşünün büyük kazançlarda büyük kayıplarda yaşayabilirsiniz son derece bıçak sırtı bir çizgidesiniz. Hafta sonuna doğru yaptığınız mesleğe bağlı olarak hiç beklemediğiniz büyük bir miktar para aniden gelebilir.

4 Nisan 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Hafta boyunca eğitim işinizle ilgili hemen her konuda uyarıları dikkate almalı her şeyi ben bilirim tarzında hareket etmemeye özenli olmalısınız. Her şeyi yönetmeye kalkarken önemli şeyleri atlayabilir maddi ve hukuksal sorunlar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

4 Nisan 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Hafta boyunca mali konularda oldukça temkinli olmalı iş hayatınızda rakiplerinizle yarışırken harcama ve planlamalarınızı akıllıca yapmalısınız. İş arkadaşlarınız ya da yöneticilerinizle işinizle ilgili olmamakla birlikte hayata bakışınızda ciddi ideolojik farklılıklar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun ve bu anlamda kimse ile politik ideolojik tartışmalara girmeyin.

 

4 Nisan 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Haftanın ilk günlerinden itibaren kalbinizin sesine güvenerek hareket edin ve işinizle ilgili konularda cesaretli kararlar almaya çalışın. İş hayatınızda üst düzey yetkililerden destek alarak uzun süredir emek verdiğiniz bir işin karşılığını maddi olarak almaya başlayabilirsiniz.

4 Nisan 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Finansal konularda gelirlerinizin de giderlerinizin de artacağı, kontrollü olmanız gereken bir haftadasınız. İletişim bu hafta fazlası ile önem kazanmakta iş ve eğitiminizle ilgili cazip önerilere olumlu cevaplar verin ve hakkınız olanı istemekten çekinmeyin. İş arıyorsanız haftanın ilerleyen günleri ile istediğiniz sonuçları elde edecek ve hayalini kurduğunuz işe başlayabileceksiniz. 4 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için bu şekilde ilerliyor.

4 Nisan 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 2 Şubat)

Haftanın ilk üç günü aile büyükleriniz ve kardeşlerinizle ciddi sorunlar yaşayabilir üzerinize uzun zamandır oynanan oyunları fark ederek zararın yakınlarınızdan gelmesinin şaşkınlığı ve üzüntüsünü yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise heyecan artıyor eşinize olan sevgi ve ilginiz karşılıklı olunca her ikiniz de romantizmin heyecanın mutluluğun doruklarına çıkmayı başaracak adeta birbirine kenetleneceksiniz. Bekar Oğlaklar yeni bir aşk ilişkisi gelişebilir. 4 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için bu şekilde ilerliyor.

4 Nisan 2019 Kova Burcu Yorumları ( 23 Ocak- 4 Nisan)

Bu hafta iş hayatınızda karlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. İş değişikliği düşünüyor ya da yeni bir iş arıyorsanız uygun zamanlardasınız hareke geçin. Özel yaşamınızda ise eski eş veya sevgiliniz karşınıza çıkabilir yeni bir insan tanıyabilir ve nasıl karar vermeniz gerektiğini belirlemekte çok zorlanabilirsiniz. 4 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için bu şekilde ilerliyor.

4 Nisan 2019 Balık Burcu Yorumları (4 Nisan – 4 Nisan)

Bu hafta gelirlerinizde düşüşler ve gecikmeler sizi finansal olarak zorlayabilir. İş hayatınızda düşmanlıklarla karşılaşabilir üzerinizde yoğun bir baskı kurulduğunu hissedebilirsiniz. Yapılan onca baskı ve suçlamadan sonra güçlü bir şekilde ayağa kalkacaksınız. Hafta boyunca yatırımlardan uzak durmalı harcamalarınızı da kısıtlamalısınız. Özel yaşamınızda eşinizin yakınları yüzünden zor durumda kalacağınız olaylar yaşanabilir dikkatli olun ve sağlığınıza önem vermeniz gerektiğinin farkına varın. 4 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için bu şekilde ilerliyor.

Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR