4 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


4 ocak 2018 günlük burç yorumları

4 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları bugün burçlar ne yorum yapıyor? Aşk, para, sağlık, kariyer, ilişki durumu hakkında küçük tüyolar, hoş vakit geçirmeniz, belki de kararlarınızı bir kez daha sorgulamanız anlamına gelebilir

Bugün evde tatlı bir telaş, heyecan fırtınası esebilir. Evinizin yılbaşı tatilinin tüm izlerinden kurtarmaya karar verdikten sonra akrabalarınızın yardım tekliflerini kaçırmayın. Yardım eden varsa temizlik çok daha eğlenceli olacaktır. Bu gece, kültürel bir etkinlik yerine, romantizme şans vermek daha değerli olabilir. Yalnız iseniz, bugün bir kafeye gitmek için zaman ayırın (algılarınız açık olsun, ideal bir ilişki seni bekliyor olabilir) Böylece 4 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları hatırlanmaya değer olabilir. Bizden söylemesi

4 Ocak 2018 Koç Burcu Yorumları (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün Koç, iç ilişkilerinde biraz rahat olacak, bu da yakın akrabalarının az da olsa tepkisine yol açacak. Normalde onları teşvik etmek için kullandığın komik şakalar bile sana yardım etmesi pek mümkün değil gibi duruyor. Durum, bu büyük tartışmanın ortasında kapıda belirecek olan davetsiz misafir tarafından tatlıya bağlanacak. Anlaşmazlık, diğer konuların yanı sıra temizlik kararlarında da kaosa yol açacak fakat, bu size konuklarınıza vereceğiniz özel bir yemek sözü ile tatlıya bağlanacak.

4 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğalar bugün kendini keşfetmek ve sorgulamak ile uğraşmayın. Geçmişteki hatalarınızın gerçek nedenlerini bulamayacağınızdan bu sizin için faydalı bir süreç olmaz. Ama geçmişinizden aldığınız dersler ve çıkarımlar, gelecekte size yeni kararlarınızda ışık tutacaktır. Geceleri, görünümünüze dikkat edin, kendinize vakit ayırmanızı, hazır yeni yıla adım atmışken bir kendinize güzel bir bakım yaptırabilirsiniz. Hatta, alacağınız indirimden dolayı minnettar kalmanız söz konusu.

4 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları  (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler için bu gün olumlu bir enerji dalgası var, ancak bu beklediğiniz kadar verimli olmayabilir. Ana hedefe karar vermelisiniz (kıyafet dolabınızı düzenleyin, yiyecek kilerinizi yenileyin ya da ev ve günlük yaşamla ilgili başka bir şey planlayın). Bununla birlikte, davetsiz misafirlerin gelişi nedeniyle, bu etkinlikleri daha sonraki bir tarihte ertelemek zorunda da kalabilirsiniz. Ancak, iyi arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve aynı zamanda birçok ilginç öykü ve fıkra yada hoş müzik dinleyerek eğlenmenin sizde iyi geleceğini unutmayın.

4 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

4 Ocak 2018 günlük burç yorumları Yengeçlere, çok özel bir etkinliğe davet geleceği haberini veriyor. Bazı kişisel nedenlerle reddetmeyi seçebilirsiniz, ancak kabul ederseniz, tamamen yeni bir şey yaşayabilirsiniz. Bu günün bir diğer önemli olayı, potansiyel yatırımcılarla buluşmanız olacaktır. Onlarla finans konusu ile ilgili zor bir soru üzerine tartışacaksınız gibi görünüyor, rahat olun ve en küçük ayrıntılara işbirliğinin taraflara getireceği faydanın tüm yönlerini belirtin.

4 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün Aslanlar yarım saatten fazla yalnız kalmamalıdır. Yoksa depresyon riski yaşayabilirler ve yansımaları sizi mutsuz eder, içinize kapanırsınız. Eğer sevdiğin arkadaşlarınızla birlikte olursanız bu durumu çok hafif atlatabilirsiniz.. Evde, en iyi arkadaşlarınız için bir parti düzenlemeniz mi, yoksa bu kişileri hep birlikte eğlenebileceğiniz bir yere mi davet etmeniz gerektiğine siz karar verin. Eski sevgilinizi de bu geceye davet ederseniz, bu eğlence daha da ilginç bir hal alabilir.

4 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Başakların yorucu bir aile partisine gitmesi gerekiyor. Bu etkinliğe katılmayı reddederseniz ailenizin nasıl rahatsız olacağını bilmek, ne yazık ki bu partiden kaçmanızı imkansız hale getiriyor, yapılacak en güzel şey içkinizden bir yudum alıp, gecenin keyfini çıkarmaya çalışmak. Birkaç saat sonra aşırı derecede can sıkıcı bir hale gelecek bu davetten, masumca kaçmanın bir yolunu bulacaksınız. Köpeğinizin yada kedinizin komşuları rahatsız ettiğini söyleyebilir ve müsaade isteyebilirsiniz. Önemli olan bu bahaneyi sempatik bir hale getirmeniz.

4 Ocak 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler 4 Ocak 2018’i hafif endişe dolu bir halde geçirecekler. Kız arkadaşınız telefonunuzu açmayacak ve sosyal ağlardaki tüm iletilerinizi yoksayacaktır. Birkaç saat beklemeyi göze alacaksınız, fakat bu bir kaç saat geçmek bilmeyecek maalesef. Daha sonra zorlamanın bir faydası olmadığını, müsait olmadığını, sarjının bitmiş olacağını düşünerek kendinizi teselli etmenin yollarını bulacaksınız. Ve birden sevgilinizi kapıda göreceksiniz, bu sizi güldürecek hatta sevinç çığlıkları halini dahi alabilecek. (hayatınızın en duygusal anı olabilir). Sabırın ne kadar büyük bir erdem olduğunu bir daha anlamış olacaksınız.

4 Ocak 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrepler bugün vücudunuzdan gelen sinyalleri kulak ardı etmemenizi tavsiye ederiz. Bu, baş dönmesi, hafif ateş ve burun akıntısı olarak size geri dönebilir. Bu gün için planlarınızı erteleyin ve ılık bir duş yaptıktan sonra hemen yatın ve dinlenin. Bunu yapmazsanız daha sonrasında muhtemelen sizin için çok daha önemli toplantı yada bir seyahati iptal etmek zorunda kalabilirsiniz.

4 Ocak 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaylar, bu gün en yakın arkadaşlarından biriyle ilgili sansasyonel haberler alabilir. İlk başta, pahalı bir araba ya da pahalı bir ev satın alan bir arkadaşınız için sevinirsiniz, ama yakında bu sevinç yerini şiddetli bir gıpta hatta kıskançlığa bırakabilir. Bu duygular sizin için bu kadar yakın birinin hayatındaki en mutlu anı bozmak, özellikle kıskançlığın size iyi gelemeyeceği idrak etmeniz anlamına geleceği için bu duygulardan hızlıca arınıp, sizde arkadaşınız ile birlikte onun sevincine ortak olacaksınız.

4 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Oğlaklar, yemek ile ilgili cesur denemelerin pek de onlara göre bir şey olmadığını keşfedecekler. İnternet’te gördüğünüz o güzel menünün gerçekte göründüğü kadar lezzetli olacağına kimse garanti veremez. Boşuna zaman ve para harcayabilirsin, çünkü siparişiniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bugün gerçekten güzel bir yemek yemek istiyorsan, bildiğiniz güzel bir restorana gidin ya da her zaman lezzeti garanti olan annenizin yemeklerinden vazgeçmeyin deriz.

4 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak – 19 Şubat)

4 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları bugün Kova Burçları için, yaşlılara saygı duymanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor. Onlarla saygılı bir ses tonuyla iletişim kurarsanız, kendi çocuklarınız için iyi bir örnek oluşturursunuz. Tüm kuşakların temsilcileri de dahil olmak üzere, bütün gününüzü ailenizle iletişim halinde geçirirseniz, bu sizin için harika bir kazanım olacaktır. Bu akşam romantizme ayrılmış olmalı, her şeyi bir kenara bırakmalı ve eşiniz ile ele güne nispet yaparcasına güzel bir akşam geçirmenin planını yapmalısınız.

4 Ocak 2018 Balık Burcu Yorumları (20 Şubat – 20 Mart)

Balıklar bu gün özel bir sorun olmamasına rağmen, ruh halleri yinede keyifsiz olacak. Bunun da nedeni, sizi mutsuz eden ve doğruluğu su götürmez bir karşılaştırmadır, bu karşılaştırma sizden kiloca daha zayıf birisi arasında yapılır. Endişelenmek yerine, fazla kiloları vermek için bir plan geliştirmeye başlayın. Pazartesi gününe kadar bu planı ertelemeden uygulamaya başlamanız gerekir; çünkü bu “Pazartesi” asla gelmez.

4 ocak 2018 günlük burç yorumları gününüzün keyifli geçmesine az da olsa katkı sağlamıştır diye umuyoruz.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR