5 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


5 ağustos 2018 günlük burç yorumları

5 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

5 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

5 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Kaybettiklerinize odaklanmamalısınız. İçinize kapandığınız, daha fazla zamanı kendinizle geçirdiğiniz şu dönemde gelecekte neler yapabileceğinizi düşünmelisiniz. Romantik anlamda bazı teklifler alabilirsiniz. Hayat kurmak istediğiniz düzen konusunda önünüze yeni fırsatlar çıkarabilir. Çevrenizle olan uyumunuz sizi sürekli istenen biri haline getiriyor.

5 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hafta bugüne kadar genel anlamda sizi zorlamış olabilir. Aksi şekilde hiç iş yapmamış, hiç çalışmamış da olabilirsiniz. İki uçta geçirmiş olabileceğiniz hafta günün yarısından itibaren normale dönüyor olacaktır. Hayattan bazı dersler aldığınız bir dönemden geçiyorsunuz.

5 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Maceraperest ruhunuz ön planda. Hafta sonunu hareketli aktivitelerle geçirebilirsiniz. Özellikle öğrenmek ve kendinize yeni bir şeyler katmak konusunda isteklisiniz. Yeni eğitimler, kurslar ve seminerler söz konusu olabilir. İş seyahatleri gündeminize gelebilir. Sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alabilirsiniz.

5 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Nasıl olur bilinmez ama hayatınızın, geleceğinizin fırsatını yakalama şansı bulabilirsiniz. Özellikle madde dünyada inanılmaz fırsatlar yakalayacaksınız. Sağlığınızla ilgili herhangi bir sıkıntınız varsa şifa bulacaksınız. Bugün hayatınızda mucizelere açık olun.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

5 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Kendi konfor alanınızda bulunmak istediğiniz, diyaloglarınızın daha içsel olacağı bir gün. Kendinizi göstermek adına şanslısınız ancak değişken ruh haliniz ve sürekli değişen istekleriniz gündemi kendinize çevirmenize engel oluyor. Maddi anlamda fırsatlarınız artış gösterecek.

5 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Maddi anlamda fırsatlar yakalayabileceğiniz ve bu fırsatları duygularınıza takılmadan değerlendirebileceğiniz bir gün olacak. Bazen yapacaklarınız veya kararlarınız konusunda arada kalıyorsunuz. Bugün arada kalmalar sık sık gündeme gelecektir. İpucu kolay aslında; verdiğiniz kararın sonucu size iyi gelecek mi, bunu düşünün. Kararınızı vermiş ve uygulamış halinizi hayal edin.

5 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Güne sağlam bir başlangıç yapıyorsunuz. Gün boyu kendinize güveniniz tam. Her şeyin üstesinden kalkabileceğinizi hissedeceksiniz. Maalesef bu pozitif ruh haliniz aşk hayatınızı kapsamıyor. Özellikle romantik konularda alacağınız bazı haberler hoşunuza gitmeyebilir.

5 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Kendinize güvendiğiniz zaman her şeyi yapabilecek gibi hissediyorsunuz. Ancak yapamazsınız. Bazı konular iki kişiliktir. Siz karar verdiniz diye gerçekleşmez. Kendinize güveniniz biraz geç geldiği için durumsal olarak tepki vermekte de biraz geç kalmış olabilirsiniz. Telafi etmeniz gerekecek.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

5 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Önce bir şeyleri çok istiyor sonra kısa sürede vazgeçiyorsunuz. Duygusal hevesleriniz genellikle kısa sürüyor. Bu ara en çok istediğiniz şey bir yuva kurmak. İlla aile olmak değil belki. Ancak sevdiğiniz kişi il aynı evde yaşamak, mümkünse sürekli beraber olmak. Ona bu konuda açılmalısınız. Aynı evde yaşıyor ama beklentilerinizi alamıyorsanız da bir konuşma gerekli olacaktır.

5 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gününüzü güzelleştirecek haberler alabilirsiniz. Aileniz size destek oluyor ama ne zaman düzen değiştirmek isteseniz hemen karşınıza geçiyorlar. Bu durum sizi çok rahatsız ediyor. Artık özgürleşmek ve marjinal bir değişim yaşamak istiyorsunuz.

5 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevdiğiniz insanlardan haber alabilir, sonunda romantik anlamda ne istediğinizin farkına varabilirsiniz. Duygularını içlerinde saklayan Koç burçlarının ise artık duygularını itiraf etme zamanı geldi. Maddi anlamda haftanın en güzel günlerinden birini yaşayacaksınız.

5 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Duygularınızın kesinleştiğini hissettiğiniz zaman adım atmaktan geri kalmayın. Her zaman bu kadar kararlı olamayabiliyorsunuz. Aslında yuva kurmak, yuva hissini yaşamak için güzel zamanlardan geçiyorsunuz. Ailenizi ihmal etmemeli, onlarla zaman geçirmelisiniz. Alacağınız bir haber sizi mutlu edecek.

5 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR