5 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları


5 ekim 2018 günlük burç yorumları

5 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

5 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

5 Ekim 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü yeniliklere karşı istekli davranmanız yönünde harekete geçiriyor sizleri. Yeni insanlar tanımaktan çekinmeyin, sosyal ilişkilerinize her zamankinden daha fazla önem verin. Şansın size nerede nasıl geleceğini tahmin edemezsiniz. Özel yaşamınızda ise aşk dolu keyifli bir gündesiniz doyasıya tadını çıkarın.

5 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün, enerjinizin yükselerek çevrenizde hayranlık uyandıracağınıza dikkat çekmekte. Gün sizin için son derece özel ve keyifli tadını çıkarmaya bakın. Eş ya da sevgilinizden gelecek jestlerle mutluluğunuzu pekiştireceksiniz.

5 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün yakınlarınızla ilişkilerinizde arkadaş ya da akrabalarınız görüşlerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve rahatsızlık duyduğunuz tüm konuları muhataplarının yüzüne karşı söylemelisiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin sizi istemediğiniz davranışlarda bulunmanıza mecbur bırakmasına son vereceğiniz zamanlardasınız.

5 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün kimsenin kendinize olan güveninizi bozmasına izin vermeyin. Ailevi ilişkilerinizde gerginlikler yaratmak isteyen üçüncü şahıslara karşı dikkatli davranmalı ve korumacı olmayı bilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek güzel haberlerle sevinebilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

5 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün, yakın çevrenizde yaşanabilecek üzücü olaylara karşı uyarıyor sizleri. Bugün hiç kimse ile tartışma içine girmemeye özen gösterin. Özel yaşamınızda ise oldukça sıkıntılı geçen dönemlerden sonra ilişkisi devam eden Aslan’lar ciddi kararlar alacaklar ve duygularını tüm netliğiyle ifade edecekler, ilişkinizin gidişatını duygularınızın doğrultusunda belirleyeceksiniz.

5 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

İş hayatınızda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz ve bu etkiyi duygularınızla değil mantığınızla değerlendirdiğinizde siz şu anda bulunduğunuz noktadan çok farklı bir yerde olacaksınız iş temponuz bir hayli artacak durgun geçen yılları geride bırakmanın coşku ve heyecanı sizleri her zamankinden daha da güçlü kılacak.

5 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün kendinizi kontrol altına alın ve aşırı harcama meylinizi frenleyin. Aşırı iyimserliğinizi dengelemelisiniz. Gökler bugün risk alma isteğiniz oldukça yüksek olabileceğine işaret etmekte. Eğer böyle bir yol seçerseniz, şunu asla unutmayın; kendinizi biraz dizginlemeniz yolun sonunda başınıza gelecek parasal kayıpları önleyecektir.

5 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün; Hayatınızın her alanında seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Hayal kırıklıklarından usandınız bir yenisini daha yaşamak istemiyorsanız neyin doğru neyin yanlış olduğunun kararının bilincinde olmalı ve bu şekilde hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise hiç beklemediğiniz bir telefonla geçmişte kalan biri duygularınızın depreşmesine neden olabilir. Dikkatli davranın.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

5 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün hırslı davranışlardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Ailenize mensup yakınlarınızdan tepkiler alabilir ve bunu anlamakta zorluk çekebilir ya da tam tersi hiç anlamaya çalışmadan tepkiler verebilirsiniz. Özel hayatınızda ise geçmişte kalan bir aşk ilişkisi tekrar gündeminize gelebilir.

5 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün kendinizi şımartmalısınız. Bugün aşk ilişkilerinizde duygularınızı eş ya da sevgilinizle paylaşmanın getirdiği güzellikler maddi manevi şanslı etkilere dönüşüp taçlandıracak yaşamlarınızı. Bekar Oğlaklar sizlerde bugün karşılaştığınız biri ile duygusal bir yakınlaşma içinde olabilirsiniz.

5 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün gergin ve huzursuz olacağınıza dikkat çekmekte. Bugün herkes sizi aldatıyor gibi hissedebilirsiniz. Geçmişe takılıp olmadık kuruntulara kapılmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise, Sevdiğiniz insanın sevgisini denemek için çeşitli fırsatlar yaratarak tüm ilgisini kendinize yöneltebilirsiniz.

5 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökler günler sonra rahat bir nefes almanızı sağlayacak enerjilerle sarıyor sizleri kendinizi daha dinamik ve huzurlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Suyun aka aka yolunu bulduğu gibi sizlerde sorunları arkanızda bırakarak yeni bir sayfa açın hayatınıza. Sevdiğiniz dostlarla bir araya gelin keyifli sohbetler yapın ve hayatın tadını çıkartıp her anınızın kıymetini bilin.

5 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR