5 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları


1 eylül 2018 günlük burç yorumları

5 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

5 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

5 Eylül 2018 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Koç burçları, iş hayatınızda finansal konularda yavaşlamalar zamanında yapılmayan ödemelere neden olabilir bu enerji ile konsantrasyon gücünüz zayıf olduğundan tahammüllü davranmakta zorlanabilir işiniz gereği bilgi iletişim resmi belgelerle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Alım satımlar ile ilgili konularda acele etmemeli iş değişikliği gibi konular da dikkati elden bırakmamalısınız. Kilo problemi olan Koç burçları diyete başlayabilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirler.

5 Eylül 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Enerjisi temposu yüksek bir gün sizleri karşılamakta. Gökyüzü bugün  aşk arkadaşlık ve ikili ilişkilerinizde önemli olayları beraberinde getirip ilişkilerinizde sorunlar yaratan hemen her şeye karşı tavrınız son derece net ve keskin kılabilir. Boğa burçları, sizin için önemli olan her şeyi sahiplenip mücadele etmekten korkmadan ilerleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

5 Eylül 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 21 Mayıs- 22 Temmuz)

Gökyüzü bugün sizlere duygusal fırsatların geleceğini müjdelemekte devam eden bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilir. Evli iseniz eşinizle güven tazeleyerek ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.

Aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor. Bugün işinizle ilgili her konuda detaylara önem vermeli var olan şartları iyileştirmek için akılcı ve çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Özellikle işinizle ilgili konularda yapıcı davranırken başkalarının adına sözler vermemelisiniz.

5 Eylül 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün bir çok gizli saklı meseleyi gün yüzüne çıkartacak ve haklılığınızın gün yüzüne çıkması ile rahat bir nefes alıp maddi manevi rahatlayacaksınız. Özel hayatınızda ise bekar olan Yengeç burçları, hayatınızı birleştireceğiniz o özel insanla tanışabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Siz evli ve ilişkisinde açılmaz sorunlarla uğraşan bir Yengeç iseniz anlayış uyum ve dengenin kurulması ile bitecek endişesi taşıdığınız ilişkinizi yeniden yapılandırabilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


5 Eylül 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugünü iş hayatınızda yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmanız ve ani kararlar vermeden her ne olursa olsun mücadele ederek her zorluktan sonra bir kolaylık olacağının mutlak bilinci ile hareket etmenizin önemine dikkat çekmekte.

Güneş gibi parladığınız bir gündesiniz bu günlerde kıskanç insanların negatif enerjilerine karşı savuma kalkanlarınızı hazırlayın ve başarınıza mutluluğunuza hiç bir şekilde müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edin.

5 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sakin davrandığınız takdirde sorunların hepsini aşabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle aynı işyerinde çalışan ve duygusal yakınlığı olan Başak burçları, sizler için ise karmaşık bir süreç olabilir. İşinize duygusallığınızı karıştırmamalısınız.

Finansal olarak güçlü bir aydasınız geçmişten gelen miras hukuksal davalar olumlu bir şekilde netice verebilir.

5 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Beklenmedik gelişmeler ile dolu bir haftaya hazır olun ikili ilişkileriniz iş hayatınız tam anlamı ile değişim sürecinin içinden geçecek. Özellikle iş hayatınızla ilgili kariyer sahibi üst düzey konumda olan birisi ile yollarınız kesişebilir ondan gelecek destek ve yardımla hayallerinizi gerçeğe yansıtabilirsiniz. İş birlikleri sizleri güçlendirmek için iş başında iken şimdi size düşen karar verme mekanizmanızın gücüne inanarak hareket etmek olmalı.

5 Eylül 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün özellikle iş hayatınızda kaybettiğiniz umutlarınız yeniden dirilmeye başlıyor. Özel yaşamınızda da tanıyacağınız veya önceden tanıdığınız biri ile duygusal bir yolculuğun içinde bulabilirsiniz kendinizi ufkunuz genişliyor ve siz yeni başlangıçlara doğru yol alıyorsunuz.

Bugün, İşbirlikleri sizi her anlamda güçlü kılacak mali açıdan hızla gelişmelerin olacağı bir gündesin. İş hayatınızda sigorta vergiler bankalar ve muhasebe ile ilgili sıkıntılara karşı dikkatli olmalısınız.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

5 Eylül 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün değişimle gelecek memnuniyet verici gelişmelere dikkat çekmekte. Mutlu olmadığınız bir işiniz varsa başka bir yere çok daha iyi şartlarda geçiş yapabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda kararlarınızı ulu orta paylaşmama dikkat edin.

Özel yaşamınızda da 3’üncü şahıslarla yaptığınız paylaşımlarınız bir anda büyük sorunlara yol açabilir dikkatli davranın ve bugün yeni bir ilişkiye başlamadan önce aldığınız karardan gerçekten emin olup olmadığınızı sorgulayın.

5 Eylül 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün hayatınızın pek çok alanında yeniliklere güçlü ve olumlu değişimlere, Size maddi manevi zenginlikler getirecek gelişmelere hazırlıklı olun. Bu hafta başında geçmişle ilgili yarım kalmış konular ilişkiler gündeminize gelebilir. Dargın olduğunuz sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yine işinizle ilgili konularda da elinizden kaçan bir fırsat çok daha iyi şart ve imkanlarla karşınıza İşinizle ilgili resmi bir konularda sizi zorlayan şeyler bir anda lehinize dönebilir ve haksızlıklar haklılığınız karşısında hükmünü yitirebilir.

5 Eylül 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün iş hayatınızda haksızlıklara maruz kalacağınız durumlar yaşanabilir. Bu durumu çözüme kavuşturmak için çözüm aramalı güvendiğiniz insanlar ile fikir alışverişleri içinde olmalısınız. Bugün boyunca özellikle resmi evrak ve belgelerin altına imza atmamaya dikkat etmelisiniz.

Finansal gelirlerde düşüş sizleri günün ilk saatleri zorlayacak olsa da ilerleyen günler ile birlikte rahatlamalar yaşanacaktır. Özel yaşamınızda ise Evli Kova burçları eşinizden gelecek maddi manevi destek kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

5 Eylül 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sezgilerinizin son derece yönlendirici olduğu enerjiler ile karşı karşıyasınız bugün.Aşk ve iş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya başlayabileceğiniz enerjiler hakim gökyüzünde. Bugün iş hayatınızda resmi dairelerle ilgili sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Dikkatli olmalı ve başkalarından kaynaklı zararlar görmemek adına dikkati elden bırakmamalısınız.

5 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR