5 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları


17 kasım 2018 günlük burç yorumları

5 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

5 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

5 Kasım 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bugün gerilim hissettiğiniz konu ile ilgilenmeyeceksiniz ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdikleriniz ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Bu arada yabancıların bulunduğu ortamlarda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Veya yabancıların davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ancak olaylara kendi açınızdan bakmak yerine anlamaya çalışın ve sorunları büyütmekten kaçının. Dostlarınızın yardımını isteyebilirsiniz.

5 Kasım 2018 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olduğu bir dönem. Ancak aramak istediğiniz kişi yerine bambaşka kişilerle görüşebilirsiniz. Hatta çok uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle görüşmeniz mümkün. Unuttuğunuz kişilerle karşılaşmak size geçmiş günleri hatırlatacak. Bu arada istekleriniz giderek artıyor fakat makul ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Saygı duyduğunuz büyüklerinizle görüşebilir, daha iyimser bir bakış açısı ile olayları değerlendirebilirsiniz. Yabancı ortamlarda bulunmak ve yabancı yerlerde dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.

5 Kasım 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Hareket halinde olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmak enerjinizi uyandıracak. Parasal konulara yönelik çeşitli projeler yapabilirsiniz. Ancak gelişmeler sizin istediğinizden daha farklı olabilir. Hırslı ve sabırsız bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Sevdiklerinizin yaşadığı bazı olaylardan etkilenebilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada bütçenizi dikkatli yapın ve harcamalarınıza özen gösterin. Hesapta olmayan ödemeler veya ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Alıngan ve kaygılı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

5 Kasım 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kendinizden memnun olacağınız bir gün. Hem parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunabilirsiniz, hem de projelerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Bugün uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşecek ve hiçbir zaman olmadığı kadar duyarlı davranacaksınız. Yapabileceğinizden büyük sorumluluklar alabilirsiniz ve kendinizi yapmak için zorlayabilirsiniz. Böylece yetenekleriniz açığa çıkacak ve ideallerinizi gerçekleştirmek için gösterdiğiniz gayret, büyükleriniz tarafından takdir edilecek.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

5 Kasım 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gün içinde karmaşık duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Bazı karşılaşmalar eski dostlarınızı size hatırlatacak. Yolda karşılaştığınız kişiyi çok eski bir tanıdığınız olduğunu düşünerek yanına gidebilir ve sonra o olmadığını anlayabilirsiniz. İlişkilerinizi düşünürken eski sevgiliyi veya çocukluk aşkınızı hatırlayabilirsiniz. Bu arada projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Çevrenizdeki bazı kişilerin davranışları üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir fakat çözümleyici bir tavır içinde olun ve sorunların üzerine gitmekten kaçının.

5 Kasım 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Her zaman yaptığınızdan daha farklı şeyler yapmak isteyebilir, ilginç organizasyonlara ilgi duyabilirsiniz. Bu arada yabancılar ile ilişkilerinizde tedbirli olun. Yurt dışı ve yabancı ülkeler ile ilişkileriniz yoğun olabilir fakat karşılaştığınız olaylar ve kişiler sizin beklediğinizden daha farklı davranabilirler ve siz de bu durumdan etkilenebilirsiniz. Dostlarınızın ilgisi ve desteği ile olaylara bakış açınızı değiştirmeniz mümkün. Bu arada bir yabancıya aşık olabilirsiniz fakat hayata bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Detaylar ile fazla ilgilenmeseniz iyi olacak. Günün ilerleyen saatlerinde daha iyimser olacaksınız.

5 Kasım 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz fakat bugün yapıcı ve olumlu davranacaksınız. Dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Harcamalarınıza özen gösterin ve alış veriş yaparken bütçenizi dikkatli yapın. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz fakat çok fazla zorlamayın ve sağlığınıza özen gösterin.

5 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Yoğun duygular ve derinleşen düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Belki de gece görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile uyanmış olabilirsiniz. Geçmişi gözden geçirecek ve eski zamanları hatırlayacaksınız. Öğlene doğru duygularınız daha da yoğun olabilir. Çünkü öğleden sonra İstanbul saati ile saat: 14: 48_de meydana gelen Güneş Tutulması sizin burcunuzda olacak. Özellikle dün ve bugün doğanlar ve doğum günü yarın olanlar, bu tutulmadan etkileniyorlar. Sizin için değişim-dönüşüm zamanı… Aslında tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi, kendi değişim ve dönüşümünüzü gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

5 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

İsteklerinizin yarattığı gerilimi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almaktan kaçınmalısınız. Biraz makul olun ve dikkatinizi dağıtan ayrıntılardan uzaklaşın. Karşılaştığınız kişiler sizin bildiğiniz ve inandığınız duruma farklı açılardan bakabilirler ve siz de etkilenebilirsiniz. Aslında meydana gelen olaylar yaşam felsefenizi değiştirmeniz için sizi zorluyor. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde duygularınız yoğunlaşacak ve hayal gücünüz uyanacak. Nedensiz kaygılarınız olabilir.

5 Kasım 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Parasal konulara yönelik dikkatiniz yükseliyor. Eski dostlarınızı hatırlayacaksınız. Borçlarınızı ve alacaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Aslında şanslı olduğunuzu düşüneceksiniz ve karşınıza çıkan fırsatları anlamaya çalışacaksınız. Girişimde bulunmak için harekete geçmeniz gerekiyor. Yakınlarınızın desteğini alabilir, isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Farklı projeler yapabilir ve olumlu tavırlarınız ile çevrenizi etkileyebilirsiniz. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ancak davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

5 Kasım 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

İletişim ve haberleşme trafiğiniz yoğun olacak. Fakat aradığınız kişiyi yerinde bulamayabilirsiniz veya evraklar ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun ve karar vermek için acele etmeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranırsanız, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine şimdilik gitmeyin. Eski sorunlar gündeme gelebilir ancak ilginç çözümler de beraberinde gelecek. İddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmazsanız, sorunları çözebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

5 Kasım 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Kendinizi rahat hissetmek istediğiniz bir gün. İçinizden geldiği gibi davranmanız mümkün fakat işleriniz ve yapılması gereken konular ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırmanız gerekiyor. Annenizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Veya anneniz kadar yakın olduğunuz büyükleriniz ile görüşebilir ve onların yardımını isteyebilirsiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı önceden planladığınız gibi sürdüreceksiniz. Bu arada eviniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Fakat yine de rahat bir gün geçireceksiniz. Gün içinde bazı olaylar sizi heyecanlandıracak.

5 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR