5 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları


5 şubat 2018 günlük burç yorumları

5 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

5 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

5 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

5 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Dışarıdan ne kadar güçlü ve kendinden emin gibi dursanız bile bazen taşıdığınız yüklerin altında ezildiğinizi hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız çerçevesinde planlı ve programlı hareket etmek bu yükleri biraz olsun hafifletebilir. Kendinizi kaldığınız enkazın altından kaldırmanın bir yolu da sosyal hayatınız olacak.

5 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir gün. Beklediğiniz gelişmelerin olduğunu düşüneceksiniz. Yeni yatırımlarda bulunmayı arzu edeceksiniz. Ancak, sabırlı davranmalı, kendinizi aşırı derecede yormaktan kaçınmalısınız. Parasal konularda biraz daha birikimci davranmanız sizin açınızdan iyi olacak.

5 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İşlerin istediğiniz gibi geliştiğini görerek memnun olacaksınız. Bu durum size yeni girişimlerde bulunabilecek gücü verecek. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz artıyor. Dostlarınız ve sevdiğinizin desteğini alabilirsiniz. Sırtınıza aldığınız tüm yükleri tek başınıza taşımak zorunda olmadığınızın farkına varmalısınız.

5 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Başladığınız işleri sürdürmek için dikkatinizi yükseltmeniz gerekiyor. Duygusal ve zihinsel açıdan gerilim hissedebilirsiniz. Kararlı davranmaya çalışın. Önceden aldığınız kararları dikkatle incelemeden değiştirmeyin. Biraz yalnız kalmaya ve kafa dinlemeye ihtiyacınız olabilir.

5 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

İsteklerinizi rahat bir biçimde ifade etmenin rahatlığını duyacaksınız. Arkadaşlarınız ve komşularınızla yapıcı ve olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Parasal konularda sıkıntılar duysanız bile bunları çözümleyeceksiniz. Aşk hayatınızdaki hareketlenmeler yüzünüzü güldürebilir ve sizi heyecanlandırabilir.

5 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Sevdiğinize karşı anlayışlı davranacak, olumlu ve sakin bir tutum sergileyeceksiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı yoğunlaştıracak ve gelişmelerinden memnun olacaksınız. Bir arkadaşınızda alacağınız tavsiye sizi ulaşmak istediğiniz şeye yönlendirebilir.

5 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Biraz dalgın ve dikkatsiz olduğunuz bir gün. Önemli ayrıntıları gözden kaçırmamaya özen gösterin. Kararsız ve sabırsız bir tutum içine girebilir, anlayışsız olabilirsiniz. Bir projeye başlıyorsanız ya da bir organizasyonun içinde yer alıyorsanız kazanç sağlamanız muhtemel.
5 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan hem keyif alacak hem de yepyeni fikirler üreteceksiniz. Grup çalışmaları ve dostlarınızın desteği çok olumlu. Yeni girişimlerde bulunmayı planlayabilir, çevrenizin yardımını alabilirsiniz. Kuşkucu ve şüpheci yaklaşımlarınız sizi objektif olmaktan uzaklaştırabilir.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

5 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Parasal konulara yönelik yeni beklentiler içine girebilirsiniz. Bazı ev aletleri alabilir, eşyalarınızı değiştirebilirsiniz. Harcama yaparken biraz daha tedbirli davranın. Enerjinizi yıkıcı yönde kullanmaktan kaçının. Ailenizle olan iletişiminizi kuvvetlendirmeniz, sizin açınızdan olumlu olabilir.

5 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Kendinizden büyük olan birilerinin sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Olayları gereğinden fazla büyütmemeye çalışın. Bugün duygularınız yükselebilir ve sorunları çok fazla büyütebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız bir plan keyfinizi yerine getirebilir. Agresif tavırlarınızı bastırmaya çalışmalısınız.

5 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Planlarınızla ilgili arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın yardımlarını alabilirsiniz. Yapmak istediğiniz görüşmeler istediğiniz gibi gelişecek. Zaman zaman endişeler duysanız bile aklınızla hareket etmeyi başaracaksınız. Kafanıza takılan sorunları arkadaşlarınızla paylaşmanız, çözüm yolu bulmanızı sağlayacaktır.

5 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Çalışmalarınızı tasarladığınız gibi sürdürebilir, fırsatları zamanında değerlendirebilirsiniz. bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Uzaklarda bulunan yakınlarınızla haberleşmek keyfinizi arttıracak. Hayatınızda sosyal aktivitelere ne kadar fazla yer verirseniz o kadar kafanız dağılacaktır.

5 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR